cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Mirela Sršić-Kovač R.I.P

  
clock-img

25.09.2010, 22:00

clock-img

Anoniman

Mirela Sršić-Kovač (40), dugogodišnja novinarka HTV-a, danas ujutro nađena je mrtva u obiteljskom stanu u Ulici Alojzija Stepinca u Belom Manastiru. Sumnja se da ju je tijekom noći na subotu dok je spavala ubio suprug Zvonko Kovač (51) presjekavši joj vrat nožem.

Sin ga tražio u kafiću

U trenutku ubojstva, prema kazivanju susjeda, njihovo dvoje malodobne djece kćer (8) i sin (11) spavalo je u svojoj sobi. Zvonko Kovač je nakon stravičnog čina odlučio i sebi presuditi presjekavši si vene, ali ga je policija još živoga, u lokvi krvi, u njegovom automobilu, našla nedaleko od lovačke kuće, na kilometar udaljenosti od Belog Manastira. Od tamo je prevezen u KBC Osijek. Kako se neslužbeno doznaje, Kovač je izvan životne opasnosti.

Kako doznajemo, Kovač je posljednjih dana bio psihički rastrojen, a njegova se supruga uoči noći stravičnoga ubojstva željela povjeriti prijatelju. Nazvala ga je, priča se po susjedstvu, sva uplakana i rekla “kako ne zna više što da radi sa Zvonkom”. Susjedi još u nevjerici prepričavaju kako je sin Kovačevih u subotnje jutro došao tražiti oca u lokal koji su držali, a koji je udaljen svega nekoliko metara dalje od ulaza u zgradu gdje imaju stan. Djelatnici kafića odmah su pozvali Kovačevu rodbinu koja je posumnjala da se nešto loše dogodilo. Policiji je sve dojavljeno jučer oko 9 sati.

– Teško je utvrditi vrijeme smrti, a više informacija znat ćemo nakon što se obavi obdukcija. Kovač je već je bio skoro pothlađen kada smo ga našli. Takvo što još nisam vidio – rekao je i sam u šoku, Ante Kvesić, istražni sudac Županijskog suda u Osijeku.

Djecu su, kako neslužbeno doznajemo, preuzeli djelatnici Centra za socijalnu skrb iz Beloga Manastira, a potom ih odveli k djedu i baki, Mirelnim roditeljima u Bizovac. Njihova obiteljska tragedija započela je prije nekoliko godina kada joj je poginula sestra. Ima još i brata, koji je paraolimpijac.

Urednica dopisništva

Mirela Sršić-Kovač 18 godina radila je kao novinarka na HRT-u – u TV centru Osijek. Istaknula se izvještavajući s područja obuhvaćenih mirnom reintegracijom. Od 2000. do 2006. bila je i glavna urednica osječkog TV centra, a radila je za sve emisije Informativnog programa HTV-a.

Njezine kolege s posla danas su bile u šoku, a za ubijenu kolegicu imali su samo riječi hvale. Opisali su je kao nasmijanu i veselu osobu.

- Dan prije, kada sam na poslu razgovarala s njom, bila je nasmijana. Svoj je privatni život držala podalje od posla. U zadnje vrijeme uglavnom je radila poljoprivredne teme, a posljednji prilog koji je napravila bio je o lješnjacima. Odlazeći iz redakcije u petak, nasmijala se i kazala: Vidimo se u ponedjeljak!. Tada je trebala ići raditi novi prilog o ulju iz Čepina - kazala je Sandra Križanec, glavna urednica HTV-ovog centra Osijek. Ove godine ubijeno 
deset žena
Mirela Sršić-Kovač deseta je žena (ako se računa i smrt Dubravke Horvat, koja je ubijena prije četiri godine, no počinitelj je otkriven ove godine, op.a.) koju je ove godine ubio njezin suprug, dečko ili intimni partner. Statistika za 2009. još je pogubnija jer je lani ubijena 21 žena, od toga je u 13 slučajeva ubojica bio muž ili partner. Od preostalih osam slučajeva, žene su u četiri slučaja nastradale od ruku sinova, u tri slučaja ubio ih je otac, a u jednom kći. Svi ti podaci ukazuju na sve očitije probleme vezane uz obiteljsko nasilje. (ija)

Nemam riječi..user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.09.2010, 22:02

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Ma strašnouser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

25.09.2010, 22:21

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

25.09.2010, 23:15

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Gledala sam danas na vijestima....stvarno užasna vijestuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

26.09.2010, 00:35

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

za ne povjerovati user posted image
sirota djeca user posted image

clock-img

26.09.2010, 04:20

clock-img

tiha

pencil-img

10103

ja znam i tko su user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

26.09.2010, 06:48

clock-img

tina0310

pencil-img

1019

prestrašnouser posted image

_____________________________

-mamin miš-
Alen 19.05.2010.

clock-img

26.09.2010, 08:47

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

citala sam jucer to.

to je tako kad muzevi prolupaju..
kako ga se nije rijesila na vrijeme...

JOJ CURE MOJE SVE KOJE OVO CITATE
OTVORITE DOBRO USI I OCI...gledajte ih u dusu
I AKO SAMO MALO POSUMNJATE...GLAVOM BEZ OBIZIRA BILO KUDA TREBA ICI...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.09.2010, 08:49

clock-img

božica

pencil-img

8832

....user posted image

_____________________________

idem micat rit...

clock-img

26.09.2010, 09:59

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

strašnoouser posted image user posted image a da joj je sestra blizanka poginula u saobračajnoj pred 10 godina i ima bolesnog  bratauser posted image user posted image user posted image
UŽAS!!!!!  

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

26.09.2010, 11:56

clock-img

ikica84

pencil-img

3720

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ANDREJ 02.01.2010.
VIKTOR 24.09.2011.
mamine srece najveceeeeeee!!!!

clock-img

26.09.2010, 12:16

clock-img

tiha

pencil-img

10103

ogorcena sam na to sto kad god se nesto desi uvijek postoji neko opravdanje kao vec danima nije normalan to je samo ono sto ce mu pomoci na sudu kao bio je neuracunljiv----strava i uzas! dobit ce nesto malo zatvora i to u nekoj ludari i izaci opet i postati jos veci nasilnik! svi kazu uopce nije bio nasilan nikad se nije tukao a ja ga bas znam drugacijeg bezobraznog i agresivnog! a sada kada se tragedija dogodila svi kazu u zadnje vrijeme je cudan kao da je to opravdanje za zlocin koji je ucinio! nezelim ga vise nikada ni vidjeti ni cuti za njega bojim ga se a sta ce biti sa kaficem tko ce vise ici tamo....grozota!!!!!!!!user posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

26.09.2010, 14:17

clock-img

pikachu

pencil-img

4192

Prestrašno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

clock-img

26.09.2010, 20:14

clock-img

uspavana

pencil-img

3044


IZVORNA PORUKA: pikachu

Prestrašno...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



i jezivo...što se sve događa na ulicama lijepe nam hrvatske....

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

26.09.2010, 20:23

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: cvrčak

Prestrašno



_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

26.09.2010, 21:38

clock-img

inesica

pencil-img

877

Strasno, sto se to dogodi s covjekom, svi koji ga znaju ovdje pricaju da ne mogu vjerovati da bi on to ucinio...eto, koliko se dobro poznajemo!

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

26.09.2010, 21:46

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

Najinteresantnije mi je da kad se dogodi takvo nešto kao ubio je, a  bio je tako miran čovjek, nikad ne bi rekao  na njemu da bi to napravio!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

27.09.2010, 07:09

clock-img

niina

pencil-img

340

straaaašnooooooo

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

clock-img

27.09.2010, 10:46

clock-img

tiha

pencil-img

10103

http://www.24sata.hr/news/monstrum-kcer-je-htio-u-majcin-krvavi-krevet-poleci/192754/
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

27.09.2010, 10:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

27.09.2010, 11:03

clock-img

tiha

pencil-img

10103

ovaj slucaj me potsjeca i na onaj slucaj sto je zenu muz pred djecom ubio u parku a njegova majka je rekla samo on nju nikada nije tukao samo ju je znao osamarituser posted image user posted image user posted image user posted image

dođe mi da vristim al ajd vidjet cemo sto ce biti dalje sad me bas zanima!

moram u glasu prekopat da vidim sto pise jer je getto novinar njegov naj prijatelj a on pise o nasem gradu jucer nije clanak ni bio potpisan i to me ljutiuser posted image

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

27.09.2010, 11:23

clock-img

pako

pencil-img

2935

........strašno........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

27.09.2010, 11:29

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

27.09.2010, 13:06

clock-img

bembo

pencil-img

343

Sirota dječica....a on nek trune vječno u zatvoru, gad.

_____________________________

mama dječaka plavih očiju

clock-img

27.09.2010, 13:29

clock-img

Anoniman

Baš sam maloprije pročitala, vidjela sam da si to stavila i na fejs tiha. Ljuta sam i žalosna, kako se te stvari uopće mogu događati..Znam da ružno zvuči, ali bolje da je i sebe ubio!user posted image user posted image user posted image

Zadnji članci

article-img