cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Malo krvi poslije odnosa

clock-img

04.07.2011, 09:07

clock-img

mamica29

pencil-img

667

Danas ujutro (jučer smo ja i muž bili skupa) sam na papiru primjetila par točkica krvi. Mene uvijek za vrijeme odnosa zna malo peckati kod međice(uvijek mi je tu suho) i to mi malo prokrvari, ali ne uvijek. dal vam se znalo to kad dogoditi? ja se nadam da nije ništ opasno user posted image . help. vam se znalo to kad dogoditi?

_____________________________

JAN 04.05.2006.

clock-img

04.07.2011, 09:18

clock-img

inesica

pencil-img

877

Pa cuj, ako je suho...pokusaj malo s predigrom, nemoj na silu ako ne ide i nije ugodno, jel... :)
ako nista ne pomaze a ne da ti se dugo cekati, kupite si neki lubrikant i gotovo.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

04.07.2011, 09:21

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

joj draga moras imati pred igru jako dugu ili jednostavno uzmi pljuvacke pa ti ili suprug stavi malo na to mijesto ili sto je najbolje od svega UZMI NIVEA KREMU I NAMAZI NA TOME MIJESTU...sigurna sam da ce ti pomoci...sretno

clock-img

04.07.2011, 09:22

clock-img

mamica29

pencil-img

667

Imam osjećaj ko da sam ja preuskauser posted image . Jer ja u biti nikad nisam suhauser posted image . jednostavno sam na tom djelu osjetljiva. i previše smo se žurili to je istina user posted image

< Poruku je uredio mamica29 -- 4.7.2011 9:23:47 >


_____________________________

JAN 04.05.2006.

clock-img

04.07.2011, 09:30

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

ja sam isto uska zato sam ti ovo gore i savijetovala...znam kako je to...

clock-img

04.07.2011, 09:31

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

nemam ti pojma user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

04.07.2011, 09:32

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

neće ti ništa biti, to je sve površinski... ali ako ti se inače često to događa onda stavite neki lubrikant.. posebno kod brzinskog seksa, potrebno je dodatno ovlaživanje jer iako si full napaljena u glavi - dolje treba malo vremena da krene sokić ))) a ponekad sokića može biti premalo..
odlična predigra u tim slučajevima je oralni seks ili ako ništa drugo mazalice ili pljuvačka ...

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

04.07.2011, 09:52

clock-img

mamica29

pencil-img

667

Ma mene muči da imam na ulazu tj na početku grlića nekakvu izraslinu ko prištić a doktor mi govori da to nije ništ, a u biti kak on zna kad kod pregleda ima onu groznu metalnu spravu. A i svaki papa test je bio uredan. i to imam već duže vrijeme tj. nekoliko godina

_____________________________

JAN 04.05.2006.

clock-img

04.07.2011, 12:16

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

to sam ja isto imala IDI KOD NEKOG PRIVATNOG GINEKOLOGA NEKA TI NAPISE UPUTNICU ZA GINEKOLOGIJU i to ce ti skinuti mene su tako i ja sam se PREPORODILA POSLJE TOGA...ako ti ginekolog nece a nemozes ga promijeniti idi kod privatnika jer ti treba uputnica...JA SAM SUPER ZADOVOLJNA OD KAKO SU MI TO SKINULI...mene su cak uspavali dok su to skidali...

sretno

clock-img

04.07.2011, 12:17

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

i radila sam to u hr. prije jedno 5 godina