cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Mala učilica

clock-img

29.12.2008, 09:51

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Cure moje, imate li iskustva s učilicama? Ja sam mojoj nećakinji kupila Malu učilicu, djete je bilo toliko sretno, stavili mi cd u komp i eto ti problema. Ona je jadna bila tako strpljiva i čekala i čekala i čekala jadna cijeli vikend nismo uspjeli aktivirati učilicu. Nije da ne znam instalirati cd ili da sam nešto fulala ali oni su to tako zakomplicirali. Bila sam tako ljuta. I jutros ih idem nazvati da vidim u čemu je problem i neka ko+uja mi se počela smijati. E onda sam poludila i povisila ton. Onda mi je rekla da nazovem oko 10 da će mi pomoć njen kolega kojeg još nema na poslu.

clock-img

29.12.2008, 09:55

clock-img

Thea

pencil-img

4043

Mojim kumovima isto ne radi .Rečeno im je da original učilica neće raditi ako nemaju instalirani originalne windowse.user posted image

_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

clock-img

29.12.2008, 09:58

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Ma nisu normalni. Kad ih zoveš za naručiti cd onda prime tvoj poziv i zovu te a kad trebaš tehničku pomoć čekaš dvi ure na telefonu a kao drugi si na listi čekanja. Nisu me ništa ispitivali kad sam kupovala, imam li original ili ne? Sad idem ponovo zvati.

clock-img

29.12.2008, 11:33

clock-img

božica

pencil-img

8832

cure ne odustajte samo zovite jer ako nekaj ne štimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image a njihov problem grrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

idem micat rit...

clock-img

30.12.2008, 00:26

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

mi poklonili kumčetu, instalirali i sve ok...malo je sve potrajalo jer su morali strugat kod, nazvati tel sa omota CDa i onda neki kod upisati u učilicu

_____________________________

FJ JE FRAJER