cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Maksimir ZOO

clock-img

25.09.2007, 13:16

clock-img

Mamica

pencil-img

95

Prošlu subotu smo ga posjetili s djecom pa moram priznati da sam bila razočarana. Nema ni slonova ni žirafa...Mjesta ima premalo za životinje. Možda bi ga bilo potrebno preseliti na veću lokaciju...
Vidim da ste neki iz Slovenije? Je li zoo u Ljubljani bolji?


_____________________________

Always look on the bright side of life:)

clock-img

25.09.2007, 19:11

clock-img

hana

pencil-img

49

ja sam bila u lj.ćini mi se,da je maksimir bolji.ali već duuuuuuugo nismo bili tamo,tako da ne znam.u lj imaju igrala za djecu i zoo za djecu.tako da djeca mogu dirati male životinje..naša mala bila je sretna,jer stvarno voli sve životinje

clock-img

25.09.2007, 20:55

clock-img

Tata

pencil-img

201

Kad sam bio mali slonovi su bili glavna atrakcija u ZG-u. Mogli ste kupiti kruh i slon bi djeci jeo iz ruke. Nedavno smo bili, veselio sam se da ću malome pokazati pingvine i slonove a tao ni jednih ni drugih. Barem je bio oduševljen medvjedima (ima medu u krevetiću) jedino se čudio kako su veliki user posted image Trebali bi imati i više domaćih životinja jer danas djeca krave vide samo u crtanim filmovima.

clock-img

26.09.2007, 19:57

clock-img

mojamura

pencil-img

40

budapest ima ljep ZOO, veliki je i više životinja ima