cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Ljubavnik

clock-img

22.11.2008, 19:12

clock-img

piggy

pencil-img

6299

evo drage moje ovaj trenutak istine mi ja dao ideju za temuuser posted image
dali biste mogle imati ljubavnika?
ako ga i imate kakav je osjećaj sjediti na dvije stolice?
zbog čega ste imali ili imate ljubavnika?
dali imate grižnju savjest zbog toga?
one koje nemaju niti su ikada imale ljubavnika kako to komentirate i dli ih podržavate?


ja nikada ne bi mogla pored muža imati ljubavnika.
prije bi sve odnose prekinula pa onda eventualno započela novu vezu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a niti mi se neda okolo naokolo skrivati i paziti tko će me vidjeti i što će o meni pričatiuser posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

22.11.2008, 19:18

clock-img

tiha

pencil-img

10103

IZVORNA PORUKA: piggy



ja nikada ne bi mogla pored muža imati ljubavnika.
prije bi sve odnose prekinula pa onda eventualno započela novu vezu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
a niti mi se neda okolo naokolo skrivati i paziti tko će me vidjeti i što će o meni pričatiuser posted image




barem toliko postovanja treba imati prema svome muzu.....


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

22.11.2008, 21:05

clock-img

lelo

pencil-img

5066

Nikad nisam imala ljubavnika niti planiram imati.Mislim da je prvo važno raskrstiti sa mužem a onda otići sa nekim drugim.Ipak prvenstveno zbog sebe,a onda zbog drugih ljudi.Ljudi to ne gledaju sa odobravanjem,prvenstveno žene jer se zapitaju možda i moj muž ima ljubavnicu.Sjedenje na dva stolca je jako teško specijalno ako se ima djeca.Kako objasniti djetetu gdje si bio?Mislim da svi koji traže ljubavnika ili ljubavnicu su osamljeni ljudi željni malo pažnje a ne razmišljaju o posljedicama.Žalosno je i to da takvi ljudi govore da im je loše u braku,da supružnik nije dobar itd,pa zato postoji rastava,a onda kreni drugim putem. 

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

22.11.2008, 21:38

clock-img

Puli

pencil-img

12860

Nikad nisam imala ljubavnika niti planiram imati.Mislim da je prvo važno raskrstiti sa mužem a onda otići sa nekim drugim.Ipak prvenstveno zbog sebe,a onda zbog drugih ljudi

user posted image user posted image user posted image

lelo potpuno se slažem



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

clock-img

22.11.2008, 22:48

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

ne razmišljam o tome baš....sumnjam da bi mogla na dvije stolice istovremeno...mi se interno zezamo da su mi dva frenda "ljubavnici", ali sve ostaj ena dobroj zezanciji i puno smijeha

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

22.11.2008, 23:04

clock-img

piggy

pencil-img

6299

da da znam i ja za te tvoje ljubavnikeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

22.11.2008, 23:06

clock-img

tiha

pencil-img

10103

IZVORNA PORUKA: lelo

.Žalosno je i to da takvi ljudi govore da im je loše u braku,da supružnik nije dobar itd,pa zato postoji rastava,a onda kreni drugim putem. 



user posted image user posted image


_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

22.11.2008, 23:30

clock-img

piggy

pencil-img

6299

IZVORNA PORUKA: tiha

IZVORNA PORUKA: lelo

.Žalosno je i to da takvi ljudi govore da im je loše u braku,da supružnik nije dobar itd,pa zato postoji rastava,a onda kreni drugim putem. 



user posted image user posted image





user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

22.11.2008, 23:54

clock-img

piggy

pencil-img

6299

U braku imamo potrebe, želje i očekivanja kojih ni sami nismo svjesni, ali nas njihovo neispunjavanje ipak čini nesretnima. Za kvalitetan bračni život potrebno je međusobno slušanje, međusobni razgovor, ali i osvješćivanje bračnog nesvjesnog.

Taj dio bračne problematike traži stručnjaka, traži psihoterapeuta, traži stručan i duži napor da se to riješi. Važno je da bračni partneri shvate kako i to postoji. Kada bi ljudski život bio potpuno razumljiv, tada to ne bi bio ljudski život. Život je tajna, enigma, pa to važi i za bračni život.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

25.09.2010, 11:50

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

ma sve smo mi pristojne i vjerne,,user posted image
ja imam pravo na ljubavnika ako bezrazložno nedobijem mjesec danauser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

25.09.2010, 14:15

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: Puli

Nikad nisam imala ljubavnika niti planiram imati.Mislim da je prvo važno raskrstiti sa mužem a onda otići sa nekim drugim.Ipak prvenstveno zbog sebe,a onda zbog drugih ljudi

user posted image user posted image user posted image

lelo potpuno se slažem




Potpisujem

clock-img

25.09.2010, 16:01

clock-img

Thea

pencil-img

4043

IZVORNA PORUKA: lelo

Nikad nisam imala ljubavnika niti planiram imati.Mislim da je prvo važno raskrstiti sa mužem a onda otići sa nekim drugim.Ipak prvenstveno zbog sebe,a onda zbog drugih ljudi.Ljudi to ne gledaju sa odobravanjem,prvenstveno žene jer se zapitaju možda i moj muž ima ljubavnicu.Sjedenje na dva stolca je jako teško specijalno ako se ima djeca.Kako objasniti djetetu gdje si bio?Mislim da svi koji traže ljubavnika ili ljubavnicu su osamljeni ljudi željni malo pažnje a ne razmišljaju o posljedicama.Žalosno je i to da takvi ljudi govore da im je loše u braku,da supružnik nije dobar itd,pa zato postoji rastava,a onda kreni drugim putem. 



Slažem se s tobom i potpisujem te... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

clock-img

25.09.2010, 19:18

clock-img

inesica

pencil-img

877

Ne znam sto bi mi to netko drugi mogao ponuditi, a da ne moze moj muz. Mi smo "frisko" u braku pa mozda nisam prava za ovu temu, ali meni je to nezamislivo, previse smo vezani, i u brak smo usli iz ljubavi.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.