cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Krvna grupa

clock-img

18.03.2011, 08:55

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

drage moje, zanima me situacija s krvnim grupama kod blizanaca...
moja krvna grupa je B negativna, a mm je B pozitivna...
da li to znači da će djeca imati B krvnu grupu svakako, pa onda samo da li će biti - ili + ... i da li blizanci imaju iste krvne grupe ili ne mora biti slučaj..

mene mm zeza da je konačno po nečem on pozitivac a ja negativac - baš je sretan zbog toga user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 27.6.2011 16:26:23 >


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

18.03.2011, 10:29

clock-img

troubled

pencil-img

7104

ukoliko su ti blizanci jednojajčani imat će istu krvnu grupu...ako nisu, mogu imati različite krvne grupe...
krvnu grupu određuju 2 gena...ako si ti B, to znači da si ili BB ili B0, isto vrijedi i za tvog supruga...
dakle, teoretski je moguće da beba, osim B bude i krvne grupe 0...
user posted image
fora je to s blizancima...moj tata i njegov jednojajčani brat blizanac imaju istu krvnu grupu user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

18.03.2011, 10:33

clock-img

Anoniman

user posted image  negatifko jedna user posted image user posted image user posted image  (joke)

dijete može nasljediti bilo koju grupu, makar pretežno nasljeđuju tatinu, ja sam nasljedila tatinu a moj tata od svog tate itd.user posted image
međutim, tebi bi bolje pasalo i daj Bože da je tako, da klinci oboje nasljede tvoju grupu, odnosno rh faktor, tako da nemaš problema... nek budu oboje negativci na njihovu divnu mamuuser posted image

hugs x 3 (jedan tebi i dva bebama)

clock-img

18.03.2011, 11:13

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

košto troubled reče bebice ti mogu imati B ili O krvnu grupu

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

18.03.2011, 13:21

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

hvala user posted image user posted image

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

18.03.2011, 13:43

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Jedino bi bilo dobro da pokupe tvoj rh faktor zbog sljedecih trudnoca,ti si negativna a ako bi oni bili pozitivni trebas primiti inekciju posli porodauser posted image

Ja sam A- a mm A + i oba decka su A-user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

18.03.2011, 14:29

clock-img

uspavana

pencil-img

3044


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Jedino bi bilo dobro da pokupe tvoj rh faktor zbog sljedecih trudnoca,ti si negativna a ako bi oni bili pozitivni trebas primiti inekciju posli porodauser posted image

Ja sam A- a mm A + i oba decka su A-user posted image



ma znam za tu injekciju...jer sam prošle godine poslije kiretaže dobila... za svaki slučaj...

znači ti si isto negativac user posted image , samo s predznakom A

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

18.03.2011, 15:17

clock-img

hardcandy

pencil-img

6

Kliknula sam slučajno na ovu temu i frapirala se. MM je B -; njegova bivša žena B+ a mali im je AB+. Kako?! user posted image user posted image
Inače, iskreno divljenje svim mamama blizančića, duboki naklon! U 17. sam tjednu  i najednom sam sama sebi tako teška...

clock-img

18.03.2011, 15:32

clock-img

Krky

pencil-img

1683

I MM i ja smo A+ i znamo za 1/5 da ima istu...valjda su svi pozitivna A klasauser posted image

_____________________________

MAMA SA 6 ******

clock-img

18.03.2011, 17:06

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

e ovako moja mama je AB+, tata 0- a ja sam B-
nemam poojma koja je krvna grupa mm jer on na sam spomen doktora pada u komu user posted image
znam da je svekar 0 ne znam koji + ili - a muževa sestra je B+
e sad moja djeca pošto sam ja negativna odmah su im vadili krv poslje poroda i najstariji je B+ kao teta, curka je 0+ kao djed a najmlađi je isto kao i brat B+
iza svakog poroda primila sam boce

_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!

clock-img

18.03.2011, 17:45

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

IZVORNA PORUKA: hardcandy

Kliknula sam slučajno na ovu temu i frapirala se. MM je B -; njegova bivša žena B+ a mali im je AB+. Kako?! user posted image user posted image
Inače, iskreno divljenje svim mamama blizančića, duboki naklon! U 17. sam tjednu  i najednom sam sama sebi tako teška...



nisam sigurna ali mislim da je ovo nemoguće. user posted image


_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

19.03.2011, 12:59

clock-img

Indy

pencil-img

1759

i ja sam negativac, a mm pozitivac. patrik je na svog tatu +. u trudničkoj knjižici stoji da se upiše očeva krvna grupa, a mene nitko nepita za to, ni sada ni u prvoj trudnoći. inekciju rh- majkama obavezno daju u bolnici nakon poroda.

_____________________________

moji veliki decki, Patrik i Dominik
"Biti majka puno radno vrijeme jedan je od najbolje plaćenih poslova. Uzevši u obzir da je plaća čista ljubav"

clock-img

21.03.2011, 10:40

clock-img

keksić

pencil-img

434

a kako uopće saznati djetetovu krvnu grupu???user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

clock-img

15.07.2015, 13:27

clock-img

Ela28

pencil-img

722

Moji decki su A - a drugi RH duo +