cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Kontracepcija???

clock-img

28.09.2011, 16:24

clock-img

škorpioni

pencil-img

109

Zanima me koja iskustva imate sa kontracepcijskim tabletama??Koje su ok?imate puno nuspojava?

< Poruku je uredio cvrčak -- 28.9.2011 16:26:47 >

clock-img

28.09.2011, 16:33

clock-img

njanja

pencil-img

8766

pila 7 god CILEST, nikakvih nuspojava, sve bilo savršeno
unutar tih 7 god napravila 3 pauze po 3 mj na savijet doktora da kao jajnici prorade i organizam se pravilno isčisti...nakon prestanka tableta, 7 mj smo se pazili, 9 mj sam već ostala bez problema trudna...dakle nikakvih nuspojava..

jedino nije za ljude s hipertenzijom....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

28.09.2011, 16:44

clock-img

škorpioni

pencil-img

109

super!ja ne mislim imati više bebača (imam dvoje djece) pa sam mislila krenuti prvo s tabletama dok se ne odlučim na nešto drugo!nikada nisam ništa pila niti koristila i uvijek sve ok!menga točna na dan!mm pazi ali neda se mi misliti više!dogovoriti ću se s gin. vidjeti ćemo!!!eto zanima me malo kako ostale žene???

_____________________________

"uvijek samo hrabro i odlučno"
sin 11.11.2005
kćer 25.10.2010

clock-img

28.09.2011, 17:30

clock-img

ema55

pencil-img

547

budući da si rodila, zašto ne bi razmislila o spirali, imaš dvije vrste mehaničku i mirenu, u svakom slučaju i ova hormonska ima manje hormona nego tablete. mislim i da će ti ginekolo preporučiti spiralu, staviš pa si mirna, šta ćeš se misliti sa tabletama

_____________________________

princezica mamina najdraža, i ljubav najveća:)-09.11.2009.

clock-img

28.09.2011, 17:34

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

pila 4g trinovum sve super

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

28.09.2011, 18:08

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Ko cura,prije 17 god sam pila Trinovum-sve 5,sad vec skoro god.dana pijem Diane 35-sve super,nikad nikakvih nuspojava,samo kaj ih sad pijem prvenstveno ko terapiju,ne kontracepciju

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

28.09.2011, 21:02

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

ja sam baš od cilest imala strašne glavobolje i nisu mi pasale. zapravo sva ova iskustva su individualna i na temelju njih ne možeš znati kako ćeš ti reagirati. najbolje napravi pretrage da vidiš dali ih uopće možeš piti pa onda probaj pa vidi. 

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

28.09.2011, 21:05

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Već nekoliko godina pijem Yasmin. Meni odličan. Nikakvih nuspojava (osim što sam se prošle godine kad sam ih ponovno počela piti udebljala par kg u mjesec dana al tko zna jel baš zbog njihuser posted image ).
Kao što je mišica rekla nisu svake kontracepcijske za svakoga. Raspitaj se malo u ginekologa, ove imaju najmanji udio hormona u sebi.

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

28.09.2011, 22:03

clock-img

inesica

pencil-img

877

Pila Diane 35 nekoliko godina, i u to vrijeme se pocela debljati. Nisu iskljucivo one krive, nego i dr. cimbenici, ali sam sigurna da je pomoglo, jer se dogodilo brzo, prije nikad nisam imala problema s kilazom. Osim toga, sve tablete imaju nuspojave, od blagih do jako, jako ozbiljnih, a ginekolozi ih obicno doslovno testiraju na tebi, jer ti preporuce jedne, pa ako ti ne odgovaraju, probas druge itd..
Sad nakon skoro 10 godina bez tableta nikad se vise na to ne bih odlucila, i mislim da je bolja i spirala ili bilo koja druga metoda, nije se bas za zezati s hormonima. Mislim, ako vec ne moras.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

30.09.2011, 07:14

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

pila stediril M, dijane 35. meni ok, ali niš bez ginića i opsežnih pretraga jer mogu napraviti velike probleme. ma kondomčić najbolji. naljepi i opleti