cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Koliko dugo traje ciscenje?

  
clock-img

02.03.2011, 12:25

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

Bez kiretaze cure...bez kiretaze...

imali netko da nije vrsio kiretazu nego se sam cistio....dali uopce posotji netko tko TRPI KAO JA...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image tj. trpio je...

molim vas koliko to dugo traje...ja nemogu vise...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.03.2011, 12:26

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

pocelo mi je u petak .....jako jako bolilo u subotu i od subote mi jako jako curi krv...

s time da je tek jucer bila prva poplava sto ja kazem i danas isto ujutro....dali je DOSTA...KADA STAJE...user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.03.2011, 12:30

clock-img

BUMBI

pencil-img

23108

Joj draga ja ti nemam pojma..neznam šta da ti kažem nego da mi je žao i da će brzo proćiuser posted image user posted image
A da najbolje odeš na hitnu?

_____________________________

DINO I LUKA-mamine najveće sreće!!!!!
Stigla i princeza ANA!!!

clock-img

02.03.2011, 12:38

clock-img

Bablica

pencil-img

906

Najbolje da odeš do doktora jer ti to već dosta traje - neka te pogledaju pa si na miru. Ili makar nazovi da vidiš što će reć.
Grčevi od poroda (trudovi poslije) su već trebali proć ...

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

clock-img

02.03.2011, 12:38

clock-img

premija

pencil-img

159

Ja ti stvarno neznam ništa o tome,ali mislim da bi trebala potržiti neku pomoć user posted image

Žao mi je... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

05.03.2011. u 1h rodio se naš frajer IAN..

clock-img

02.03.2011, 12:42

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

sutra mi je zakazno ....popodne termin...i jutro vadjenje krvi...samo je problem sto mene ta bol uhvati uvijek ujutro iza budjenja...i traje po sat i polll.....
to je dugo i jako krvarim onda...jako

tako da nisam za nikakav put pogotovo ne u autu sa djetetom jer je nemam gdje ostaviti...ja DOSLOVNO VRISTIM od bola...to nije lijepo za vidjeti a ni cuti...a kamoli negdje ici...

nemam pojma...mozda da danas nazovemo da vidim navecer mi obicno bude dobro...obicno bude ... mozda je dobro da danas javim se...navecer...ako me budu htijeli primiti ovdje je sve moguce...sve

clock-img

02.03.2011, 12:43

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Bebys draga, napisala sam ti na temi da se fino spremiš i odeš na hitnu. To već zbilja predugo traje i vidim koliko se patiš a zašto??
Nemam nikakvih iskustava u tom području i zbilja ne znam koliko traje čišćenje ali toliko dugo trpiti tu bol sigurno nije normalno...Za jednu Švedsku koja glasi za br1 državu u EU su zbilja jadni bar što se zdravstva tiče....

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

02.03.2011, 12:44

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

msilim da je jedna zena SMARIJA se zove cini mi se da je iz banja luke ili tako negdje je rekla da je...joj ona je rekla da se sama cistiala....kako da dodjem do njee...sada..da je pitam.....sjecam se ona je to spominjala ovdje...

clock-img

02.03.2011, 12:48

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

 smarija pise        pokusacu ti ukratko objasniti situaciju u kojoj sam se ja nasla
naime imala sam IVF i ostanem trudna ali do prvog uz je sve bilo ok i onda krecu problemi
otkriju mi vanmatericnu trudnocu i to bolje receno cervikalnu trudnocu .Plod je otiso u cervikalni kanal a obicno kod vanmatericnih trudnoca plod se zakaci u jedan od jajovoda.Ta cervikalna trudnoca je jako rijetka i desava se od 0,1-0,3% u svijetu evo npr.ja sam iz Banja Luke i kod nas sam ja drugi slucaj sa tom dijagnozom otkako postoji klinicki centar a osnovan je nekih sedamdeset__ih godina.
Trudnoca je veoma rizicna nema nekih operativnih zahvata jer dolazi do krvarenja jer sam cervikalni kanal je pun krvnih sudova gdje ne mogu doktori da zaustave krvarenje i nazalost u tom slucaju moraju da izvade kopletnu matericu,znaci sve.
Meni je jedan dio ploda izaso sam prilikom krvarenja koje je samo nastalo to je bila trudnoca stara 7 nedelja,a ostatak i posteljica su mi doktori dali inekcije metotrexat i leukovorin to ti je cistostatik da pokusaju sa tim rijesiti tu trudnocu.Na srecu dobro sam reagovala na inekcije i beta je pocela da pada ali je jako dugo trebalo da beta dodje na 0.
U bolnici sam bila puna dva mjeseca i do tad sam imala samo neku sluzavu sukrvicu sto mi je dr.rekao da je to u redu i da na taj nacin dolazi do ciscenja.Ali zato kad su me optpustili iz bolnice a to je bilo 31.12.2010. beta je tad jos uvijek bila 86 i nakon par dana poceli su mi bolovi tzv.trudnici.Kad sam zvala dr. on je rekao da je to sve normalno da posteljica mora izaci i ja sam to sve kroz par dana izbacila bolovi su bili prisutni ali niko mi nije mogao pomoci i tako nekih par dana.
21.02.2011. sam radila svoju zadnju betu i tek tad je iznosila 0,2 jako sporo je padala tako da nemoj da se sekiras sto ti test pokazuje trudnocu
------------------------------------------------------------------------------------------------------

evo ovo je ona napisala...tako je i meni plod otisao....isto kao i njoj ajme mene nitko nije zadrzao u bolnici....isto sam dobila inekciju unutra kao i ona slicno vrlo...samo nije bila vanmaternicna...

< Poruku je uredio Bebys -- 2.3.2011 12:49:11 >

clock-img

02.03.2011, 13:12

clock-img

smarija

pencil-img

190

e ovako emoj da panicis icices svakako doktoru,znam da nije lako ali procice
ja sam ti napisla sta se kod mene desilo i to sto je kod mene bilo je inace rijetkost u svijetu i zato sam napomenula da sam se sama morala ocistit,jer ako bi mi doktori radili morali bi izvaditi kompletnu maternicu,znaci sve .
bolovi su mi trajali 15 dana i to u intervalima najduze su me drzali oko 2 sata,i to vise puta dnevno i tad bih izbacivala najvise iz sebe.
u januaru prosle godine sam takodje imala spontani i tad su mi radili kiretazu,ali je to bila normalna trudnoca mislim plod se smjestio u matericu ali posto nije bilo otkucaja srca bebe morali su mi raditi kiretazu.

postoje zene koje se same ociste i nema potrebe za kiretazom,jednostavno takav je organizam i sam odbaci i to je najbolje jer nema struganja materice (kiretaze)

clock-img

02.03.2011, 13:14

clock-img

smarija

pencil-img

190

po tvom tekstu nismo imale istu trudnocu i moli Boga sto je tako
ti si primila inekciju za izbacivanje ploda,a ja sam primala metotrexat(cistostatik) to ti je za unistavanje ploda i primila sam ukupno 6 takvih inekcija

Slobodno pitaj sve to te interesuje,rado cu ti odgovoriti jeste da su nam teme ruzne bilo bi ljepse da su veselije ali sta je tu je


< Poruku je uredio smarija -- 2.3.2011 13:17:47 >

clock-img

02.03.2011, 13:22

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

bebys ja sam se čistila uz tableta nekih tri tjedna,rekli su mi kak ču imat bolove baš kakve ti opisuješ,imala sam samo male grčeve

clock-img

02.03.2011, 14:38

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

hvala vam zene drage....pozdrav svima i hvala vam...

ajme  sta me jos ceka...user posted image


smarija hvala i tebi puno na obavijsti


imas li bebu ili je samo to nesretno sto je bilo....user posted image user posted image user posted image

clock-img

02.03.2011, 15:36

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

user posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: BUMBI

Joj draga ja ti nemam pojma..neznam šta da ti kažem nego da mi je žao i da će brzo proćiuser posted image user posted image
A da najbolje odeš na hitnu?



_____________________________

Mara 04.10.2010. mamina i tatina princeza
Toni 08.07.2013. mamin i tatin princ

clock-img

02.03.2011, 16:43

clock-img

smarija

pencil-img

190

nemam djecu u borbi sam za tim vec 9 godina,sem ta dva spontana nista drugo
a valjda i meni se jednom posreci

clock-img

02.03.2011, 17:44

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

Bebys gdje si u Swe? i ja sam tamo!
user posted image

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 2.3.2011 17:45:24 >

clock-img

02.03.2011, 17:47

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

stvarno...pa sta to do sada nisi rekla...imas pp jagodica

clock-img

02.03.2011, 17:49

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

IZVORNA PORUKA: smarija

nemam djecu u borbi sam za tim vec 9 godina,sem ta dva spontana nista drugo
a valjda i meni se jednom posreci

clock-img

04.03.2011, 06:24

clock-img

breskvica22

pencil-img

557

draga nezezaj se s tim.idi kod doktora. ako nedaj boze trebas kiretazu to ti traje max 10min. znam da je ruzno i bolno za dusu i tijelo,ali nemoj se zezati! imas jednog andjela koji te treba. zar ti se treba nesto dogoditi?!
imala sam 2 kiretaze i spontani s 5mj trudnoce........ ako treba idi,a trebas otici da vide sto se dogadja.
pazi se molim te!!!!
svu srecu ti zelim.pusa

clock-img

04.03.2011, 08:13

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

gotovo je sve...zavrseo je...kiretazom....fala bogu....sada samo psiha jos ostaje...valjda cu i to sama rijesiti....

inace traje 20 dana najmanje pitala sam lijecnika ako ides samo tijelo to je bolno i jako dugo i to uzasno...eto meni je sve zavrsilo dobro...fala bogu

clock-img

04.03.2011, 08:15

clock-img

pakić

pencil-img

961

bebys, ne mogu vjerovati da tako patiš.... samo da napokon to prođe i da bude sve o.k. user posted image user posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca

clock-img

04.03.2011, 08:16

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

04.03.2011, 10:45

clock-img

L4AURA

pencil-img

44

Drži se user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.03.2011, 10:44

clock-img

Ally

pencil-img

141

user posted image user posted image user posted image

clock-img

06.03.2011, 15:18

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
uz tebe smo draga


_____________________________



Zivot je kao procitan roman samo razlika je u tome sto se u romanu mozes vratiti na ljepse strane a u zivotu nikada na ljepse dane!!!!