cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Koje igračke za djecu od 6 mjeseci?

clock-img

22.07.2010, 12:46

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Zadnjih dana po dućanima tražim koje bi igračke kupila za R... sljedeći tjedan će napuniti 8 mjeseci i sve ove igračkice sa kojima se do sada igrao mu više nisu zanimljive...uglavnom su to plišanci (osim Mekanog zvekanog koji mu je još uvijek in), ove šuškalice i sl više uopće ne doživljavauser posted image
Trenutno mu je super vrećica iz dućanauser posted image , plastična bocauser posted image , čep od te iste boceuser posted image , mamin mobiteluser posted image (koji je i oksidirao koliko ga je izmeljao po ustima), ključevi od kuće i da moj novčanikuser posted image ....znači ne trebam mu kupiti ništa, sve već imam kućiuser posted image user posted image
Cure imate kakve ideje? Po dućanima su uglavnom igračke za djecu od 12mj pa nadalje a on je još mali za slaganje kockica i sl. S čime su se vaši igrali u toj dobi??


_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

22.07.2010, 15:25

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

kupi mu kamiončić za pjesak sa priborom,ja kupila svom i mogu ti reč vrti kotaće,ja ga bezveze sa grabljicama po kosi kao da ga češljam i sad se vrajer skroz po kosi češlja,al da se igra glupostima ko tvoj igra se,isto novčanik,kreme,pelene vrečiceuser posted image a valjda im je to zanimljivo

clock-img

22.07.2010, 15:31

clock-img

njanja

pencil-img

8766

jan je s 8 mj volio čitati knjigice, tj sjessti meni u krilo i da mu ja čitam, vrlo brzo je naučio i sam listati....

a imali smo baš tad s 8 mj jednu kornjaču, ili je bio šuž, još nisam otkrila koju si upalio i onda je ona svirala i išla prema naprijed, a jan ju je puzajući lovio...
 
ne mogu sada naći na netu tu igračku, ali našla sma ovo što mi se čini zabavno za njegovu dob:
 
http://www.turbolimac.com/Products/TurboLimac/PID-93230265.aspx


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

22.07.2010, 15:44

clock-img

Duve

pencil-img

1497

IZVORNA PORUKA: cuba

Zadnjih dana po dućanima tražim koje bi igračke kupila za R... sljedeći tjedan će napuniti 8 mjeseci i sve ove igračkice sa kojima se do sada igrao mu više nisu zanimljive...uglavnom su to plišanci (osim Mekanog zvekanog koji mu je još uvijek in), ove šuškalice i sl više uopće ne doživljavauser posted image
Trenutno mu je super vrećica iz dućanauser posted image , plastična bocauser posted image , čep od te iste boceuser posted image , mamin mobiteluser posted image (koji je i oksidirao koliko ga je izmeljao po ustima), ključevi od kuće i da moj novčanikuser posted image ....znači ne trebam mu kupiti ništa, sve već imam kućiuser posted image user posted image
Cure imate kakve ideje? Po dućanima su uglavnom igračke za djecu od 12mj pa nadalje a on je još mali za slaganje kockica i sl. S čime su se vaši igrali u toj dobi??



Ema bi valjda pojela cijelu vrećicu iz dućana, kupili joj chiccov mobitel jer je moj tolko uslinila da je jadan krepao, i misliš da ju zanima?? Odma ga baci na pod i traži pravi...Ključeve od stana sakrivam, bojim se da se ne udari s njim, a s njim bi se igrala valjda cijeli dan... Dobila je i od kume 2 super igračke baš za bebe i ništa, 2 min. se igra i neće više


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

clock-img

22.07.2010, 16:52

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

24.07.2010, 21:24

clock-img

inna

pencil-img

2441

nekako sam skužila da su slikovnice konstantno in...ostalo je sve onako 2 dana i poslije se ja popikavam po tome.

_____________________________

Dominik - 18.2.2009.

clock-img

24.07.2010, 21:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

24.07.2010, 22:02

clock-img

buduća mamica

pencil-img

2482

i meni trebaju neke zanimljivije za MIhu, plišanci brzo postaju dosadni, sad je zanimaju knjigice i glazbene igračkice a ovaj moj škrtac mi ne da da kupim user posted image (nije da je zabranio nego mu nije pravo što na to tršim novac a ja ne mogu podnijeti njegovo kolutanje očima)

ima li neka trgovina gdje takve igračke nisu skupe?

clock-img

24.07.2010, 22:07

clock-img

cuba

pencil-img

21489

bm znam da sam znala viditi po trgovačkim centrima (tipa Konzum, Kerum i sl.) da bude i tih plastičnih igračaka tipa mobiteli šta sviraju, raznih šuškalica po povoljnijim cijenama nego tipa Chiccove igračke..

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

24.07.2010, 22:31

clock-img

buduća mamica

pencil-img

2482

njuškam po njuškalu i ima pregenijalnih igrački didaktičkih za 30-50 kn, ili oni stolići za igru i vježbu hodanja, te baby gymovi za 150-ak kn al eto ni to ne dolazi u obzir bez viđenja

pogledajte ovo:
http://www.njuskalo.hr/djecje-igracke/baby-gym-oglas-1261711

aaa ako u crnoj kronici vidite da je žena ubila muža to sam bila ja user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

25.07.2010, 16:21

clock-img

tita

pencil-img

514

Igračke uvijek brzo dosade!!!Moj mali je volio slikovnice i časopise koje sam ja kupovala bebe,a to voli i sada kad je malo veći!!!Lijepo sjednnemo na krevet i lista on sam ,pa mi pokazuje gdje je sta,ponekad se iznenadim kako već tako puno pamti ina kojoj je točno stranici!!!!

clock-img

06.08.2010, 14:53

clock-img

Imra

pencil-img

3299

mojoj D. su u tom uzrastu slikovnice bile naj, obozavala je kad bih joj citala

clock-img

06.08.2010, 15:09

clock-img

maja

pencil-img

6000

Noa je najviše volio a i sad je in katalog iz TL-a sa igračkamauser posted image Jadan nam se već sav raspao, morat ćemo po novi

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

06.08.2010, 15:12

clock-img

Anoniman

Moj sad ima 10 mjeseci i uživa u svemu u čemu i tvoj (boce, ključevi, mob, daljinski), ali posebno mu je zadovoljstvo Knjiga za sveznalice od Fischer Pricea. Malo je skupa, mi smo ju dobili na poklon i tek sad ju lista i sluša pjesmice. on voli sve što svira pa onda svaka takva igračka ga zadovolji.

clock-img

10.08.2010, 09:44

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

kratko..... nikakve igračke nisu zanimljive nego PRAVE stvari koje ste već nabrojale.user posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

10.08.2010, 21:36

clock-img

cuba

pencil-img

21489

IZVORNA PORUKA: Kejt

Moj sad ima 10 mjeseci i uživa u svemu u čemu i tvoj (boce, ključevi, mob, daljinski), ali posebno mu je zadovoljstvo Knjiga za sveznalice od Fischer Pricea. Malo je skupa, mi smo ju dobili na poklon i tek sad ju lista i sluša pjesmice. on voli sve što svira pa onda svaka takva igračka ga zadovolji.


E tu knjigu sam i ja gledala, baš me oduševila samo nisam znala jel još premali za to...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

Zadnji članci

article-img