cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Kakve zene vole muškarci?

clock-img

19.01.2009, 17:22

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Oblije? Mrsavije? Temperamentne? Smirene? Otvorene? Samozatajne?

 
Moje iskustvo mi govori da vole oblije, temperamentne, vesele i otvorene, a ne vole umisljene, previse sminke, preotvorenost i neskromnost.
 
A kakvo je vase misljenje ili iskustvo?


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

19.01.2009, 17:24

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

user posted image plave i glupeuser posted image                      mislim da vole tople njegovane zene

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

19.01.2009, 17:25

clock-img

koka

pencil-img

10266

Punije, vesele, ne arogantne, skromne, koje vole krevet(user posted image )...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

19.01.2009, 17:31

clock-img

mamavlatkica

pencil-img

1219

na žalost do sad imala loša iskustva , većinom naletila na muškarce koji vole visoke vitke , a bez puno mozga u glavi . Onda upoznala nekog tko prihvača ovakve kaakva sam ja male nesavršne , dinamićne ili kakao me frendica zna zvati / šumeća šišteća tabletica / .

_____________________________

Ljubav je mala riječ ;
ljudi je čine velikom .
LJubav znači dijeliti dio sebe s drugima
Ljubav je čin beskrajnog oprosta , nježnog pogleda koji prelazi u naviku .
Ljubav je uvijek spremna vjerovati u čuda

clock-img

19.01.2009, 17:34

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Oblije? Mrsavije? Temperamentne? Smirene? Otvorene? Samozatajne?

 
Moje iskustvo mi govori da vole oblije, temperamentne, vesele i otvorene, a ne vole umisljene, previse sminke, preotvorenost i neskromnost.
 
A kakvo je vase misljenje ili iskustvo?



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...glasna sam, jako se šminkam, preotvorena sam počesto puta!!!...znam samo da sam više puta čula od drugih da me se boje!!!user posted image user posted image user posted image user posted image Ne znam zakaj...bitno da nisam svog muža prepala...sada me za ostale boli đon!!!user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

19.01.2009, 17:45

clock-img

curice

pencil-img

10443

Preobična sam,ničim se ne volim isticati,rijetko se šminkam(mm me obožava nenašminkanu),
mrzim kamere,obožavam djecu,inače sam teta u vrtiću,volim dobro papati,imam koje kilo viška,
sve u svemu totalno sam nesavršena,ali sreća imam muža koji me upravo takvu voli,na moju
veliku sreću.user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.01.2009, 18:03

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

definitivno se vode onom "bolje da ljulja nego da žulja", ponekad ih glasne i preotvorene plaše

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

19.01.2009, 20:04

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Svi bi oni zgodnu ženu, da fino kuha, da je dobra u krevetu, puno zarađuje i govori da dragi!user posted image
Ali jedno su snovi, drugo je java!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

19.01.2009, 20:08

clock-img

Wukovarka

pencil-img

6821

Paaaa po onom prvom sto mi je pricao zasto sam ga privukla... jer sam otkacena, zabavna i otvorena user posted image

Jucer biramo slikice za vjencani DVD, nasli sliku od prije godine dana...kazwe on meni...Ti si bila komad!!! Nisam ni bio svjestan kakav user posted image

Pukla sam od smijeha

clock-img

19.01.2009, 20:47

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

IZVORNA PORUKA: Florijan Jakov

definitivno se vode onom "bolje da ljulja nego da žulja", ponekad ih glasne i preotvorene plaše



slažem seuser posted image

clock-img

19.01.2009, 21:08

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

IZVORNA PORUKA: Ruža

Svi bi oni zgodnu ženu, da fino kuha, da je dobra u krevetu, puno zarađuje i govori da dragi!user posted image
Ali jedno su snovi, drugo je java!user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
I dodala bi one koje ne kukaju da su predebele, koje vole papati, ne šminkaju se previše... Normalne, s kojima se da pričat.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

19.01.2009, 21:31

clock-img

Ira_

pencil-img

1603

Jedan moj prijatelj ( koji sasvim solidno izgleda ) mi je jednom rekao kako svi muškarci za djevojku žele zgodnu i lijepu djevojku, ne nužno pametnu. A zatim je rekao; " Kada se budem ženio svakako ću si tražiti ženu s kojom imam o čemu razgovarati i koja će mi se svidjeti kao osoba. Jer kada ostarimo imat ću smežuranu ženu ( staru ), ali bar pametnu. A da oženim onu iz prve priče imao bih opet smežuranu, ali s kojom nemam o čemu pričati, jer nisam imao niti na početku "
Ne znam možda većina muškaraca tako misli!

clock-img

19.01.2009, 23:34

clock-img

njanja

pencil-img

8766

kada razgovaram s muškim frendovima, dobivam dojam da vole plave, sisate i guzate....

 
kada malo bolje razmislim i pogledam za koga su te iste osobe oženjene, shvaćam da vole cure dobrog srca...


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

20.01.2009, 11:32

clock-img

božica

pencil-img

8832

florijankauser posted image user posted image



_____________________________

idem micat rit...

clock-img

20.01.2009, 15:45

clock-img

kitty

pencil-img

3260

mislim da ce se SVAKI okrenit za zgodnom,vitkom,upicanjenom zenskom koja misli samo na krpice i sminku ali ce rijetko koji htjet zivot provest uz takvu(mislim na one koje su same sebi na prvom mjestu,ne kuhaju,ne ciste,izlaze samo da budu vidjene na sto kava dnevno,zadnju lovu daju za frizuru sminku...)

po pricama poznanika i prijatelja shvatila sam da vecina njih zapravo trazi zenu koja drzat do obitelji,imat razumijevanja a da im na duge staze fizicki izgled nije toliko bitan.

meni je mm juce rekao "samo da ne reagiras na neke stvari tako nervozno bila bi zena za 10"


_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

clock-img

21.01.2009, 13:02

clock-img

teaa

pencil-img

23

moj m voli velike cice,malo kraće noge i malo punije..voli smirene cure koje se ne ističu previše..ja sam dugonoga,mršava sa malim cicama..jako društvena i većinom sa muškima prijateljica..pomalo divlja...volim se šminkat,slikat uvjek bit uredna..ne kuham baš jedino volim imat sve uredno..sve u svemu veli da sam mu savršena a očito ga privlace drugačije cure...
pa dolazim do zaključka da oni vole sve...user posted image user posted image

< Poruku je uredio teaa -- 21.1.2009 13:04:51 >

Zadnji članci

article-img