cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Kako trčiš, tako i mrčiš!

clock-img

03.04.2009, 10:24

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

PA vi sad odglumite ako se usudite user posted image

Nekolicina belgijskih fakulteta surađivala je s jednim fakultetom u Škotskoj kako bi proveli istraživanje o povezanosti ženskih orgazama s načinom na koji hodaju. Šesnaest djevojaka ispunilo je upitnik o svom seksualnom životu, a zatim su ih snimali na javnim mjestima kako hodaju. Snimke su pregledali dvojica seksologa i njihovi asistenti, vjerujete, donjeli su interesantne zaključke.

Zanimljivo je što prije toga nisu pregledavali upitnike u kojima su te iste djevojke opisivale svoj seksualni život, tj. učestalost doživljavanja vrhunca. Rezultati su pokazali da seksolozi u čak 80 posto mogu točno zaključiti koje djevojke i koliko često dožive svoj vrhunac. Pitate se kako? Promatrajući njihov hod.
Žene koje često imaju seksualne odnose i pri tome dožive orgazam rade veće korake i zdjelica im je pokretljivija. Stručnjaci tvrde da je to zbog neprekidnog protoka krvi kroz mišiće u tom dijelu tijela. Međutim, postoji više objašnjena takvih rezultata. Jedno od njih govori da ženska anatomija može biti dobra predispozicija za češće ili rjeđe doživljavanje orgazama. Blokiranje mišića zdjelice može se povezati s psihoseksualnim manama, a oboje se odražavaju kako kod orgazma, tako i kod hoda.
Vaginalni orgazam može se povezati i s predhodnim vezama jer je on povezan s boljom kvalitetom seksualnih odnosa. Istraživanja su pokazala da ovakva vrsta orgazma poboljšava duševno stanje. Ako ga još niste doživjeli, možete potražiti pomoć kod liječnika jer naravno za sve postoji terapija pa tako i za ovu vrstu problema.
Ne mora značiti da vaš seksualni život nije bogat, jednostavno problem može biti u samoj građi tijela. Najbolje bi bilo primjeniti terapiju koja se fokusira na ključne mišiće zdjelice. Pretpostavljamo da vam nije jasno koja je razlika između vaginalnog orgazma ili bilo kojeg drugog kad je vama sve to potpuno ista stvar. Moramo vas razočarati jer naravno da postoji više vrsta kako doživjeti seksualno zadovoljstvo Jedan od njih upravo je vaginalni. On je potaknut živcima koji se nalaze u predjelu zdjelice. S ovom vrstom klimaksa vaginalni otvor postaje opušten, a maternica se spušta u vaginu i tada nastaje duboki orgazam koji se osjeća u cijelom tijelu.

Kako bi se bolje osjećali i fizički i psihički, seksajte se i doživljavajte orgazme. Ne zavaravajte sebe i ostale jer promatrajući vaš hod, muškarac će znati je li vas u potpunosti seksualno zadovoljio.


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

03.04.2009, 10:25

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

ja ne trcimuser posted image

_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

03.04.2009, 10:29

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: ivanaa

ja ne trcimuser posted image



Onda pazi kak hodas.....moze se i to odglumiti ha?! user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

03.04.2009, 10:54

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

jesi user posted image quote]IZVORNA PORUKA: tikica_69

IZVORNA PORUKA: ivanaa

ja ne trcimuser posted image



Onda pazi kak hodas.....moze se i to odglumiti ha?! user posted image



_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

03.04.2009, 11:45

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ja vjezbala sad do placa user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

03.04.2009, 21:28

clock-img

zaba

pencil-img

5626

user posted image user posted image user posted image ,nisam ni sumnjala

_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

03.04.2009, 22:34

clock-img

novamama

pencil-img

8532

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja vjezbala sad do placa user posted image




user posted image user posted image a jesi luda i gotovouser posted image user posted image user posted image


sad ćemo sve koračat velike korakeuser posted image user posted image user posted image ....a sad zamisli što će biti kad sretneš ženu koja usitno koračuckauser posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

04.04.2009, 10:23

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Razmisljat cu jel frigidna il je zuljaju stikle user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

04.04.2009, 11:00

clock-img

novamama

pencil-img

8532

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Razmisljat cu jel frigidna il je zuljaju stikle user posted image




user posted image



_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

04.04.2009, 22:10

clock-img

novamama

pencil-img

8532

ej tikice, danas sam vidjela jednu: duugi koraci, a brzauser posted image baš sam joj pozavidjelauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

04.04.2009, 23:10

clock-img

dominik

pencil-img

7965

uh ja picim...sve cipele mi izraubane kolike korake radim user posted image

clock-img

05.04.2009, 14:25

clock-img

nemirna mama

pencil-img

873

bez obzira na seks oduvjek pravim velike korake.....a što se seksa tiče kad nam se hoće onda nam se hoće....user posted image  user posted image
nekad po cijeli tjedan user posted image user posted image .......onda par dana pauze pa opet sve ispočetka...user posted image user posted image

clock-img

04.12.2009, 23:42

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

sitni koraci ali ga grabim kao velika user posted image

clock-img

04.12.2009, 23:47

clock-img

buduća mamica

pencil-img

2482

krupni koraci pa si vi misliteuser posted image user posted image user posted image

clock-img

05.12.2009, 08:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

05.12.2009, 22:00

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: tikica_69


Ne mora značiti da vaš seksualni život nije bogat, jednostavno problem može biti u samoj građi tijela.




Imam baš dobru građu tijela. Valjda se zbog toga dobro i mr...user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

28.01.2010, 16:13

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

a ovo mi je super...a sta onda sa JAPANKAMA..ajme one hodaju misiji korakuser posted image

clock-img

06.06.2011, 22:24

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

user posted image Ja trcim k'o velikauser posted image .