cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Kako prepoznati lošeg prijatelja?

clock-img

22.08.2011, 22:17

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

user posted image Laskavi licemjer
Koprisnik/Profiter
Glasnogovornik
Krvopija


http://www.ljepota.ba/novost/10840/Kako-prepoznati-loseg-prijatelja

clock-img

23.08.2011, 08:11

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

fala nije ni jedan od ovoga...

imam samo jednu legicu i jednog legu..oboje su stari prijatelji i super su...user posted image

clock-img

23.08.2011, 21:45

clock-img

inesica

pencil-img

877

Imala sam kombinaciju 2. i 4. tocke i to sam hvala Bogu rjesila. Na ruzan nacin je ispalo, ali mozda je tako moralo biti. Zivot je kratak da bismo ga proveli s ljudima koji nam ne odgovaraju.

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

24.08.2011, 09:42

clock-img

LUNA000

pencil-img

1023

moj suprug je imao u jednom i laskavog licemjera i korisnika profitera...zabio mu je nož u leđa kad se najmanje nadao, a on mu slijepo vjerovao...da stvar bude gora evo jučer stigla pozivnica od njega za svadbu...i pitam se koliko neki ljudi imaju obraza

_____________________________

A:31.10.2005.
N:27.12.2006.
L A 30.05.2011.

clock-img

25.08.2011, 09:01

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

ja sam  nazalost naisla na jednu familijarnu zenu koja je totalno ne tolerentna na tudzu vjeru ili tamniju boju koze..sa drugom rijecju naisla sam na zivog nazistu i totalno se razocarala na svjet...hvala Bogu pa samnom nema vise nista!  Sto je jos zalosnije da takvi ljudi hodaju po mojoj domovini i prave probleme po Mostaru i slicnim gradovima!

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 25.8.2011 9:03:18 >

clock-img

25.08.2011, 09:03

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image

primjer za to je da je u stockholm kommuni pobijedila rasisticka stranka...TO TI JE PRVI KORAK...samo cekaj pa ces viditi...

nazalost...mene toga strah...


< Poruku je uredio Bebys -- 25.8.2011 9:06:11 >

clock-img

25.08.2011, 09:04

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

ma na svakakve ljude nailazimo tokom života,nekad smo dosta pametni pa ih maknemo,nekad nam malo duže treba pa se opečemo,,najviše je licemjera

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

25.08.2011, 09:05

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

i najgore mi je ono sto neznas tko je to ..tek kada je kasno pokaze pravo lice...

uzasno

clock-img

25.08.2011, 09:06

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: Bebys

jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image



ova bi sigurno mogla i unuka Hitleru biti...2 dana zivota potrosi na budalu!user posted image

clock-img

25.08.2011, 09:07

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: Bebys

jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image



ova bi sigurno mogla i unuka Hitleru biti...2 dana zivota potrosi na budalu!user posted image

nisam te skuzila tko je dva dana potrosio na budalu i tko bi mogao biti unuka...nisam skontala

clock-img

25.08.2011, 09:08

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: Bebys

jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image

primjer za to je da je u stockholm kommuni pobijedila rasisticka stranka...TO TI JE PRVI KORAK...samo cekaj pa ces viditi...

nazalost...mene toga strah...



potpisujem!

clock-img

25.08.2011, 09:10

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: Bebys

IZVORNA PORUKA: jagodicabobica

IZVORNA PORUKA: Bebys

jagodice rasista ima sve vise i ne tolerancije...ovo sto je bilo u norveskoj samo je sitnica ...strah mene sta ce tek biti...user posted image



ova bi sigurno mogla i unuka Hitleru biti...2 dana zivota potrosi na budalu!user posted image

nisam te skuzila tko je dva dana potrosio na budalu i tko bi mogao biti unuka...nisam skontala



ma salila se kako na tu zenu potrosi 2 dana a  ponasanje joj takvo da bi mogla bi biti i Hitlerova unuka,praunuka sta god! mislim da si me skontala

< Poruku je uredio jagodicabobica -- 25.8.2011 9:11:16 >

clock-img

25.08.2011, 09:16

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ma na svakakve ljude nailazimo tokom života,nekad smo dosta pametni pa ih maknemo,nekad nam malo duže treba pa se opečemo,,najviše je licemjera



user posted image

clock-img

25.08.2011, 09:20

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

jesam