cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Kako dobiti volju za odnos?

  
clock-img

25.11.2010, 12:21

clock-img

skorodolazi beba

pencil-img

281

MM i ja otkako sam rodila (prije 5mj.) odnos smo imali nekih 3puta a od zadnjeg je proslo vise od 2.5mj.user posted image
meni se jednostavno neda i nemogu se nikako natjerati...svjesna sam toga ali jednostavno si pomoc ne mogu...

Po mm se vec i vidi da mu nije svejedno,meni i najobicnije grljenje u zadnje vrijeme smeta a kamoli nesto vise...
htjela bi dobiti volju i dobro bi mi dosao svaki savjet...user posted image

< Poruku je uredio cvrčak -- 25.11.2010 12:54:05 >


_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

clock-img

25.11.2010, 12:56

clock-img

skorodolazi beba

pencil-img

281

hvala na popravku naslova...user posted image

_____________________________

Imam dvije predivne kcerkice koje VOLIM najvise na svijetu,imam i muza kojeg volim samo ponekad :-)))))))))

clock-img

25.11.2010, 12:59

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Što više seksa, veća je želja. Pokušaj se nasiliti krenuti u odnos jer vjerujem da ti je to (kao što je i meni) najteže. Sam odnos mi je super ali pokrenuti se najteže, jer obaveze, posao i umor čine svoje.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

25.11.2010, 13:00

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

od mog poroda je prosla godina i po i jos nisam dobila volju za odnosom user posted image
stvarno ti nisam od pomoci kad i meni treba pomoć user posted image
valjda ce se neko javiti da da nekakav savjet.....

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

25.11.2010, 13:03

clock-img

njanja

pencil-img

8766

slažem se sa zvonki, s atime da bi dodala da moraš o tome razgovarati s mužem pa ako je njemu želja veća, onda mora i shvatiti da te nekako mora pridobiti...pa nek se potrudi i smisli nešto...biti će vam zanimljivo za vas oboje....

BTW, sasvim normalno...meni je nakon poroda dosta dugo trebalo da shvatim da sam i dalje sexualna osoba, a ne samo mama....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

25.11.2010, 13:05

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

.meni je nakon poroda dosta dugo trebalo da shvatim da sam i dalje sexualna osoba, a ne samo mama....


pa kao i meni...sto kaze zvonki najgore mi je kad se trebam pokreniti....a meni se neeeedaaaaaaa pa neeedaaaaaa user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

25.11.2010, 13:21

clock-img

ciba

pencil-img

783

ja uvijek imam volje za touser posted image user posted image user posted image user posted image
a pogotovo sad kad ocemo jos jednu bebicu volja je jaca od icegauser posted image



_____________________________

Lorena 12.03.2009. 3850g i 51 cm
Matej 8.03.2012. 4290g i 52 cm

http://www.youtube.com/watch?v=B7r5yaSq1-k

clock-img

25.11.2010, 13:59

clock-img

maja

pencil-img

6000

i meni fali pokretač...drago mi je da nisam jedinauser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

25.11.2010, 14:05

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Ja nekako isto većinom imam volje,a kad se dogodi da mi se ne da,natjeram se,kako cure kažu...Još nekako takav seks ispadne najbolji.

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

25.11.2010, 14:23

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

uh kaj bi ja sad pisala,,al mislim da nemam pravo,nije mi se još desilo tak neštouser posted image




_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

25.11.2010, 15:16

clock-img

zozo1

pencil-img

445



BTW, sasvim normalno...meni je nakon poroda dosta dugo trebalo da shvatim da sam i dalje sexualna osoba, a ne samo mama....
[/quote]

potpisujem


_____________________________

JAN, 18.12.2004.
FRAN, 19.02.2010.

clock-img

25.11.2010, 15:49

clock-img

novamama

pencil-img

8532

treba samo krenuti, a kad kreneš nitko te neće zaustaviti...
a što se ovog maženja tiče, to mi baš nije jasno kako ti ne paše, možda te strah da nije uvod u sex? o tome treba popričati s tmuser posted image
sretnouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

25.11.2010, 16:05

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

Naj gore je krenut,za to nemam volje al kad krene onda mi nema krajauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

25.11.2010, 16:45

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

25.11.2010, 16:57

clock-img

ninich

pencil-img

233

nisi jedina i ja sam jaaaaakoooo dugo imala tih problema i nikako nisam imala volje ni želje, poslije je to prošlo, ali samo polako treba ići, ništa forsirati, znam da muškima nije svejeno, ali eto sadaa smo u fazi da bi ja stalno a njemu se nedauser posted image user posted image a ipak se radi na bebi hehehe!!!!!

_____________________________

želim još jednom biti mama

clock-img

25.11.2010, 17:25

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975


IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

uh kaj bi ja sad pisala,,al mislim da nemam pravo,nije mi se još desilo tak neštouser posted image




Bome,curke ni meni...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

25.11.2010, 18:19

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

tak bus prije smršavila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

25.11.2010, 20:01

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image uf neda se ni meni,kad se trebam kanđijat,koda me netko tjera na streljanje

clock-img

25.11.2010, 20:08

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Aaaaa da mi je mm tu svaki dan bi ga napastovalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

25.11.2010, 20:42

clock-img

zg_cinik

pencil-img

918

zgodan savjet...po mom mišljenju...

najavite si sex unaprijed...
npr.: preksutra u 21:45...
(odabrati vrijeme kad klinci nebuju "uskočili")

nebum objašnjaval zakaj... al pali...

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

zg_user posted image magda & zg_user posted image franko...(nije mituser posted image )

user posted image

clock-img

25.11.2010, 20:53

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: skorodolazi beba

MM i ja otkako sam rodila (prije 5mj.) odnos smo imali nekih 3puta a od zadnjeg je proslo vise od 2.5mj.user posted image
meni se jednostavno neda i nemogu se nikako natjerati...svjesna sam toga ali jednostavno si pomoc ne mogu...

Po mm se vec i vidi da mu nije svejedno,meni i najobicnije grljenje u zadnje vrijeme smeta a kamoli nesto vise...
htjela bi dobiti volju i dobro bi mi dosao svaki savjet...user posted image



draga, nemoj se previše brinuti. Ja mislim da će to proći za koji mjesec kad se hormoni smire. Nisam ni ja baš poslije poroda neko vrijeme bila za akciju, al sad sam opet ona stara. pokušaj se malo opustiti. Drmni čašu crnog vina i naprijed! Sretno!

clock-img

25.11.2010, 22:18

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Nakon trudnoca (4) bilo je vremena kada sam bila u panici od moguce trudnoce. No tjekom 4. trudnoce ucinili smo da nas kontracepcija nikad vise na zamara, nakon toga je sve ok. No, ima veceri kada sam preumorna, tada mm zapocne, meni se je najteze razbuditi, no nakon toga, malo, po malo sve krene svojim tjekom. Razbijte malo monotoniju istih poza, jer saznanje sta te ceka u slijedecih pola sata ( ili ovisno o paru) moze biti umjesto turn-on, vrlo nezgodan turn-off. Dakle, spontanost, otvorenost novome, takvo sto najbolje je iskreno reci jedno drugome i uciniti sve da se to ostvari. Svidja mi se savjet za odredjivanje vremena, npr. 21.45. No, to jedino funkcionira kada znas da ce dijete/djeca spavati u to vrijeme. Srediti frizuru, nasminkati se, kupiti nesto novo, pa makar samo i lak za nokte i staviti ga, sve to moze probuditi onaj davno izgubljeni sexipil koji zena ne gubi nakon poroda, nego ga samo sakrije iza hrpe pelena, iza spremanja, iza svega sto joj svakodnevica donosi. Zato, opusti se, udji u kadu, ulij malo mirisljavog ulja za tjelo, pozovi tm da dodje ti oprati ledja, i eto... sta slijedi neka ovisi o tvojoj masti. Sretno.

clock-img

25.11.2010, 22:22

clock-img

zaba

pencil-img

5626

IZVORNA PORUKA: pepeljuga

Naj gore je krenut,za to nemam volje al kad krene onda mi nema krajauser posted image user posted image user posted image

tako nekako,iako imam faze da jedva čekam da bude gotovo,nešto se sa mnom čudno događa user posted image


_____________________________

lucija je svjetlo u mom životu
07.05.2005.

clock-img

25.11.2010, 22:33

clock-img

AntonijaV

pencil-img

977

IZVORNA PORUKA: mala pcelica

.meni je nakon poroda dosta dugo trebalo da shvatim da sam i dalje sexualna osoba, a ne samo mama....


pa kao i meni...sto kaze zvonki najgore mi je kad se trebam pokreniti....a meni se neeeedaaaaaaa pa neeedaaaaaa user posted image



potpisujem ovo... al morat ću se više potrudit radi mm...nemu je već kriza...user posted image

i kao što su već neke rekle, drago mi je da nisam jedina kojoj se to događa...već sam mislila da sa mnom nešto nije u redu...user posted image

_____________________________

MARIJA - 08. 05. 2010.

clock-img

26.11.2010, 08:21

clock-img

pakić

pencil-img

961

Ja sam nakon oba poroda, tek nakon godinu dana počela osjećati želju, sve prije je bilo nekako nategnuto i zbog mm... treba dati tijelu da se oporavi i duši da se prilagodiuser posted image

_____________________________

Patrik i Kiki, moja dva sunca