writing-img

Kada prestaju voliti varivo!?

clock-img

18.02.2009, 08:40

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Malo je bedasto pitanje, ali čini mi se da ima neka dob u životu kad djeca prestaju volit varivo, juhice i sl. FJ stvarno voli jesti, sve a kuhano i juhicu posebno. No poznavajući mnogo djece i odraslih oko sebe koji su tamanili kuhano kao klinci, a sada izbjegavaju u širokom luku, strah me da i FJ ne počne odbacivati kuhano s vremenom...jeste imali takvih slučajeva, kako ste ih rješavale?

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

18.02.2009, 08:54

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Uf FJ, varivo je kod nas često preko tjedna na meniu jer dobro podnosi kuhanje navečer za sutra. Nadam se da će nas to zaobići.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

18.02.2009, 08:58

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

i kod nas dobro funkcionira, ali me strah da ga FJ ne počne odbacivati. Konkretno - jučer i prekjučer smo bili kod kumova na ručku, jedan dan varivo drugi dan juha i meso - FJ je sve brzo potamanio, bez zanovjetanja i odbijanja, no oni imaju troje djece (3,5 i 6 g) i to su bila natezanja, nagovaranja i sl. da se pojede. Samo bi željela to izbjeći kod nas, pa štreberski tražim savjet user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

18.02.2009, 09:49

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Mislim da cim krenu u vrtic....tamo ga valjda zamrze...bar je tako bilo kod mojih

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

18.02.2009, 10:00

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

I moja za sad jede samo kuhano, ostalo neće ni kušati, ali mislim da će doći faza kad ne bude htjela.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

18.02.2009, 11:24

clock-img

božica

pencil-img

8832

A dođe im faza kada poćnu filozofirati
hm nebih znala
jer viki kako kaduser posted image


_____________________________

idem micat rit...

clock-img

18.02.2009, 15:53

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

L.je obožavala variva ,juhe..otkako je krenula u vrtić samo filozofira što me jako ljuti..Ako ondje mora sve pojesti i kod kuće vrijedi isto takvo pravilo..Stalno smo na ratnoj nozi..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

18.02.2009, 15:59

clock-img

kitty

pencil-img

3260

i moj zanovjeta od kad je krenuo u vrtic

_____________________________

IVAN 20.06.2003.
DUJE 13.01.2009.

clock-img

18.02.2009, 16:26

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

hm, znači kod vas je to posljedica vrtića....FJ ide već više od 1 godine u vrtić i nema problema, valjda ih neće niti biti user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

18.02.2009, 16:36

clock-img

koka

pencil-img

10266

Nema hoće neće, ako mi to jedemo jest će i on....barem za sada je tako a kasnije vam javimuser posted image

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

18.02.2009, 21:43

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

IZVORNA PORUKA: koka

Nema hoće neće, ako mi to jedemo jest će i on....barem za sada je tako a kasnije vam javimuser posted image



nekad i mi tu metodu primjenjujemo, npr za grah (koji doma rijetko jedemo)...ali kad je grah kod mojih na meniju, vele da se davi u njemu user posted image


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

18.02.2009, 21:58

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Kod mene je upalilo ovo- nećeš varivo? O.K. ali za večeru je opet varivo...Nećeš varivo? O.K. ali za doručak će biti opet varivo. Naravno da su ga popapali već za ručak. user posted image