cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Kada kiretaža

clock-img

09.03.2009, 11:22

clock-img

anne

pencil-img

8091

Od kojeg tjedna na dalje šalju na kiretažu?
Radi li se prvo UVZ pa ako nakon menstruacije što ostane ili se automatski žena šalje na kiretažu.


_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

09.03.2009, 11:26

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

meni su prvo radili UZ i kada su ustanovili da plod nije živ onda su me poslali u bolnicu na kiretažu.ja sam mogla sama odlučiti kada da idem kada su ustamovili''smrt''jer nisam krvarila a cure koje prokrvare same ili izgube dio ploda moraju ODMAH u bolnicu

tako meni rekli

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

09.03.2009, 14:15

clock-img

srećica

pencil-img

318

meni su nakon pregleda i uzv ustanovili da je plod nije oživio i odmah me naručili na kiretažu jer u sva 3 spontana nisam krvarila 4.put jesam i tad sam odmah ostala u bolnici...joj nesmijem se toga sjetituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2009, 14:17

clock-img

srećica

pencil-img

318

da to su radili od 9-11 tjedna trudnoćeuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

09.03.2009, 22:30

clock-img

sina

pencil-img

1737

meni su radili uzv i naručili me za 5 dana

clock-img

10.03.2009, 10:31

clock-img

meryb

pencil-img

162

prvo ti naravno naprave ultrazvuk da su sto posto sigurni daplod nije živ,a zatim te šalju na kiretažu! u mom slučaju to je bilo između 10 i 12 tjedna! ja sam na žalost išla 2 puta! user posted image

clock-img

12.08.2009, 00:26

clock-img

monte

pencil-img

355

Može li mi itko opisati taj postupak kiretaže?Jel bolno,jel daju anesteziju, kad se oporaviš itd?Do kojeg tjedna je zadnji rok za kiretažu,meni se nikako neda,ja bih to odgađala do daljnjega,strah me svega a pogotovo osjećaja da iz mene vade nešto što je moglo imati srce.oči,ruke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

12.08.2009, 00:36

clock-img

natali2

pencil-img

35

meni su dali lokalnu anesteziju,bila sam kao u nekoj polusvjesti,bilo je bolno brzo prošlo nekih 15min,poslije toga sam ležala dva sata u bolnici,onda su me pustili kući

clock-img

12.08.2009, 08:18

clock-img

dominik

pencil-img

7965

IZVORNA PORUKA: monte

Može li mi itko opisati taj postupak kiretaže?Jel bolno,jel daju anesteziju, kad se oporaviš itd?Do kojeg tjedna je zadnji rok za kiretažu,meni se nikako neda,ja bih to odgađala do daljnjega,strah me svega a pogotovo osjećaja da iz mene vade nešto što je moglo imati srce.oči,ruke...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



dr ti je rekao da ploda nema tako da ce samo ocititi ono sto je trebalo biti posteljica i...nekome je bolno nekome nije...vise ko ginekoloski pregled ali malo dulje rondaju unutra...nekada daju lokalnu anesteziju a nekad ne...nemoj se plasiti...sto prije to bolje da se ostaci nebi upalili i izazvali nepotrebne probleme...koji mogu biti strasni

clock-img

12.08.2009, 08:27

clock-img

koka

pencil-img

10266

Ja nisam krvarila , napravili su mi UZV i rekli da moram do bolnice, nije bilo otkucaja srca 5. tjedan, došla napravili detaljni pregled, prespavala sam tamo, ma da mi je dr rekla da sam komotno mogla doči ujutro, uspavali me totalno i obavili to što moraju , popodne sam išla doma.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

12.08.2009, 19:19

clock-img

monte

pencil-img

355

Vidim da neke govore je bolno,neki nije...Ja to uspoređujem s bolom na porođaju iako još ne znam,jesam li u pravu?!Što se tiče anestezije,isto tako neki govore da je daju,neki da ne daju...uf muka mi je od svega ovog,ni našto drugo ne mislim,srce će mi puknuti od tugeuser posted image user posted image user posted image