cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Jeste li doživjeli da vam se pokojnik na bilo koji način javi?

clock-img

11.03.2013, 21:42

clock-img

Marinela27

pencil-img

221

Je li vam se pokojni obratio u snu....dotaknuo...hladan vjetar...bilo što slično?

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

clock-img

11.03.2013, 21:47

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857

Stalno sam ih osjećala na početku (roditelje)... Nakon njihove smrti bila sam toliko emocionalno shrvana, da je moguće da sam to osjetila zbog toga...

clock-img

11.03.2013, 22:12

clock-img

Marinela27

pencil-img

221

Ja vjerujem u prisutnost anđela...ali nikada to nisam doživjela....Ili možda jesam,a ne znam prepoznati.

Žao mi je zbog tvojih roditeljauser posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

clock-img

11.03.2013, 22:45

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Jedino u snu.

clock-img

12.03.2013, 21:51

clock-img

Marinela27

pencil-img

221

Možda doživimo izvan sna, samo ne znamo prepoznati. Trenutno čitam vrlo zanimljivu knjigu, Jedan me anđeo imenom zvao...radi se baš o tome, kako ne znamo prepoznati prisutnost anđela.

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

clock-img

12.03.2013, 22:47

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Mene jedan andjeo imenom zove svaki dan, no ja ga vidim user posted image user posted image .

clock-img

12.03.2013, 22:51

clock-img

Marinela27

pencil-img

221

user posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

clock-img

12.03.2013, 22:55

clock-img

lottta

pencil-img

78

Ima jedna knjiga, zove se "Anđeli u mojoj kosi". Knjiga je predivna i toplo ju preporučujem svima koji su izgubili dragu i voljenu osobu.
Meni je jako puno pomogla kad sam ju pročitala nakon smrti moga muža.

clock-img

12.03.2013, 23:29

clock-img

Marinela27

pencil-img

221

Pročitala sam je...Čitam sve knjige s tom tematikomuser posted image

_____________________________

Mašta je daleko važnija od logike!

clock-img

12.07.2013, 14:27

clock-img

angel@

pencil-img

507

Ja sam izgubila oca kao mala sa nepune 3 godine...kad sam odrasla nekoliko sam ga puta sanjala,ali nikad nešto posebno...do nedavno.... jednom sam sanjala njegov sprovod kad dolazim i ne dozvoljavaju mi da ga vidim jer ja kao nema šta raditi tu...svećenik me odvodi do kapsela i ostavlja me samu da se mogu oprostiti s njim,a on unutra živ...ja to pokušavam kazati drugima oko sebe međutim on tj tata mi se obraća i govori pusti njih bitno mi je da ti znaš da sam ja živ..... ja sam se probudila sva uplakana...taj sam dan otišla sa mužem na njegov grob odnijeti cvijeće i zapaliti mu svijeću...

Sanjala sam ga još jednom kad mi se sam javio u snu...to je bilo u 9 mjesecu prošle godine...on je sjedio kraj mene i govori mi...tata zna koliko si opterećena time da ostaneš trudna,ali ništa se ne događa preko noći,samo polako...ostat ćeš trudna puno prije nego misliš i rodit ćeš živog i zdravog sina.... i nemoj se zamarati oko imena u tom smislu da se on neće ljutiti ako mu ne damo njegovo ime...i govori ti i muž ćete mu dati ime koje se vama bude sviđalo....samo budi strpljiva i vjeruj mi.... ja tad u snu nisam progovarala...na kraju mi je samo rekao strpljen-spašen!

Opet sam ujutro bila sva u komi i probudila sam se jecajući.... ali znate šta se poslije dogodilo...ja sam početkom 10 mjeseca ostala trudna...i kad mi je ginekolog moj rekao da nosim sina sjetila sam se oca....bio je u pravu...prije mjesec dana rodio se moj David (ime smo ja i muž izabrali jer nam se oboma svidilo) i tu je bio u pravu....

Ja vjerujem da imam svog anđela čuvara koji mi se javi kad god osjeti da ga trebam,a da ja to ni sama ne znam... od kad se moj David rodio i moj je sin dobio prekrasnog anđela što ga čuva sa neba.... tj čuvao ga je još od začeća.... Tata volim te!!!!

_____________________________

** 27.11.2010.- najsretniji dan u mom životu-naše vjenčanje
**14.9.-mm Danijel-moja ljubav,ponos i najveća podrška
**07.6..- stigao nam David mamino i tatino najveće blago :-)))


Nebo strpljive voli....

clock-img

13.07.2013, 08:29

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

angel naježila sam se skroz čitajući tvoj post. imala si divno iskustvo sa svojim tatom. drago mi je da je sve ispalo kako treba i da imaš malog dečkića user posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

06.11.2013, 18:43

clock-img

Ljubs

pencil-img

39

Jedno vrijeme sam pokojnu prabaku često sanjala, a to je navodno znak da se trebam pomoliti za nju jer je u Čistilištu.

clock-img

23.12.2013, 21:08

clock-img

angelinica

pencil-img

23

je jee..javio mi se did..pokojni did.ja bila jako tuzna i bas mi se on pojavi i mahne rukom kao jesam li ja zdrava na sta gubim vrime. i nestade. makon toga,pokusam ga dozvat da mi kaze sta je tio s tim rec ali nije se vise pojavljivo

clock-img

23.12.2013, 22:37

clock-img

suncekosunceko

pencil-img

23

kad je moja baka umrla koja je živjela samnom u kući ja sam bila na apsolventskom putovanju u Grčkoj. Kada sam se vratila kući na sprovod navečer na karminama vidjela sam u hodniku ( koji je bio u mraku) svijetlo i slijedila ga odvelo me je u moju spavaču sobu i tada mi se pojavila baka i primila me za ruku. :))))

_____________________________

01.03.2011. D.
23.07.2012 L.

clock-img

23.12.2013, 22:38

clock-img

suncekosunceko

pencil-img

23

user posted image user posted image user posted image user posted image vjerujem da je ona i još dan danas moj anđeo koji je tu negdje pokraj mene

_____________________________

01.03.2011. D.
23.07.2012 L.