writing-img

Jeftine avio-karte

clock-img

18.03.2009, 17:53

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Evo ovdje mozemo na jednom mjestu skupiti preporuke za jeftiniji avio prijevoz.....

Tko je u zadnje vrijeme negdje putovao avionom, neka nam da svoju preporuku ako je bio zadovoljan.
 
I ja cu malo o tome:
 
Slovački niskotarifni avioprijevoznik SkyEurope je ponudio karte po cijeni već od 19 eura u jednom smjeru s uključenim pristojbama. Cijene vrijede za letove rezervirane do nedjelje, 15. ožujka, a karte se mogu koristiti od 23. ožujka do 24. listopada ove godine.
 I britanski EasyJet nedavno je smanjio cijene karata do 25 posto na svim linijama i za bilo koji dan putovanja. U kasnijim proljetnim i ljetnim mjesecima, ova tvrtka ima sezonske linije prema aerodromima u Splitu i Dubrovniku iz kojih se povoljno može putovati u primjerice London ili Liverpool. Direktne letove, dva puta tjedno, za Barcelonu nudi španjolski Clickair koji leti samo iz Dubrovnika i to u periodu od lipnja do listopada, a najniža cijena karte iznosi 25 eura bez pristojbi i poreza. 
  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

18.03.2009, 18:00

clock-img

srećica

pencil-img

318

Ja  sam se naputovala avionom ali ad mi je želja posjetit rodbinu u australiju ali me strah i pomisli na cijenu prijevoza user posted image ak tko zna nekaj nek tipkauser posted image

clock-img

18.03.2009, 19:48

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

nisam se nikad vozila ali znam da rayanair ima jeftine karte za london

clock-img

18.03.2009, 22:40

clock-img

njanja

pencil-img

8766

mm i ja smo za 1. god braka (2007) išli u london sa easyjetom sa krka.....

2 povratne karte su nas došče 1.500 kn što ako usporediš sa autobusnom do zagreba se samo nasmiješuser posted image
 
Letili smo sa krka, od kuće nam je do krka trebalo pola sata, a za 2 h smo već bili u Londonu, tj Lutonu....S Lutona je organizirani prijevoz (razni autobusni prijevoznici) do Londona koji traje 1 h.....a onda smo od stanice busa do hotela tube-om....ja sam se tako dobro pripremila i sve organizirala da nismo imali aposlutno nikakvog problema, a sa easyjetom bi opet išla....  I da, moram se pihvaliti da su me pustili u kokpit aviona sa prezgodnim pilotom koji mi je objašnjavao koji putem ćemo letjeti....idem staviti sliku iz kokpita u album

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

18.03.2009, 22:42

clock-img

njanja

pencil-img

8766

 
evo ga, na slici lijevo....ja sam se zaljubila u pilota user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

19.03.2009, 05:56

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: njanja

mm i ja smo za 1. god braka (2007) išli u london sa easyjetom sa krka.....

2 povratne karte su nas došče 1.500 kn što ako usporediš sa autobusnom do zagreba se samo nasmiješuser posted image
 
Letili smo sa krka, od kuće nam je do krka trebalo pola sata, a za 2 h smo već bili u Londonu, tj Lutonu....S Lutona je organizirani prijevoz (razni autobusni prijevoznici) do Londona koji traje 1 h.....a onda smo od stanice busa do hotela tube-om....ja sam se tako dobro pripremila i sve organizirala da nismo imali aposlutno nikakvog problema, a sa easyjetom bi opet išla....
  I da, moram se pihvaliti da su me pustili u kokpit aviona sa prezgodnim pilotom koji mi je objašnjavao koji putem ćemo letjeti....idem staviti sliku iz kokpita u album



Zavidim ti Njanja!user posted image
Svega sam 3 puta letjela i to do Dubrovnika samo. Prekrasno!

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

19.03.2009, 08:54

clock-img

koka

pencil-img

10266

evo ga, na slici lijevo....ja sam se zaljubila u pilota user posted image


user posted image user posted image user posted image bome nije loš pilot, a kužim Igora zašto se nije htio dignuti.... ja nikad nisam letijela avionom, al nikad se nezna...

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

19.03.2009, 09:22

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Moj brat to puno koristi i pokojni tata je znao često tako putovati čak je i mamu nagovorio.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

30.03.2009, 22:23

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

nikad nisam u avion sjela, ali ako ikad krenem, vratiti ću se na ovu stranicuuser posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

30.03.2009, 22:24

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Preko ljetne sezone i Croatia airlines ima neke super jeftine letove...lani su imali do Pule za 80kn

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

30.03.2009, 22:26

clock-img

Marcus

pencil-img

376

a kaj ja znam...to su razne montkemije sa presjedanjima i kombinacijama raznoraznih prevoza nakon toga...nekak mi se to opce ne dopada...mi kam god se spremamo sjednemo u auto i gas...

clock-img

30.03.2009, 22:36

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Preko ljetne sezone i Croatia airlines ima neke super jeftine letove...lani su imali do Pule za 80kn



Bravo i za naše!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

Zadnji članci

article-img