cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Informacije

  
clock-img

26.10.2010, 14:38

clock-img

Anoniman

Nisam ni stigla napisati, fort mi se nekaj događa, svaki dan neka nova glupost....

Bila sam u školi na prvim informacijama... bilo je dosta mama, neke su bile duuugo unutra, već sam si mislila kaj radeuser posted image
došao red na mene, kaže učiteljica već s vrata da mi nećemo dugouser posted image

kaže - nemam vam šta reći, Paulina ima sve petice, dva testa iz matematike obadva 5, dva diktata iz hrvatskog - točnost 5 i urednost 5, recitacija 5, mirna tiha, poslušna, uvijek pomaže... jedino je malo pretiha kadodgovara na pitanja. Taj dan je učiteljica pitala nešto u vezi zemlje pod prirodom i dr., kaže, svi su lupetali gluposti a Paulina kaže točno ali tako tiho da nije bila kraj nje, ne bi ju ni čula.

Eto, ponosna sam si na kćer, ma pucam, srce mi je ko kuća!user posted image user posted image

< Poruku je uredio Mariachi -- 26.10.2010 14:40:09 >

clock-img

26.10.2010, 14:40

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Kako lijepo i ja sam ponosna na nju kao da je mojauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

26.10.2010, 14:41

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

Ma bravo za Paulinu, zaista ti je cast sto si joj majka user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.10.2010, 14:42

clock-img

troubled

pencil-img

7104

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

26.10.2010, 14:44

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: ejmama

Kako lijepo i ja sam ponosna na nju kao da je mojauser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

26.10.2010, 14:44

clock-img

leilany

pencil-img

9082

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

26.10.2010, 14:45

clock-img

leilany

pencil-img

9082

IZVORNA PORUKA: troubled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



kad smo kod toga da napisem...kod mene mali od susjede krenuo u prvi razred i sad prije tjedan dana su morali neku pjesmicu naucit citat..mislim,malo mi je to mutavo...kaj s onom djecom koja neznaju sva slova,jer ipak idu u 1.razred....


_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

26.10.2010, 14:46

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: troubled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



troub, darlin' - to ona sebi piše u teku, njima piše u bilježnice smajliće, leptiriće, bubamare i ostalu živinuuser posted image user posted image user posted image

clock-img

26.10.2010, 14:48

clock-img

maja

pencil-img

6000

user posted image user posted image user posted image bravo paulina!

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

26.10.2010, 14:49

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: leilany

IZVORNA PORUKA: troubled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



kad smo kod toga da napisem...kod mene mali od susjede krenuo u prvi razred i sad prije tjedan dana su morali neku pjesmicu naucit citat..mislim,malo mi je to mutavo...kaj s onom djecom koja neznaju sva slova,jer ipak idu u 1.razred....



moja je imala već 3 napamet naučiti, pa su i male cure naučile s njom, sad se igraju Jesenka i djevojčiceuser posted image  - "moja gjava TIKVA PJAVA, kukujuzna mi je kosa a kjumpijis mjesto nosa"user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.10.2010, 14:49

clock-img

troubled

pencil-img

7104

anyway....ništa se brojčano ne vrednuje...
tu sam ti tvrdoglava kao mazga....
mogla je lijepo ishvaliti je i bez spominjanja ocjena...eto user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

26.10.2010, 14:49

clock-img

ejmama

pencil-img

7290


IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: troubled

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za paulinu...srce moje user posted image

a učiteljica me momentalno, kao što kaže danery, nadrndala...user posted image user posted image user posted image

u prvom razredu u prvom polugodištu NEMA OCJENA....knjige i knjige su napisane o tome zašto je to tako....
evo me naljutila...baš....grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr



troub, darlin' - to ona sebi piše u teku, njima piše u bilježnice smajliće, leptiriće, bubamare i ostalu živinuuser posted image user posted image user posted image


sjećam se toga, srndaći,leptirići, bubamarice šteta što nisam spremila nijednu crtanku

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

26.10.2010, 14:50

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: troubled

anyway....ništa se brojčano ne vrednuje...
tu sam ti tvrdoglava kao mazga....
mogla je lijepo ishvaliti je i bez spominjanja ocjena...eto user posted image



ma, ok... al sam ipak ponosna do nebauser posted image

clock-img

26.10.2010, 14:51

clock-img

troubled

pencil-img

7104

apsolutno budi ponosna...imaš i zašto!!!! user posted image user posted image user posted image

_____________________________

imam novi ticker :)

clock-img

26.10.2010, 14:55

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.10.2010, 15:00

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Micek, kako ti ne bi bilo drago user posted image  To je lijepa vijest i znam kako se osjećaš. Ja sa svojima isto nemam problema i nekoliko sam im puta rekla da mi je drago što su dobra djeca. Čak i da u imeniku nisu same petice to bi mi bilo drago. Sjećam se da je na kraju 2 razreda došla moja curica doma sa svjedožbom kući, sve petice i veli mi - mama, učiteljica mi je rekla da ti poručim da čestita tebi što si odgojila tako divnu djevojčicu. Možeš misliti kako sam se osjećala. Suze su potekle same od sebe user posted image

Bravo za tvoju dobru curku user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

26.10.2010, 15:14

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Kerida uopće nisam ni sumnjala da imaš prave cureuser posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za Paulinicu, svaka častuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

26.10.2010, 15:21

clock-img

danery

pencil-img

10504

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za Paulinu user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

26.10.2010, 15:31

clock-img

Puli

pencil-img

12860

bravo moja mala imenjakinjouser posted image

samo tako daljeuser posted image


_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

clock-img

26.10.2010, 15:37

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

26.10.2010, 16:02

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

26.10.2010, 18:22

clock-img

niina

pencil-img

340

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

clock-img

26.10.2010, 18:29

clock-img

m600

pencil-img

6732

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

26.09.2009- velika sekica
21.10.2011-mali čupavac

clock-img

26.10.2010, 19:51

clock-img

dami

pencil-img

2750

imaš i na šta biti ponosna. I rr je ponosna. Bravo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

26.10.2010, 20:11

clock-img

lilia

pencil-img

3618

I neka si ponosna na svoju pametnicu. Čestitam.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.