cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Ima li vaš muškarac oblik krastavca ili rajčice ?

clock-img

24.05.2013, 13:04

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

Evo je ! Tema za poželit !

Pa ne bumo valjda o svim onim pametnim stvarima o kojima se NE SMIJE i koje se brišu. I još usput nekog i nanerviraju.
Bolje da si razmjenimo mišljenja ko kakve voli. I zakaj voli takve.
Kakvog je oblika vaša kućna "divlja životinja" ? Jel hoda i kakav hoda po kući.
Volite li tanke ili debele?
Velike ili malo manje?
Dominantne ili pak radije preferirate submisivne ?
Možda malo agresivnije?
No! No!
hehe...

Na žalost, moja "kućna životinja" je čist normalne naravi. Ne pije, ne puši , nije agresivan i oblika je krastavca pa i nemam baš nekaj za žaliti se.

Al ak neko ima slobodno kaže pa bumo ga rado prigrlili i utješili kak se i šika u ovim zajednicama dobrote i ljubavi. Pomoći ćemu mu svim raspoloživim riječima, djelima i sredstvima. Pa tu smo radi toga...KAJ NE !?!
Mislim, možda mu neki komentar i ne legne , al bože moj i fala dragoj mariji da su takvi u manjini...




_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

24.05.2013, 13:42

clock-img

andydea

pencil-img

4754

MB mislim da ovu temu nisi otvorila radi naših dragih muževa,niti radi krastavca i rajčica...već da provociraš i svađaš se sa adminomuser posted image ...Nikoga ne zagovaram, ali ovakvi vaši upadi na razne teme i vrijeđanja i nepoštivanje ovog foruma nije nimalo lijepo ni primjereno.
Mi smo ovdje žene koje se trude ostati trudne,koje pišu o svojoj trudnoći ,bebama,dijeci,o problemima...koje daju savijete, a nismo ovdje da se vrijeđamo ,prepucavamo i prozivamo...
Za to postoji možda neki drugi forum,a ako ga nema slobodno ga napravite i raspravljajteuser posted image

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

clock-img

24.05.2013, 13:46

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

ej, modesti...
nisam shvatila ovaj oblik rajčice... misliš li ti ovdje na kompletnu osobu ili na neki određeni dio...?

moj ti je sličan tvojem... nikakvih posebnih zahtjeva nema, zapravo sam ja zahtjevnija... nazdravljamo samo zajedno, za neke naše posebne trenutke sreće... nema agresije... hoda, ponekad šepa jer ga mući koljeno (nogomet), ali ide, ne da se .... ovo za oblik mi moraš objasniti.. user posted image


ups, andy, ja sam ovo shvatila kao foru...

< Poruku je uredio anaxx -- 24.5.2013 13:48:08 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

24.05.2013, 14:29

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

ej anaxx
...recesija, porezi,globalno zatopljenje ,biranje gradonačelnika, prikupljanje potpisa, NLO i ine stvari ti ljudima teško padnu...ne bude im ni do šale

user posted image



_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

24.05.2013, 14:48

clock-img

kanader

pencil-img

258


IZVORNA PORUKA: modesty blaise

Evo je ! Tema za poželit !


Na žalost, moja "kućna životinja" je čist normalne naravi. Ne pije, ne puši , nije agresivan i oblika je krastavca pa i nemam baš nekaj za žaliti se.

Al ak neko ima slobodno kaže pa bumo ga rado prigrlili i utješili kak se i šika u ovim zajednicama dobrote i ljubavi. Pomoći ćemu mu svim raspoloživim riječima, djelima i sredstvima. Pa tu smo radi toga...KAJ NE !?!
Mislim, možda mu neki komentar i ne legne , al bože moj i fala dragoj mariji da su takvi u manjini...





Pa ti si moja ženauser posted image user posted image znal sam.takav dar govora je teško promašituser posted image


_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

clock-img

24.05.2013, 14:57

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

ja još nisam dobila odgovor o oblicima????

možda kanader imaš odgovor iz prve ruke  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

24.05.2013, 14:59

clock-img

modesty blaise

pencil-img

4874

dragi moj kanader sad si nas otkucal... i to tu javno !

user posted image

_____________________________

Sebastian, 01.09.2010

...I believe in pink... I believe in being strong when everything seems to be wrong...I believe in kissing, kissing a lot...I believe that tomorrow is another day...and...I believe in miracles...

clock-img

24.05.2013, 15:27

clock-img

kanader

pencil-img

258


IZVORNA PORUKA: andydea

MB mislim da ovu temu nisi otvorila radi naših dragih muževa,niti radi krastavca i rajčica...već da provociraš i svađaš se sa adminomuser posted image ...Nikoga ne zagovaram, ali ovakvi vaši upadi na razne teme i vrijeđanja i nepoštivanje ovog foruma nije nimalo lijepo ni primjereno.
Mi smo ovdje žene koje se trude ostati trudne,koje pišu o svojoj trudnoći ,bebama,dijeci,o problemima...koje daju savijete, a nismo ovdje da se vrijeđamo ,prepucavamo i prozivamo...
Za to postoji možda neki drugi forum,a ako ga nema slobodno ga napravite i raspravljajteuser posted image




čitaš između redova i vidiš ono čega nema...slobodno bih te nazvao paranoičnomuser posted image upada na teme veliš???pa mila ovo ti je forum nisam znal da trebam pozivnicu, ali ako ti tak veliš eto drugi put ču pričekat, da ne upadnem i ne kvarim party. i ne na ovom forumu nisu samo žene. ja sam živi dokaz..i znaš možda mi se čita malo konstruktivne rasprave, a tebe ako treba pomilovat po glavi pitaj muža.forum, služi raspravama, razmjenama mišljenja i dok nikoga ne vrijeđa po nijednoj osnovi sve 5.eto ti si mene uvrijedila jer si rekla da sam ženskouser posted image .na kraju, kad i netko traži neki konkretan savjet rijetko ga dobi (bio nekoliko puta u situaciji, i hvala forumašicama koje su razmišljale konstruktivno)...na kraju, ako si ti slobodna napisati da ste ti i muž upravo sinoć počeli raditi dijete, svatko može na to napisati baš kaj hoće..a ti buš onda od toga izvukla da te netko uvrijedil....tak da modesti otvorila temu a ti odma potrčala održat lekciju o ponašanju.baš............

_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

clock-img

24.05.2013, 15:47

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

moj muž je valjda nešto user posted image

najmiliji i najčudniji čovjek na svijetu, možda bih malo višljeg i malo krupnijeg, ali mentalni sklop ne bih mijenjala user posted image

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

24.05.2013, 16:15

clock-img

andydea

pencil-img

4754

Gospon Kanader ja se duboko ispričavam kaj sam vas zaboravila spomenuti...Stvarno se javljate tu svaki dan i ima vas toliko muških ovdje da ne znam kako sam uopće mogla zaboraviti i ne spomenuti vas. Na temu ne bi "dotrčala" da nisam imala osnove. Drago mi je da pratite i moje teme. Nedajte se smesti i slobodno i dalje raspravljajte kad to toliko volite.user posted image  LP

_____________________________

LAURA 11.01.2002
LANA 23.05.2006
DIAN 21.08.2012-mamin lavić (4180g,50cm)
Mrvica (anđeo)- 29.10.2013
MARIA ROSA 4.11.2014 -4,460 g, 54cm (mamina bumbarica )

clock-img

24.05.2013, 19:43

clock-img

kanader

pencil-img

258


IZVORNA PORUKA: andydea

Gospon Kanader ja se duboko ispričavam kaj sam vas zaboravila spomenuti...Stvarno se javljate tu svaki dan i ima vas toliko muških ovdje da ne znam kako sam uopće mogla zaboraviti i ne spomenuti vas. Na temu ne bi "dotrčala" da nisam imala osnove. Drago mi je da pratite i moje teme. Nedajte se smesti i slobodno i dalje raspravljajte kad to toliko volite.user posted image  LP



javljam se kad imam kaj za reći........malo ali kvalitetno.na žalost o nekim temama stvarno nisam kompetetntan. a možda da je ozračje drugačije bilo bi i više muškaracauser posted image


_____________________________

letio sam nekad, letio i ja...imao sam krila ,krila leptira

clock-img

24.05.2013, 22:53

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Tema ti je za 5! Jedino religija i sex mogu poluciti vatrene razgovore... sve ostalo je tak-tak. Nego, ne mogu se niti ja potuziti na svog darling. Nisam dzaba postala Elastigirl user posted image .

clock-img

25.05.2013, 16:07

clock-img

sarah_zg

pencil-img

1083

Moj je oblika prilagodjenog meni i bas mi je ok.

_____________________________

Baci brigu na veselje!

clock-img

25.05.2013, 18:22

clock-img

danery

pencil-img

10504

definitus krastavac....još uvijek svjež,ali to je samo do dobrog održavanja svježine na optimalnoj temperaturi user posted image user posted image da ga malo ostavim po strani van prikladnog skladišta,brzo bi uvenuo i postao namreškani stari obješenjak user posted image
user posted image
no,za ozbać.....dovoljno visok,dovoljno doma,sad je upravo zdimio na fajt (a vani pada kiša),taman na vrijeme,jer mi se opasno počelo dimiti iz glave....


_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

12.07.2015, 09:30

clock-img

FIGICA FIFINANKICA

pencil-img

284

rajčice i inače volim jače muškarce a ne sitne