cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Igraonice u Rijeci...?

clock-img

17.09.2010, 22:42

clock-img

jamama

pencil-img

65

Imam jedan mali problemčić, a sigurna sam da nisam jedina! Moja Daria ima godinu i pol, ja ne radim i više-manje smo same. Dok je bilo lijepo vrijeme sve je bilo super, jer smo mogle izać van, a i u Baški smo bile dosta pa su dani bili ispunjeni, kupanje, sunčanje, trčanje po cijele dane, i tako to. A sad je počelo ružno vrijeme i sve se naravno promjenilo, malo idemo van, ako i odemo, u zatvorenom smo (blaženi Tower). Navikla je da može trčat, biti cijeli dan u điru, u pokretu.
E tu sad ja imam problem...
Dijete moje je užasno živo i veselo i shvaćam potpuno da joj je dosadno doma i da je željna društva, novih faca, igračaka i sl.
Pokušavala sam nać u Rijeci neku igraonicu za djecu a da nije samo za organizaciju dj. rođendana ili da se samo vodi pod igraonicom a zapravo je vrtić ( i to skup za popi..., a uvijeti katastrofa), naravno nisam uspjela...
Možda neka od vas zna postoji li neka igraonica gdje možeš ostaviti dijete na par sati da se možeš malo odmorit, a da se dijete zabavi sa svojim vršnjacima  ( da se malo socijalizira)???

Naravno da bi u vrtiću/ jaslicama bilo sve malo idealnije ( po pitanju animacije djeteta, druženja, učenja i stjecanja navika i slično), ali ne vjerujem da bi nas primili u jaslice s obzirom da ja ne radim.
Bilo bi i meni i njoj puno lakše i ljepše kada bi imale vremena , ona za "akciju" i trošenje duracell baterija, a ja za obavljanje svih ostalih poslova koji mi skraćuju vrijeme za posvetit se njoj!

Ukratko,
Postoji li u Rijeci igraonica koja prima djecu na nekoliko sati (2-3h), a da nije u RK Korzo na 4. katu, da nije zamaskirani vrtić ili isključivo igraonica za organizaciju dj. rođendana??????

< Poruku je uredio cvrčak -- 18.9.2010 9:13:55 >

clock-img

17.09.2010, 22:46

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

U igraonici Čarobni svijet u jutarnjim satima možeš doovesti dijete na čuvanje i igranje. To ti je na fontani. Moja frendica zna tu i tamo pustiti tamo dijete kad ima nešto za obaviti i kaže da su ok. Ne znam koja je cijena po satu.

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

17.09.2010, 22:48

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

ja neznam. al bravo anuškauser posted image

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

17.09.2010, 22:50

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

IZVORNA PORUKA: Gogule

ja neznam. al bravo anuškauser posted image



user posted image user posted image user posted image za mene

_____________________________

Nika 26.08.2009.

clock-img

17.09.2010, 23:26

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

ja isto trazim takvo nesto u Splitu ali da je za manju djecu do neke tri godine, pa ako ko zna neka napise.....

< Poruku je uredio cvrčak -- 18.9.2010 9:14:24 >

clock-img

18.09.2010, 17:31

clock-img

mum3

pencil-img

13

IZVORNA PORUKA: anuska08

U igraonici Čarobni svijet u jutarnjim satima možeš doovesti dijete na čuvanje i igranje. To ti je na fontani. Moja frendica zna tu i tamo pustiti tamo dijete kad ima nešto za obaviti i kaže da su ok. Ne znam koja je cijena po satu.



Mi smo tamo slavili rodjendan i cure su stvarno super. user posted image

clock-img

18.09.2010, 21:56

clock-img

jamama

pencil-img

65

Hvala anuška,user posted image drugi put kad siđem u grad proć ću vidjet kako je tamo...
 
Ona igraonica u Korzu je ok, cure su simpatične i drage, stvarno rade posao, ali mi se čini da nema baš djece, pa mi onda bude žao moje male što se nema baš previše s kim družiti.
 

clock-img

20.09.2010, 21:39

clock-img

jamama

pencil-img

65

Ej cure! Bila sam danasu Čarobnom svijetu, fora je i teta je simpatična. Po satu naplaćuje 15 kn, što je više od Korza, ali bila sam malo razočarana što nije bilo baš dječice. Teta- šefica kaže da razmišlja o poludnevnom vrtiću, i da to ovisi o broju djece koja bi dolazila. Pitala sam za cijenu tog poludnevnog boravka, došlo bi 750 kn mjesečno. Ne znam kako Vama to zvuči, ali ja mislim da je to mrvicu previše. Slažem se da se djeca lijepo druže i igraju od 8 do 13, ali bez ikakvog obroka...user posted image user posted image user posted image Jedino ako doneseš sam od doma.
Šta vi mislite o tome?

clock-img

20.09.2010, 23:04

clock-img

lilia

pencil-img

3618

750 kn za poludnevni i meni se čini previše.
Moja se sestra je u Splitu plaćala 1000 kn također za poludnevni vrtić ali rade 1 pedagog, tete i ne svaki dan ali dolazi i dječji psiholog. U tom vrtiću su ustanovili da ne vidi dobro i otad nosi naočale, dakle imaju i nešto kao sistematski, uče strani jezik, ne tuku se i jako puno se radi s njima. I imaju obrok i to zdravi obrok.
To je vrtić sa nekakvim specijalnim programom i za to bi ja dala novce.
Ali za običan program to je preskupo.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

20.09.2010, 23:37

clock-img

Gogule

pencil-img

2530

IZVORNA PORUKA: lilia

750 kn za poludnevni i meni se čini previše.
Moja se sestra je u Splitu plaćala 1000 kn također za poludnevni vrtić ali rade 1 pedagog, tete i ne svaki dan ali dolazi i dječji psiholog. U tom vrtiću su ustanovili da ne vidi dobro i otad nosi naočale, dakle imaju i nešto kao sistematski, uče strani jezik, ne tuku se i jako puno se radi s njima. I imaju obrok i to zdravi obrok.
To je vrtić sa nekakvim specijalnim programom i za to bi ja dala novce.
Ali za običan program bez hrane to je preskupo.

    potpisujem

_____________________________

ROKO 20.10.2005.
KLARA 20.08.2009.

clock-img

22.09.2010, 17:42

clock-img

jamama

pencil-img

65

I mislila sam da ćete se složit samnom da je preskupo. Radije ću joj svaki dan ja kuhat i imat neki rad i pravi meni za svoju curu i svako toliko ju ostavit malo negdje da se zabavlja sat- dva, nego da toliko plaćam. A najiskrenije nemam ni od kuda izmisliti tolike novce.

Možda moje pitanje neće biti usko vezano za ovu temu, al ću svejedno pitat!
Ima li koja od vas kakvih iskustava u čuvanju uz svoje, još nekog djeteta kod sebe doma?
I koliko bi se to isplatilo i moglo naplatit? Ja sam odgajateljica, a pošto posla nigdje nema, pa ni u daljnjoj budućnosti razmišljala sam i o tome...  

clock-img

29.10.2010, 08:30

clock-img

red sonia

pencil-img

1

ne mogu a da ne komentiram igraonicu u Korzu..moje dijete ima 8 godina i prošli smo sve igraonice u Rijeci, i niti u jednoj nije bilo problema...tete će vam u igraonici u robnoj kući Korzo potjerati dijete van iz igraonice ako prolije sok po stolu!?! to se dogodilo mom djetetu i da mama čija je kćer slavila rođendan nije bila tamo , ne želim ni pomislit gdje bi bilo moje dijete...toliko od mene

clock-img

09.11.2010, 22:00

clock-img

jamama

pencil-img

65

Loše iskustvo, ali mislim da toga ima u svakoj igraonici na rođendanima! Uvijek neko nešto prolije ili razbije, ali za to nema nikakvog opravdanja. Mi još nismo imali takvo ikustvo, ali nismo još ni bili na rođendanima, još smo mali za to... Kad sam pohvalila igraonicu u Korzu, mislila sam preko dana, i tete su mi bile jako simpatične i drage i znam da ću svoje  zlato malo i još koji put tamo ostaviti kad budem morala u gradu nešto obaviti. Igrale su se, "pisale", zabavljale i td. Jednom sam sjela u kafić da vidim što se događa i nisam primjetila ništa osim da je teta stvarno bila posvećena djeci.
Još jednom, žao mi je zbog tvog lošeg iskustva.

clock-img

19.01.2011, 10:07

clock-img

BabyKate

pencil-img

15

da se uključim: zanimljiva tema, i ja bi voljela sina ostaviti koji put na malo dulje, pošto sad ima 2,5 godine, a najesen će u vrtić.

igraonica u Korzu:
bili smo nekoliko puta na sat vremena, a muž ili ja smo uvijek bili blizu u kafiću (malo odmora) :)
nije bilo nikad problema.
kod njih je jedna nezgoda: ako neko dijete treba u wc (u kafiću, izvan prostora igraone) - što onda, ostalu djecu ostavljaju samu..?
u tih par puta su se izmijenile 2 ili 3 tete.
žao mi je što su prostor igraonice smanjili na pola, a cijenu su podigli sa 10 na 15kn/sat... jasno, trebali su više prostora za kafić, porastao im promet... ali baš šteta.

prošli tjedan smo bili u Plodinama na Podmurvicama u igraoni 1h. jedna malo starija teta radi, ali vrlo simpatična i draga. ići ćemo sigurno opet!

clock-img

12.05.2011, 12:17

clock-img

Leptircica

pencil-img

1

Moram se ukljuciti jer imam samo pohvale za tu igraonicu u Plodinama (bivsi Tus). Bili smo i na cuvanju i na proslavi rodjendana. Jako sam zadovoljna, teta je zbilja draga. Bolje ju je prije zvati, pa evo broj ako kome treba: 091/511-4414. Mislim da se igraonica zove Lilihip. Mi cemo sigurno doci ponovo :)