cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Hrvatsko more=najljepše more???

clock-img

20.12.2008, 23:23

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Često kažu....

Meni nije....nisam nešto puno putovala, ali bila sam u Tunisu, Egiptu, Grčkoj i mogu reći da ima ljepšeg....U egiptu sam rekla da tek sada znam što znači more i ribe...savršenstvo boja, oblika....prekrasno....
 
Ipak, ono što je meni najljepše je sjetiti se u 19 h, spremiti se i po ljeti otići na plažicu nedaleko rijeke, proplivati i vratiti se kući....to ne bi za ništa mijenjala....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

20.12.2008, 23:25

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: njanja

Često kažu....

Meni nije....nisam nešto puno putovala, ali bila sam u Tunisu, Egiptu, Grčkoj i mogu reći da ima ljepšeg....U egiptu sam rekla da tek sada znam što znači more i ribe...savršenstvo boja, oblika....prekrasno....
 
Ipak, ono što je meni najljepše je sjetiti se u 19 h, spremiti se i po ljeti otići na plažicu nedaleko rijeke, proplivati i vratiti se kući....to ne bi za ništa mijenjala....





zavidim ti!!! ali meni je naše more ipak naj....user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

20.12.2008, 23:53

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Naše jedino znam i najljepše mi je na svijetu!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

21.12.2008, 00:18

clock-img

piggy

pencil-img

6299

i ja se slažem da je naše more najljepše,još kad se ne bi toliko prodavalo i kad bi se malo više brinuli o tome bilo bi savršeno,nemamo pojma što i koju kvalitetu mi imamo.

_____________________________

šašava,vrckasta,nasmijana i posebna :) :)

clock-img

21.12.2008, 13:20

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Bila sam u Turskoj, al mi je Jadran definitivno ljepše mjesto za kupat se.

_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

21.12.2008, 16:06

clock-img

kitty

pencil-img

3260

definitivno naj...
obala me toliko i ne fascinira koliko otoci,mm je radio 3 godine na jedrenjaku,od trogira do dubrovnika i od trogira do rijeke pa sam bila s njim na obe ture.fenomenalno je.tek sam tad vidjela sta imamo.

clock-img

21.12.2008, 17:32

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

naše more je najljepše user posted image

Zadnji članci

article-img