cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Hrana za plazu

clock-img

15.07.2015, 22:25

clock-img

SILVA123

pencil-img

62

Buduci da sam samo 10-ak km udaljena od plaze, ne preferiram nosenje hrane na plazu osim ako ostajemo cijeli dan sto je rijetkost. Meni nikad nisu bili jasni oni koji dolaze na plazu s hrpom hrane, ci doďu odmah jedu i to najcesce pastetu. Sto vi nosite od hrane za djecicu na plazu? Ja najcesce voce iusput neki sladoled ako netko zeli.

clock-img

15.07.2015, 22:41

clock-img

zima1995

pencil-img

191

Pa kad smo bili bez djece nismo nikad nosili ništa više od vode i groždja, možda neku grickalicu. Ali, sad kad imam djecu, uvijek gledam da imam koju voćku više. Da jedu sendviče, sigurno bih im to ponijela, ali ne jedu još su mali user posted image

clock-img

16.07.2015, 08:13

clock-img

Ela28

pencil-img

722

Mi na plazi sa klincima budemo 2-3 h i obavezno im ponesem smokic ili stapice ili neke suhe kekse i vodu i to je to user posted image
Da ostajemo cijeli dan onda bi nosila pravi obrok ovako im je ovo dosta malo se zabave i dobro.

clock-img

16.07.2015, 11:30

clock-img

vandax

pencil-img

859

Obično grickalice ili nekad krafnice. Tu i tamo keksiće. I vode puno naravno. Kuća nam je na par minuta pa ako se klinci nečega i zažele skoknem po to, a nikada nismo jako dugo na kupanju pa srećom ne moram skakati. :D

clock-img

16.07.2015, 13:28

clock-img

angellah

pencil-img

252

Ni mi ne budemo dugo pa sebi uzmem vodu, kavicu si kupim, ali za bebu grickalice, vodu, kašicu. Ubrzo ću početi nositi i voće, možda bude raspoložen.