cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Hoću mamu

clock-img

26.11.2008, 22:04

clock-img

anne

pencil-img

8091

Kad ste prvi put primjetili da je dijete htjelo baš vas i nije se htjelo zadovoljiti sa nekim drugim?

Sami je počeo ovih dana, pogotovo pred večernje spavanje. MM radi sve kao ja, isto ga nosi, ljuljuška, istu pjesmu pjeva, a Sami vrišti. Ja ga uzmem i posve se smiri i zaspe dok si rekao keks.
U prvi mah sam bila ponosna što me dijete već pozna no onda mi je došlo da je počela simbioza.user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

26.11.2008, 22:11

clock-img

njanja

pencil-img

8766

jan isto oko 3. mjeseca.....

sad se malo počeo opet opuštati.....
 
 
...ali kad je frka.......mama=cica


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

26.11.2008, 22:12

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Tako nekako i Mia, kad treba spavat preko dana, kod mma nikako da se smiri, a radi isto što i ja.
Samo sam ja skontala da joj paše i kad ju drže i moja mama i šogorica, a recimo mm ili moj tata joj ne pašu za uspavljivanje. Al muške više voli gledat, valjda joj ne paše kaj je po cijele dane sa ženama. user posted image


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

clock-img

26.11.2008, 22:51

clock-img

božica

pencil-img

8832

malo prije je bilo hoću mamu plakala je i uzela sam ju stavila na svoja prsa i tako je uzdahnula ribica mala..pa sam ju pustila da uživa na meni neko vrijeme...onako se trznula sva i opustila..sada pajki u svom krevetiću..ma ribica mala

_____________________________

idem micat rit...

clock-img

26.11.2008, 23:29

clock-img

tiha

pencil-img

10103

e pa kod nas je pocelo gadno mama, mama, mama,mama milijun puta dnevno i pruzi ruke da ju uzmem kad ju uzmem digne ruke i kao plese jer mi skoro cijele dane samo plesemo i pjevamo.....kad joj nesto nije po volji nece nigdje samo meni

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

Zadnji članci

article-img