cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Grupa za djecu s posebnim potrebama

clock-img

22.03.2009, 09:30

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

U FJevom vrtiću postoji grupa za djecu s posebnim potrebama. Naravno, s njima su odgojiteljice posebno educirane za rad i upućene u razne probleme. Mislim da je u grupi do 10ero djece. Po meni je to za svaku pohvalu. Postoji li u vrtiću vaše djece takva grupa?


_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

22.03.2009, 09:33

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Kad su moji isli u vrtic, toga nije bilo.

Da, to je za svaku pohvalu user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

22.03.2009, 09:34

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

u buzetu jedva da ima mjesta za djecu BEZ nekih posebnih potreba,a bilo bi lijepo kada bi se omogučilo da ima mjesta za svu djecu

takve grupe su za pohvalitiuser posted image user posted image
bravo za tete i vrtić

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

22.03.2009, 09:35

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

Ja nisam puno upucena,jer moja jos ne ide u vrtic,ali znam da u Brodu ima vrtic koji ima montesori program. I sva djecas budu zajedno,forsira se zdravu djecu nauciti ophodjenju sa djecom sa posebnim potrebama,ono,da im pomazu,da im se ne rugaju.... I to mi je isto o.k. premda bi mozda bilo bolje da imaju grupu za sebe,da im se tete mogu potpuno posvetiti...

clock-img

22.03.2009, 09:56

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

FJ dali su ta djeca skroz odvojena ili imaju i vrijeme koje zajedno provode sa ostalom djecom?

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

23.03.2009, 21:51

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Koliko znam većinu vremena provode u svojoj prostoriji radeći po posebnom programu, ali vjerujem da dio vremena provode i sa ostalim grupama, npr. prilikom izlaska na dvorište.

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

23.03.2009, 21:54

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ti valjda zato da se medjusobno socijaliziraju....to je ok

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

23.03.2009, 21:54

clock-img

Marcus

pencil-img

376

definitivno pohvalno...takova djeca trebaju posebnu i dodatnu paznju i svakako je dobro da im ju posvecuju  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

16.04.2012, 13:54

clock-img

mare4

pencil-img

2

user posted image mame molim vas pomoc ako tko zna za terapisko jahanje u splitu hvala

_____________________________

Bok .zene.majke.kraljice

Zadnji članci

article-img