cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Ginekološke male poteskoce

clock-img

10.01.2016, 21:02

clock-img

LaMa12345

pencil-img

1

Bok ljudeki user posted image , nova sam na forumu ,
Imam jedno pitanje pa bi molila ako mi može ko pomoći , najme problem je u tome sto sam mijenjala ginekologiju prije kojih 4-5 mjeseci s tim da nisam znala da je privatnik , kad sam saznala nakon sto sam izašla iz ordinacije, najme nije mi toliko smetalo sto je privatnim jer nisam imala toliko pregleda dok nisam saznala trudnoću, u 3 sam mjesecu, nezaposlena,sada su problemi plaćanja nije bas jeftino ,zanima me jer se sad moram IC prijaviti natrag na HZZO dali mogu pitati savjetnivmcu ili nekoga da mi pomognu da promjenom ginekologicu,posto je obavezno bit kod nje 1 god...molim vas ako neko zna nek me obavijesti,jer rade te novce sta davam njoj sačuvati za bebicu nego trosit,a čula sam da ima jedna sovmcijalna gin jako dobra tako da bi kod nje :/ hvala vam svima kod odg i makar malo pomogne user posted image

Zadnji članci

article-img