cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Gimnastika za predškolce u Rijeci

clock-img

26.09.2011, 15:14

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

Zanima me jel ima tko iskustva s Gimnastičkim klubom RI?

vidjela sam na netu da upisuju tokom cijele godine i da imaju program za 3 do 6 godina, neka gimnastička igraonica... zna netko nešto o tome?

moram G nekamo upisati, da se preko zime ispuca, a i svi mi kažu da je motorički jako napredan neka ga nekamo upišem, po meni u obzir dolazi samo gimnastika ili plivanje, to su mi sportovi gdje se može lijepo razvijati, nekako ne bi da trči za loptom... to može i doma po dvorištu...user posted image

< Poruku je uredio anaxx -- 26.9.2011 15:15:16 >


_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

26.09.2011, 16:31

clock-img

sina

pencil-img

1737

ne znam kad nisam ni blizu,znam samo da mi se sviđa tvoje razmišljanje :))

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

clock-img

27.09.2011, 08:58

clock-img

anaxx

pencil-img

4813

evo danas u 18 h idemo pogledati i popričati s trenerom u Gimnastički klub Rijeka... ovako mali imaju "treninge" utorkom i petkom od 18 do 19 h, trče, skaču, preskaču, vježbaju... vidjeti ćemo pa vam javim...user posted image

_____________________________

mama jednog velikog i jednog malo manjeg dečka... dva mamina zlata... dočekali smo i Katju ... treće zlato u maminom srcu :)

clock-img

28.09.2011, 18:38

clock-img

dami

pencil-img

2750

Misli da je to ok. Nije samo da dijeca trče ,skaču...kao i doma.Mislim da se ipak uče disciplini. Svi rade zajedno, nema odstupanja. Trener je glavni i njega se sluša...
Uče se timskom radu.




_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

24.01.2012, 09:07

clock-img

fiumanka

pencil-img

38

Bili smo na gimnastici; treninzi su pon i čet od 17 do 18h, mjesečna članarina 200 kn. Odličan izbor za malu dječicu punu energije sa jednim malim propustom što se tiče moje kćeri.... brzo joj je dosadilo jer svaki dan vježbaju iste vježbe i prolaze isti poligon što je mojem zvrku brzo dosadilo :( Inače sve 5; treneri profesionalni i strpljivi sa dječicom, vježbe zanimljive i sve u svemu preporučujem!

_____________________________

Mamina prosinacka zvijezdica,2008.god