writing-img

Formiranje glavice

clock-img

10.08.2011, 22:45

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

Drage moje, da li znate do kojeg tjedna, mjeseca se još glavica formira i još je mekana...
od krvarenja i vremena kad likvor nije imao put kojim teći Marta ima malih nepravilnosti na glavici...
zadnji put kad je bila doktorica koja je voljna razgovarati jer rekla da je to sve još mekano i da će popraviti... pa me zanima da li netko zna ili je imao sličnu situaciju.

Meni je moja princeza savršena kakva god da je, ali vjerujem da se ove manje nepravilnosti još mogu promijeniti da izgleda još savršenije.

< Poruku je uredio Zvonki -- 11.8.2011 7:27:32 >


_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

10.08.2011, 23:23

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

ja mislim da če se to vratiti,malena je ona još,biti če sve dobrouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.08.2011, 07:28

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Ja znam da je mojima glavica bila mekana prvih mjesec dana. Zato sam joj mjenjala položaj da se ne zaleži na jednu stranu. To će se sve ispraviti, ne brini

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

11.08.2011, 16:16

clock-img

ivanicapeca

pencil-img

94

Dokle god se kosti glave ne sastave i srastu na tjemenu, glava se formira. Sraste s nekih godinu dana cca. 

clock-img

11.08.2011, 17:02

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489


IZVORNA PORUKA: ivanicapeca

Dokle god se kosti glave ne sastave i srastu na tjemenu, glava se formira. Sraste s nekih godinu dana cca. 



tak je i nama dr rekla da imamo mu vremena ispravit glavicu jel je imao zaležanu

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

11.08.2011, 17:27

clock-img

Juanita

pencil-img

223

IZVORNA PORUKA: ivanicapeca

Dokle god se kosti glave ne sastave i srastu na tjemenu, glava se formira. Sraste s nekih godinu dana cca. 



tako je.

clock-img

11.08.2011, 19:48

clock-img

bubaMaja

pencil-img

930

dječja glavica do godine dana se bez problema oblikuje i mijenja, a može i kasnije...
tvoja bebica je još kao da je u bušici, nije to još njen konačni bebinski lik ))) Bogu hvala da ona lijepo napreduje pa će i njena glavica kao i ostatak napredovati i svakim danom biti sve ljepša i ljepša.. vidjet ćeš, nema razloga za brigu

_____________________________

Blagoslovljeni najljepšom zvjezdicom s neba - došla nam je naša Stella 6.2.2011.

clock-img

16.08.2011, 12:33

clock-img

Anoniman

Moja P. ti je zaležala glavu odostraga, sad je skroz normalna, Elena sa strane, ispravila se. Brigita na desnu stranu jer joj je lijeva cica najdraža, nadam se da će i ona ispraviti, stavljam ju leć na lijevu stranu.
Ne brini, oni su ti ko plastelin user posted image user posted image user posted image