cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Elevit!!-Multivitaminski pripr. za trudnice

clock-img

19.04.2009, 17:10

clock-img

božica

pencil-img

8832

Novi multivitaminski pripravak za trudnice!
http://www.ringeraja.hr/novi-multivitaminski-pripravak-za-trudnice_548.html


Elevit® Pronatal je u Hrvatskoj jedini kliniČki ispitan i dokazano siguran multivitaminski pripravak za trudnice, majke dojilje i žene koje tek planiraju trudnoču.

 




_____________________________

idem micat rit...

clock-img

19.04.2009, 19:30

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ajoj, toliko sam toga probala da mislim da je sve to samo reklama i nista vise user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

19.04.2009, 22:35

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Da li ga je netko uzimao? I mi nešto razmišljamo da krenemo u akciju na drugu (još ne, objavit ću javnouser posted image ) i razmišljam da bi trebala nešto uzimati prije toga...

clock-img

19.04.2009, 23:30

clock-img

novamama

pencil-img

8532

ja osobno ne volim kada je svašta potrpano u te tableturine...zato je moj odabir bilo folic + (folna, Ca i vitaminD) i jako sam zadovoljna - zubi mi nisu propali u trudnoći, sve je bilo ok...dodatno sam pred kraj uzimala i magnezij,onaj iz DM-a, jer sam imala grčeve u nogama, a i baš me lijepo smirivao...uf, mogla bih opet malouser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

20.04.2009, 08:57

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Ja sam sa prenatalom zadovoljna pa nebi mjenjala.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

20.04.2009, 10:28

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Dok sam bila trudna prvi put isto sam uzimala prije trudnoće folnu kiselinu (mislim da čak bez dodatka), a u trudnoći neke njemačke tablete s folnom kiselinom koje su imale i dodatak joda... ne mogu se sada sjetiti imena...

clock-img

20.04.2009, 11:30

clock-img

pikachu

pencil-img

4192

E ja sam totalno izluđena... Trenutno pijem šaku tih pripravaka: prenatal, lactogyn, magnezij 2x300, C-vitamin, omega-3... Ne znam više...user posted image  I onda od čega se toliko debljam, pa samo od toga dobijem kiluuser posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

clock-img

13.07.2012, 08:12

clock-img

mom to bee

pencil-img

2

Pozdrav svima. :)

ja sam nova ovdje pa mi nemojte zamjeriti ako vec ima odgovor na moje pitanje (ali ne mogu ga naci). smije li se u trudnoci piti PRO SPORT od Jamnice - izotonicno pice?

clock-img

12.03.2013, 11:16

clock-img

Afrodita83

pencil-img

1375

Elevit pijem od samog početka po preporuci ginekologa i dobar mi je.

Zadnji članci

article-img