writing-img

EP: navijačka oprema i rekviziti

clock-img

05.06.2008, 13:51

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

Obzirom da se bliži početak EP u nogometu, da i mi žene damo svoj doprinos....
...pratite li, u kojoj mjeri, gdje gledate tekme...
najvažnije, kako se pripremate za te svečane događaje...

pitanje: jeste li i gdje nabavili dresove, bodiće i sl. za klince...

P.S. na tvoju veliku žalost Slovenija se nije plasirala na ovo EP, ali nadamo se da ćeš se prilkoniti većini sa ovog foruma i navijatei za Hrvatsku user posted image !(no hard feelings)

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

05.06.2008, 13:54

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

ne spremam se nista posebno, mm skuplja rekvizite, u potrazi smo za bodic za zvrkica, pa ako znate gdje ima za kupiti, pisite!
mm ide na utakmicu a ja i zvrkic cemo doma napraviti atmosferu koliko nam uspije.

clock-img

05.06.2008, 13:59

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

mogu ti provijeriti da li ima za manje user posted image   ,dresove i dr imaju u plodinama

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

05.06.2008, 14:02

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Moj mm radi baš u nedjelju od 6 navečer, a naši tad trebaju igrat prvu tekmu. Pa si danas baš gruntam di ću ju ja gledat i s kim. user posted image  Baš bez veze!
Bum vjerojatno otišla svojima, pa ju odgledala s njima. Naravno, kad naši igraju, tekme se ne propuštaju! Navijat se mora za naše. user posted image  user posted image  user posted image

clock-img

05.06.2008, 14:04

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

P.S. Već sam promijenila melodiju na mobu, pa mi se deru Connect i Zaprešić boysi: Samo je jedno... user posted image

clock-img

05.06.2008, 14:11

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Pretpostavljam da si mislila na mene F.J.: možeš misliti kako sam tužna da slo nije plasirala... tri noći nisam spavala od tuge...user posted image user posted image user posted image

Naravno ćemo i ja i Elena navijati za Hr ( da mi ne oduzmete dozvolu za boravak) ...user posted image user posted image )

rekviziti: mali je dobio zastavicu od dede. treba nam još samo pive i čipsa...user posted image

clock-img

05.06.2008, 14:14

clock-img

Elena

pencil-img

1874

potpisujem Mirna,ja cu navijati za Hrvatska,a evo bas sam pitala mm on bice za Njemacka.E nece on,vidjece kako i ja znam navijatiuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

05.06.2008, 14:40

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.06.2008, 14:41

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.06.2008, 14:49

clock-img

maja

pencil-img

6000

Ja ću naravno gledati utakmice, ali samo kad naši igraju i to doma sa mužem! A bodić smo kupili u mtč-u, ne znam jel ima kod vas, a imaju i bodiće i majice i hlačice. 

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

05.06.2008, 16:21

clock-img

Puli

pencil-img

12860

gledamo samo naše
i  polufinala i finale

tata danas  majicu dobio,ja imam šeširić i još će curka dobiti bodić
zvat ćemo ekipu
i podružit se malo uz pivicu i grickeuser posted image

clock-img

06.06.2008, 12:44

clock-img

božica

pencil-img

8832

vidiš vidiš-mogli bi mi kupiti majicu i bodićuser posted image

a imamo onu ruku pljeskalicu s kojom viki plješće kada gleda crtiće i zastavicu-a gdje ćemo biti to neznamo vjerojatno DOMA

clock-img

06.06.2008, 12:50

clock-img

koka

pencil-img

10266

Ja I Roko imamo pamučnu majicu na kockice kupljenu na štandu. 50kn. Kape u konzumu 19,99. Pive, čips za društvo i naprijed naši. Ili kod nas ili kod kumova, vidjet ćemo. Bitno da se družimouser posted image user posted image user posted image user posted image .