writing-img

Dobili poziv za lječnički pregled

clock-img

24.03.2010, 22:37

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Evo stigao nam danas poziv da se javimo 12.4 u ambulantu na sistematski za prvi razred... joj moja curka je već velika a opet mala i slaba... kako će ona tu tešku torbu vući u školuuser posted image ... nekako sam sretna a opet se i brinem... jao ja imam skoro pa dva školarcauser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

24.03.2010, 22:38

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

24.03.2010, 22:38

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za curku,ajme kad ce moj bar jedan u skolu i pomogucnosti u cjelodnevni boravakuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

24.03.2010, 22:39

clock-img

Marta j

pencil-img

7508

user posted image user posted image

_____________________________

Uzivam uz svoja tri musketira....

M&M-10.6.2006

Mate-11.05.2009

Antonio-29.6.2011

clock-img

24.03.2010, 22:40

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ah joj vjerujem kako ste svi sad uzbudjeni user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

24.03.2010, 22:41

clock-img

pula25

pencil-img

349

eeee veliko je to veselje ali i velika briga user posted image

po meni je odlazak u prvi razred korak u ubrzano odrastanje... ali to je put koji naši anđeli moraju proći
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za malenu


_____________________________

MALI ANĐEO NAM DOŠAO...
...NIKA 21.10.2009

clock-img

24.03.2010, 22:42

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

za curku,ajme kad ce moj bar jedan u skolu i pomogucnosti u cjelodnevni boravak


ti odma i cjelodnevni boravakuser posted image user posted image user posted image user posted image
pčelice baš jesmo tata nemre vjerovati da je to tak brzo došlo--- nekako stalno mali su, mali


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

24.03.2010, 22:48

clock-img

curice

pencil-img

10443

mali su,a tako ih brzo pritisnu brige i obavezeuser posted image

clock-img

24.03.2010, 22:50

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866


IZVORNA PORUKA: ninolina

nekako stalno mali su, mali


...a oni odjednom u školu user posted image

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

24.03.2010, 22:52

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

mali su,a tako ih brzo pritisnu brige i obaveze


dauser posted image
tvoje su dvije u školi kako to funkcionira... idu u istu smjenu, jel se svađaju inače doma, u školi... joj moja je rekla tinu popravi se jer neću da me sramotiš (on je pak živac po ponašanju) a nju sram... mi smo umrli od smjeha


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

24.03.2010, 22:59

clock-img

mariola

pencil-img

19495

user posted image user posted image user posted image user posted image  za curu i ponosnu mamu

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

24.03.2010, 23:07

clock-img

evanda

pencil-img

1385

user posted image user posted image user posted image

clock-img

24.03.2010, 23:27

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Bravo za ljepoticu, jel da je prebrzo odrasla, meni se već sad plače kad se sjetim da će u školu, a kad pomislim da se bu udala dođe mi muka ,baš sam groznauser posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

24.03.2010, 23:28

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

he he nisi jedina user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

25.03.2010, 07:08

clock-img

Nika 24052006

pencil-img

5558

user posted image user posted image user posted image ...A što se torbe tiče,nekako će ona,uspjet će....Jedni naši prijatelji imaju toliko malenu i sitnu kćerkicu,da su u školi morali potpisati da će joj svaki dan donositi i odnositi torbu...

_____________________________

Moje velike ljubavi
Nika 24.05.2006.
Ines 07.05.2010.

clock-img

25.03.2010, 07:35

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

25.03.2010, 09:01

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

user posted image user posted image user posted image za malu školarku user posted image
Vjerujem da se veseli,curice se uvijek vesele tome više nego dečki....samo kaj nama to sve prebrzo dođe user posted image user posted image user posted image
Evo,i ja isto tak ne mogu vjerovat da sl.godinu već i Marcel ide u školu...a isto mi je stalno mali,a evo škola već kuca na vrata...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

25.03.2010, 09:12

clock-img

Gianna

pencil-img

1505

user posted image user posted image user posted image za pametnu curicu... I moj zvrk će slijedeće godine u školu i iskreno mislim da se toga pribojavam, užasno je neozbiljan i ništa mu se neda... user posted image On bi najradije bio doma sa mnom po cijeli dan... Upisali smo ga na engleski i sve funkcionira sa profesoricom, i što je najbolje super mu ide aili čim dođe doma i ja mu pokušam pomoći i objasniti mu neke stvari tu nastaje urnebes... Nadam se da će se pomalo promijeniti, ipak imamo još godinu dana user posted image user posted image !!

_____________________________

Nebo strpljive voli....
Dino 06.07.2004.
Kiara 25.11.2010.

clock-img

25.03.2010, 09:12

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Ninolina a Iva je već 7 godina?

Da li se ona veseli?


imat će 6,5 kad krene u školu, malo više....a veseli se ludilo...e sad se žemska nada da će i dečko s njom u razreduser posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

25.03.2010, 09:18

clock-img

leilany

pencil-img

9082

user posted image user posted image bravo za Ivuuser posted image user posted image

_____________________________

BEK 27.o5.o9.

clock-img

25.03.2010, 14:08

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Ma user posted image user posted image user posted image za malu-veliku Ivu!!!

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

26.03.2010, 23:16

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image user posted image user posted image