cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Djeca na suncu?!

clock-img

26.05.2009, 23:42

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Došla sam danas po malog u vrtić i bila neugodno iznenađena.. teta mu je malo posle  tri popodne kada je bilo još jako vruće dopustila da se igra u pješčeniku gdje nema sjene i to bez šeširića..user posted image user posted image

Vidjela me da nisam oduševljena s tim, pa je onda rekla da su upravo izašli...user posted image Moj mali je svijetloputi i osjetljiv na sunce te odmah zacrveni...bila sam ljuta danas zbog toga pogotovo jer imaju na oglasnoj ploći tekst o štetnosti sunca..user posted image

Kako je s tim u vašim vrtićima?

< Poruku je uredio mirna -- 26.5.2009 23:45:14 >

clock-img

26.05.2009, 23:49

clock-img

dominik

pencil-img

7965

cijelo dvoriste je u hladu pod drvecem...

clock-img

27.05.2009, 00:08

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

Tete u našem vrtiću vode djecu van samo nakon doručka, to je od 9-10, 10,30, ne smiju poslije, nakon toga slijedi ručak, spavanje, užina i mi tad dolazimo po sina.neznam kako je popodne s igranjem vani.
ali isto znam da moramo donijeti kape za djecu.ja ću Mateja počet i mazat kremom ujutro prije nego ide u vrtić.

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

27.05.2009, 08:32

clock-img

Puli

pencil-img

12860

to je od 9-10, 10,30,



isto tako
ujutro smo vani u to vrijeme
svi su sa šeširićima na glavi

popodne sam u sobi,ugodnije je i meni i njima



_____________________________

mamin najljepši Cvijet stigao je 6.1.2008.

clock-img

27.05.2009, 08:36

clock-img

koka

pencil-img

10266

obavezno šilterica a ja ga ujutro i namažem malo kremom, oni su vani do 11 poslije svi unutra i nema izlažnja. Do 15 spavaju tako da nema frke za touser posted image user posted image user posted image naše tete.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D