writing-img

Dekorativne figurice

clock-img

28.11.2011, 22:47

clock-img

frnja

pencil-img

3

user posted image  Dobro veče,zanima me dali netko zna gdje mogu pronaći neke dječje figurice da uljepšamo izgled i razveselimo dijete sa nekim dekorativnim figuricama u njihovoj sobi a da nisu naljepnice već da neko nešto lijepo izrađuje,zahvaljujem se unaprijed.

clock-img

29.11.2011, 15:57

clock-img

maja

pencil-img

6000

Može se kod mene naći okvira za slike i vješalice sa imenima i motivom po želji, no pošto se ne smijem reklamirati sve ostalo što vas zanima možete me pitati na pp

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

30.11.2011, 10:34

clock-img

dami

pencil-img

2750

Možemo te mi hvaliti. hahahah...
Žena ima zlatne ruke. Radi prekrasne stvaru. Obrati se s povjerenjem u njene vještine. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Mirko 06.12.1992
Darija 20.02.2008

clock-img

30.11.2011, 13:57

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: dami

Možemo te mi hvaliti. hahahah...
Žena ima zlatne ruke. Radi prekrasne stvaru. Obrati se s povjerenjem u njene vještine. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))