cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Daleke destinacije

  
clock-img

10.09.2008, 14:20

clock-img

lelo

pencil-img

5066

Uopče ne znam od kuda da počnem najbolje od početka jer moj prvi put je bio prije 13 godina i to u Miami,bila sam sama i puno sam očekivala i zbilja puno me dočekalo.nisam znala kaj je ljepše aerodrom ili brod koji me je čekao u luci.Prvo panika i razmišljanje nebum ja tu se snašla poslali bu me doma za dva dana,ali sam se prevarila bilo mi je super.Brodovi su ko hoteli nema što nema,a luke. .. Bahami najljepše plaže koje sam vidjela,pijesak tako bijel da ne možete vjerovati,more toplo i čisto jedino puno morskih pasa.user posted image Ako vas zanimaju destinacije i brodovi možete ih vidjeti na Carnival cruise line.com

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

10.09.2008, 20:38

clock-img

mirna

pencil-img

8134

najdalje gdje sam ja bila je Turska..  ove daleke destinacije cu mozda posjetiti u penziji..user posted image da ne treba tamo otici s avionom ili brodom, sve bi bilo super..user posted image

clock-img

10.09.2008, 21:30

clock-img

lelo

pencil-img

5066

Ma sve je lako kad si mlad,danas to više nije tako skupo kao nekad,a daju i na kredit.Pišite mi o kojoj zenlji da vam pričam izbor je velik Mexico,Alaska,Kanada,Karibi,Virgin island,Puerto rico,Bali,Tailand,Rumunjska,Francuska.Ponekad se ne mogu svega ni sjetiti ali ostaju slike i dragi ljudi koji će mi uvijek ostati u lijepoj uspomeni.Toliko dobrih i dragih ljudi sam upoznala koji će uvijek biti u mom srcu.user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

10.09.2008, 21:44

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

moja najdalja destinacija bila je Tunis i to dodatno putovanje koje smo tamo uplatili za odlazak skroz na jug u Saharu!!! Mrak, jahanje deva,obilazak oaza usred ničega,  i pješčane dine, kuće i hotel pod zemljom i trbušne plesaćise uz krotitelje kobra... bilo mi se super ali sam se osjećala puno bliže nego kada sam otišla do Mađarske!!!
U Tunisu svi me kužili i stigli smo začas sa avionom a u Miškolc putovala sam 13 sati i 45 min u autobusu punom luđaka a niti jedan Mađar nije znao normalno engleski da se skužimo!!! PRAVI HOROR...user posted image user posted image user posted image

clock-img

10.09.2008, 22:10

clock-img

lelo

pencil-img

5066

znam ja kako je to svi se prave da ne znaju engleski,misle mi moramo znati njihov jezik.e sad kaj engleski nije svjetski jezik?

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

10.09.2008, 22:23

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: lelo
Pišite mi o kojoj zenlji da vam pričam izbor je velik Mexico,Alaska,Kanada,Karibi,Virgin island,Puerto rico,Bali,Tailand,Rumunjska,Francuska.

 
user posted image
 
mene baš interesira Rumunjska...


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

10.09.2008, 22:25

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: FIONA

moja najdalja destinacija bila je Tunis i to dodatno putovanje koje smo tamo uplatili za odlazak skroz na jug u Saharu!!! Mrak, jahanje deva,obilazak oaza usred ničega,  i pješčane dine, kuće i hotel pod zemljom i trbušne plesaćise uz krotitelje kobra...

 
I mi bili....i taj dvodnevni izlet u saharu je bio mrak....izlazak sunca na onom slanom isušenom jezeru, jahanje deva, oaze.....ja bi opeeeeet user posted image


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

10.09.2008, 22:39

clock-img

mirna

pencil-img

8134

mene baš interesira Rumunjska...



ja sam ju već vidjela..meni je bila krasna.. kao da se vraćaš u prošlost.. i drakulini dvorci su mi mrak..

clock-img

11.09.2008, 10:42

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

Ne mogu se pohvaliti nekom egzoticnom destinacijom, ali zato pamtim i lijepo mi se sijetiti jednog ljeta provedenog u Londonu i Oxfordu, po zavrsetku srednje skole kada su me roditelji poslali na ucenje engleskog. Platili su mi skolu, smjestaj, dzeparac i doslovno sam uzivala, upoznala mnogo ljudi iz cijeloga svijeta, putovala po Engleskoj koja je lijepa zemlja i imas stosta za vidjeti, London prekrasan, izlazila i zabavljala se. Oxford mi se toliko svidio da sam ga osijecala kao svoj grad, prekrasno...
Volim putovati, putujem vecinom po Europi. Obozavam Bec i nekoliko puta sam vec bila, ja i mm odemo na produljeni vikend i doslovno uzivamo tamo. Volim povijesne gradove, sve te gradevine nekako se carobno osijecam.
Egzoticne destinacije me privlace, pogotovo Indijski ocean ali ne znam kada cu skupiti hrabrosti tamo se uputiti. Malo me strah tih dalekih zemalja.
Sto se tice kupanja i suncanja nekako mi je kod nas naljepse, otici na krstarenje brodom po nasim predivnim otocima...a Dubrovnik ko da si na drugom planetu...to je grad koji kao i Bec s vremena na vrijeme moram posjetiti jer se tamo osijecam carobno...ili me vezu neki lijepi trenutci provedeni, mene i mm.

clock-img

11.09.2008, 10:46

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Nisam bila u Rumunjskoj, ali sam čula da je jako zanimljivo! Lelo pričaj nam o tome.
Moja najdalja destinacija je bio Los Angeles, ali još prije 10 g. Svemu sam se čudila ko pura dreku. user posted image  Lijepo mi je bilo otić i vidjet, ali nikad ne bi mogla živjeti tamo. Previše ljudi na jednom mjestu, prebrz tempo života i bez auta tamo ne možeš ništa. Al me oduševio recimo Disneyland (opet postaneš malo dijete), Magic mountain i Universal studios. Tamo smo čak vidjeli Billa Cosbya. user posted image
I još sam bila u Antalyi u Turskoj (sa bivšim dečkom). Tamo mi se nije baš previše svidjelo.
Kad sam se vraćala na Pleso iz LA-a prva misao mi je bila kak smo mali i jadni u odnosu na njih, naš aerodrom je njihov poljski. A kad sam se vraćala iz Turske plakala sam od sreće. user posted image
Mirna kaj ti ne voliš letjet avionom? Meni je to zakon. Samo kaj mi mm ne voli putovanja, morat ću se jako trudit da to promijenim.

clock-img

11.09.2008, 11:05

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Mirna kaj ti ne voliš letjet avionom?



ne. najsigurnije so osjećam na zemlji...user posted image

clock-img

11.09.2008, 11:07

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Ma kakvi, avionom je puno brže i ljepše. user posted image  Opustiš se i uživaš u umijeću pilota.

clock-img

11.09.2008, 11:11

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Prosla sam Italiju, Austriju, Madjarsku, Njemacku, Svicarsku i dio Francuske (jug). Ne bi ni to da mi starci nisu radili u Njemackoj dok sam bila klinka, pa su si mogli priustiti malo landranja. Pola toga se ni ne sjecam jer sam bila klinka user posted image
Na nekom egzoticnom mjestu nisam bila user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

11.09.2008, 11:12

clock-img

mirna

pencil-img

8134

da, da, ali ništa mi to ne pomaže.. vidjela sam previše filmova o katastrofi..user posted image

meni je antalya bila super, bili smo u sheratonu (luksuz na bračnom putovanjuuser posted image ) i obišli smo puno historijskih mjesta.. ja se palim na ruševine i staro doba..user posted image

clock-img

11.09.2008, 11:22

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

A mi smo bili u nekom jadnom hotelčiću, meso nismo jeli tjedan dana, nitko nam nije mijenjao posteljinu, zidne lamp vise umjesto da stoje... Kad smo se vratili bilo je: napokon doma! user posted image

clock-img

11.09.2008, 13:09

clock-img

lelo

pencil-img

5066

za tebe je mirna idealno ići u mexico ,jako puno ruševina gdje god da se okreneš,jedino se leti sa avionom ali imaju oni koktelčiće da te umire.user posted image user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

11.09.2008, 13:15

clock-img

lelo

pencil-img

5066

Kada sam došla posjetiti prijateljicu u Brashov prvo sam bila jako iznenađena jer sve je dosta zmazano,ali ni ljudi bolje ne žive,nemaju love.Ona me je odvela na drugu stranu zemlje gdje imaju i more a turistička ponuda bolja nego kod nas.Tome sam se strašno razveselila jer nakon Brashova nisam bila baš oduševljena.Lijepo je njima ako imaju love a ako ne teško žive,iako se žene perlitaju od jutra do mraka.Hrana im je super slična našoj....user posted image   

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

11.09.2008, 14:16

clock-img

anne

pencil-img

8091

Ja najdalje bila u Grčkoj na maturalcu. Zbilja je se isplati posjetiti. Vjerojatno ćemo sljedeće godine u Švedsku jer se MM bratić ženi. To već godinama planiramo, ali nikako otići. Zbilja se tome veselim - predivna zemlja, zanimljivi mentalitet, brdo rodbine koju vidiš samo na par sati svakih par godina. Bit će ludo.
Lelo piši nam o Karibima. Da malo sanjarimouser posted image .user posted image

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

11.09.2008, 15:32

clock-img

Anoniman

prsle godine sa svojom malom djecicom i sa muzem   bila  sam na Djerbi,bilo je super s obzirom da su djeca mala-najstarije4 god.sve je stvarno extra more,plaza vrijeme ,hotel,hrana-nisu mi cak trebale ni teglice za djecu koje sam nosila ni krevetici za putovanje.sve smo imali u hotelu.bilo je sve lijepo i organizovano,posto smo familija ispred aerodroma nas je cekao djip koji nas je odvezao do hotela.bila sam isto jos jednom u Tunisu sa muzem dok nismo imali djecu-bilo je isto nezaboravno.mislimo opet ici sa djecom mozda u tursku jer tamo nismo bili nikad,a na Djerbu i Tunis svakako opet.user posted image user posted image user posted image

clock-img

11.09.2008, 20:52

clock-img

lelo

pencil-img

5066

Otočje Karibi zauzimaju veliki prostor tj. imaju puno otoka koji pripadaju različitim državama tako  Puerto rico i U.S.Virgin island pripadaju SADu,Martinique,Santa Lucia,Gvalalupe i jedan dio St.Martina pripadaju Francuskoj,drugi dio St.Martina te Aruba pripadaju Nizozemskoj,Barbados je isto tako mix.To su otočja koja sam posjetila i od svih najljepši mi je St. Martin,zato što je mješana kultura a i smješno je kada na strani Nizozemaca se tulumari a na strani Francuza se više odmara i kupa na lijepim pješčanim plažama.(iako je koma kada ti pjesak svugdje uđe)kod Nizozemske strane pak je odlična kloa puno ribe,školjaka....Sve u svemu veseli narod.user posted image user posted image

_____________________________

Leon 19.04.2007

clock-img

11.09.2008, 22:29

clock-img

njanja

pencil-img

8766

sada koliko je to daleko, ali posjetila sam Grčku 3 x (Atenu, Kretu I santorini gdje smo se ženili), Tunis, Egipat i London....sa svakog putovanja nosim nešto u srcu i pamtim kako sma se osijećala dok sam bila tamo....

Definitovno planiramo još putovati kada Jančič naraste!
 


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

11.09.2008, 22:33

clock-img

troubled

pencil-img

7104

čitam vas, čitam i sjeta me lovi...
najdalja destinacija - moji snovi user posted image user posted image user posted image

clock-img

17.09.2008, 11:50

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Moja najdalja destinacija je Kanada, Nijagarini slapovi i Detroit, Fordova kuća koja me fascinirala. No razmišljam o Maldivima i Dominikanskoj republici, samo još da nagovorim muža. Daj napiši nešto ak si bila tamo.

clock-img

17.09.2008, 11:57

clock-img

tiha

pencil-img

10103

sta da vam pricam presla sam uzduz i poprijeko europu bila sam mazoretkinja i to mi se jako isplatilo! i jako sam sretna zbog toga....jedino gdje mislim da nebi mogla zivjeti je engleska ja sam poludila od promjene vremena u dani 5 puta smo se presvlacili sad je toplo sad je hladno...neznas kak bi se obuko a kad gledas ljude popadas od smijeha bas smo se nasmijali jedna cura hoda u topicu dok druga nosi zimsku jaknu zakopcanu do grla u 9 mjesecu....user posted image user posted image




_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

clock-img

17.09.2008, 11:59

clock-img

tiha

pencil-img

10103

e da najvise sam se na tom putovanju druzila sa poznatima pricala i ispijala kave ( u muzeju vostanih figura)  user posted image user posted image  ludo i nezaboravno

_____________________________

``````sitna i dinamitna :) :)´´´´´´

Denissa 19.06.2004.
Mia 09.11.2007.

Zadnji članci

article-img