cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

DM vjezbe za trudnice

clock-img

09.09.2009, 09:40

clock-img

katy mama

pencil-img

838

cure ne znam jeste li vidjele da dm daje dvd sa vjezbama za trudnice,besplatan je i lijepa stvar,mada je meni
sad vec kasno da pocnem s tim,ali svejedno,trebat ce nekad,bit ce jos bebica...
sve vjezbe su prilagodjene trudnicama ali se opet treba posavjetovat sa dr prije

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

clock-img

09.09.2009, 10:26

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

Dobila sam ga i negdje ga spremila sad nemam pojma gdje je. Imaš u onoj knjižici i neki pucketajući gel gratis. Super je inače košta 50,00kn i imaš gratis kuharicu za bebe, ali kod nas ih više nije bilo.

_____________________________

H 07 E 09

clock-img

09.09.2009, 10:55

clock-img

mariola

pencil-img

19495

imam i ja cd ali ne vježbam user posted image
malo sam prelijenauser posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

09.09.2009, 15:11

clock-img

katy mama

pencil-img

838

kod mene za tu kuharicu pise da trebam poslat na neku adresu u zg bon,i onda oni posalju!
a ja sam nesto ljena za odlazak do poste

_____________________________

moj mali sin,moja velika ljubav je stigo 19.09.2009.u 10.25

clock-img

10.09.2009, 20:54

clock-img

mali_macic

pencil-img

1852

IZVORNA PORUKA: katy mama

kod mene za tu kuharicu pise da trebam poslat na neku adresu u zg bon,i onda oni posalju!
a ja sam nesto ljena za odlazak do poste


kod mene je ista stvar.

dvd sam isto dobila taj ali nisam vjezbala (sram me bilo), a pucketajući gel je suuuuuuper.


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

clock-img

16.09.2009, 14:00

clock-img

zlato_tatino

pencil-img

261

gratis kuharica je promidžba i samo to,svi recepti,ali svi sadrže neke sastojke tipa sok,kašica isl.znaci nema recepta ono samo voce,povrce isl.

clock-img

16.09.2009, 14:03

clock-img

mlada mama

pencil-img

3670

Kako to da djele?
Ja to nisam primjetilauser posted image dali to djele samo trudnicama ili i onima koji planiraju trudnoću?user posted image
jel morate imati neke potvrde ili bonove ili sl...?

clock-img

16.09.2009, 17:58

clock-img

mali_macic

pencil-img

1852

IZVORNA PORUKA: mlada mama

Kako to da djele?
Ja to nisam primjetilauser posted image dali to djele samo trudnicama ili i onima koji planiraju trudnoću?user posted image
jel morate imati neke potvrde ili bonove ili sl...?



meni nisu trazili nista ali mi se vec malo vidio trbuscic.


_____________________________

nasa "mrvica" Ella - 04.10.2009
E very day and night
L ooking at you makes me smile
L oving you is what I do
A ll my heart belongs to you...

clock-img

30.09.2009, 19:47

clock-img

paolina

pencil-img

207

Od 4 mjeseca trudnoce idem na vjezbe za trudnice u zagrebu.. mislim da je to idealno rijesenje.. bum mi bilo lakse na porodu i znati cu disati kako treba.. sad u osmom mjesecu se osjecam dobro bez nekih jakih bolova.... obavjestim vas kad  budem isla rodit"""

_____________________________

Cekam te andjele.. znam da se pakiras.. ponesi gace i pamet sve ostalo majka ovdi ima!!

OBAVEZNO OTVORITE OVU STRANICU KOJU JE NAPRAVILA JEDNA PONOSNA MAJKA

http://www.paulinaa112.blogspot.com

clock-img

15.03.2010, 11:59

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

dobila sam i ja dvd nisam ga ni otvorila lijena sam sa stomakom se sad rastezat  poslje cemo u setnju po lijepom vremenu a kuharicu jos nisam dobila nadam se da ocuuser posted image negdjeprije sam ju poslala

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

31.05.2010, 11:06

clock-img

frnbhr36

pencil-img

34

Jooooj, žene moje ne zna šta propuštate sa nevježbanjem, pogotovo ako vam trudnoća nije rizična i ako ne morate mirovati.....super je vježbati u trudnoći.....druženje sa drugim trudnicama, mnogo informacija iz prve ruke, smijeh, opuštajuća atmosfera, nema bolova u leđima, super feeling nakon vježbanja....nebi to mjenjala za nikakvo izležavanje. :-)
I moj dragi je sretan isto jer uvijek sam doma dobre volje i vesela. :-)
zato ako stvarno nemate nikave komplikacije i pogotovo ako ste vježbale do trudnoće.....preporučamuser posted image

_____________________________

Blagoslovljena :-)

clock-img

02.07.2010, 15:16

clock-img

Bablica

pencil-img

906

DVD od DM-a ... hmmm ... ja ga pogledala i odlučila da neću vježbat po njenu jer mi se vježbe ne sviđaju. Ipak mi nisu baš za trudnice.
Inače vodim aerobik zadnjih 5 god (i vodila do 18 tjedna trudnoće dok me muški iz teretane nisu došli pitat kako napreduje trudnoća!).
Trenutno doma vozim kućnu biciklu i vježbam po knjizi "Vježbe za trudnice" http://zena.hr/webshop/artikl/snjezana_vojvodic_schuster_vjezbe_za_trudnice/4411 i odlične su mi, pomognu kad treba, preporučam ih svima!


_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

clock-img

23.07.2010, 22:52

clock-img

tinad

pencil-img

58

Na kiosku se pojavila knjiga i Dvd vježbe i joga za trudnice u 2 i 3 tromjesječju za79 kn,da li je itko kupio?(tako nešto se zove) I kakvo je mišljenje? Da li vrijedi?user posted image

clock-img

29.07.2010, 09:14

clock-img

Bablica

pencil-img

906

Ako je to od Ana-Marije ja se spremam kupit a nikako da ju nađem. Po isječcima mi se čini OK, a i znam da se ona vrlo dobro razumije u vježbanje tako da bi trebala bit dobra knjiga i dvd. Pogledam kad ju nađem pa javim

IZVORNA PORUKA: tinad

Na kiosku se pojavila knjiga i Dvd vježbe i joga za trudnice u 2 i 3 tromjesječju za79 kn,da li je itko kupio?(tako nešto se zove) I kakvo je mišljenje? Da li vrijedi?user posted image



_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

clock-img

29.07.2010, 09:40

clock-img

nemammaste

pencil-img

2940

Ovaj od DM-a mi se čini katastrofa, živa dosada user posted image

clock-img

29.07.2010, 11:57

clock-img

tita

pencil-img

514

Imam i ja taj dvd iz dm,ali nista nisam radila od tih vježba,sad skuplja prašinu!!!!

clock-img

29.07.2010, 12:01

clock-img

pako

pencil-img

2935

i moj je skupljo prašinu i naravno još će jer su mi vježbe bile dosadne a i više mi neće trebati.user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

02.08.2010, 14:03

clock-img

Bablica

pencil-img

906

evo ja nabavila ovaj najnoviji i sviđa mi se. user posted image user posted image  Lagane vježbice, nisu dosadne, gledaš nju i vježbaš s njom sve polagano - ipak je to pilates!
Ja zadovoljna, još samo trebam vježbat user posted image user posted image

_____________________________

Korina 28.10.2010 naš najljepši anđelić

"Život nagrađuje one koji ustraju"

Karlo 10.04.2012

clock-img

19.01.2011, 00:09

clock-img

Leluška

pencil-img

526

Ja podigla na početku trudnoće dvd, ali mi je još uvijek zapakiran!user posted image

clock-img

17.03.2011, 16:44

clock-img

teri

pencil-img

2

Paolina, gdje ideš (ili gdje si išla) na vježbe za trudnice?