cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Cure molim vas hitno pomoć-žalba!!

clock-img

28.06.2011, 15:20

clock-img

Duve

pencil-img

1497

Ema nije upala u vrtić u Sesvetama, iako nam Karlo tamo ide već u vrtić, iako po prebivalištu spadamo tamo, i iako smo oboje zaposleni te smo potvrde i predali zajedno sa ostalim papirima. E sad, da li je netko pisao žalbu ili ima ideju, primjerak da danas tu na poslu napišem i pošaljem. Ajd plizzzz pomoć!!

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

clock-img

28.06.2011, 15:23

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

28.06.2011, 15:32

clock-img

njanja

pencil-img

8766

žalbu pišeš na samu ustanovu, kod nas u Ri je to Dječji vrtić Rijeka koji je raspoređen u nekloliko centralnij jedinica....Koliko znam, vi biste kao zaposleni roditekji trebali imati prednost pri upisu, a uz to pripadate tom centru po prebivalištu....Ajde javi se sutra na pp ako ne nađeš neku šprancu žalbe pa ću se raspitati....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

28.06.2011, 16:08

clock-img

malizia

pencil-img

900

a , ovako nešto, da ti dam ideju, iako bi ja osobno otišla tamo.......user posted image

cijenjeni xy

obraćam Vam se zbog nezadovoljstva jer moje dijete xy nije primljeno u Vaš vrtić iako smo ispunili sve uvijete vezane za isto. Budući da suprug i ja radimo, a u međuvremenu dijete nemamo komu ostaviti na čuvanje upućujem Vam iskrenu zamolbu da ponovo razmotrite upis mog djeteta u Vašu ustanovu.


unaprijed zahvaljujem


xy

sretno user posted image

clock-img

28.06.2011, 16:10

clock-img

Duve

pencil-img

1497

Kopam po netu i nigdje nisam našla neki konkretan primjer user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

clock-img

28.06.2011, 16:11

clock-img

Duve

pencil-img

1497

IZVORNA PORUKA: malizia

a , ovako nešto, da ti dam ideju, iako bi ja osobno otišla tamo.......user posted image

cijenjeni xy

obraćam Vam se zbog nezadovoljstva jer moje dijete xy nije primljeno u Vaš vrtić iako smo ispunili sve uvijete vezane za isto. Budući da suprug i ja radimo, a u međuvremenu dijete nemamo komu ostaviti na čuvanje upućujem Vam iskrenu zamolbu da ponovo razmotrite upis mog djeteta u Vašu ustanovu.


unaprijed zahvaljujem


xy

sretno user posted image



Hvala ti na trudu, idem odmah napisati user posted image

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

clock-img

28.06.2011, 16:16

clock-img

njanja

pencil-img

8766

Duve, dodaj još uz to da ti i starije dijete ide u isti vrtić, da redoviti podmirujete račune (znam da je to važno jer kod nas je nedavno bila obavijest da se neće tolerirati da preko 2 mj budu neplaćeni, znači toga ima)...Uz to samo malčice zaprijeti da ako ne pristanu ponovno razmotriti molbu, da ćeš zatražiti izveštaj o upisanima jer od 15 upisane djece, dam ruku u vatru da minimalno 2 mame ne rade, znači da ne ispunjavaju uvijete (toga ima i kod nas)....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

28.06.2011, 16:26

clock-img

Duve

pencil-img

1497

IZVORNA PORUKA: njanja

Duve, dodaj još uz to da ti i starije dijete ide u isti vrtić, da redoviti podmirujete račune (znam da je to važno jer kod nas je nedavno bila obavijest da se neće tolerirati da preko 2 mj budu neplaćeni, znači toga ima)...Uz to samo malčice zaprijeti da ako ne pristanu ponovno razmotriti molbu, da ćeš zatražiti izveštaj o upisanima jer od 15 upisane djece, dam ruku u vatru da minimalno 2 mame ne rade, znači da ne ispunjavaju uvijete (toga ima i kod nas)....



To sam i mislila, bolje da ti ne govorim na koji je način i Karlo upao nakon 3 godine predavanja hebenih papira... Kad je ravnateljica od naše strane osobno informirana o tome da konkretno znamo koja su djeca upisana (a po prebivalištu ne spadaju tamo, mama ne radi...)-tada je Karlo za čudo upao (jedini koji je upao u već formiranu grupu od prije)....

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

clock-img

28.06.2011, 16:31

clock-img

njanja

pencil-img

8766

onda pošalji kopiju te pritužbe i na ravnateljicu tvog vrtića...



_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

28.06.2011, 16:32

clock-img

njanja

pencil-img

8766

i obavezno kao PREDMET dopisa stavi PRITUŽBA; a ne MOLBA...
Jer ti njih ne moliš, nego se žališ....

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

28.06.2011, 16:37

clock-img

mamicaa

pencil-img

945

Ajme ovo je žalosno i prežalosno. Ja sam isto imala loše iskustvo s vrtićem, nikada nije bio primljen jer je dijete s pp. SRAMOTA!!! Žalila sam se xx puta i nikada bila saslušana.
Uglavnom želim vam sreću i da ipak upadne u vrtić.

clock-img

28.06.2011, 17:02

clock-img

patka

pencil-img

513

duve salji zalbu na djecji vrtic ali i na gradski ured

_____________________________

u Krasu vise ne proizvode slatkise.....sav secer otisao za nasu Tanju (07.11.2010.)

clock-img

28.06.2011, 18:18

clock-img

Duve

pencil-img

1497

Jel ovo ok?

Poštovani,
ovim putem Vam podnosim žalbu jer moje dijete: ---------(08.10.2009) nije primljeno u Vaš vrtić iako smo ispunili sve uvjete vezane za upis. I suprug i ja smo u stalnom radnom odnosu, po prebivalištu pripadamo Vašem vrtiću, starije dijete ------ već pohađa Vaš vrtić. Iz svih navedenih razloga Vas molim da još jednom razmotrite naš zahtjev za upis djeteta budući nam je boravak u dječjem vrtiću neophodan.

 
S poštovanjem,


_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

clock-img

29.06.2011, 08:49

clock-img

keksić

pencil-img

434

NI MOJA NIJE PRIMLJENA IAKO SAM SAMOHRANA, KAO PREDALA SAM NA DVA MJESTA I ZATO MI JE AUTOMATSKI IZBACILI


user posted image

KADA SE ŠALJE TA ŽALBA? SAD ILI NA DRUGOM ROKU U 8 MJ.???
user posted image

_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

clock-img

29.06.2011, 10:00

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

odmah

_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

29.06.2011, 13:37

clock-img

tyna

pencil-img

667

žalba se treba poslati u roku 15 dana od objave rezultata. obavezno pišite žalbu jer sam čula od nekoliko mama da su uspjele upisati dijete tek nakon podnesene žalbe, a i ako vam ju odmah ne riješe pozitivno, barem ste po tom pitanju prve na listi čekanja.
keksić, ja sam predala na 3 mjesta i primljeni smo u jaslice, tako da im ne vjeruj da je razlog što niste upali jer si predala na 2 mjesta
sretno cure!!!!!!user posted image

clock-img

30.06.2011, 19:49

clock-img

keksić

pencil-img

434

poslala danas! koliko se čeka na odgovor i dali zovu ili šalju doma?
hvala na odgovorima ako netko zna...


_____________________________

03.11.1999. - prva srećkica moja iva (iva- šljiva)
15.02.2010. - druga srećkica moja vendy (vendica -švendica)

clock-img

06.07.2011, 07:51

clock-img

niina

pencil-img

340

Samo se treba žaliti i to pismeno.OOOOO s time imam i te kakvog iskustva,ništa na riječ i putem telefona.Samo pisati žalbe pa kad oni odgovore negativno opet žalbu,pa tako......meni su nakon hrpu žalbi napisali opet negativan odgovor i da je njihova odluka konačna, a ja im opet napisala žalbu i neka mi navedu po čemu je moja žalba neosnovana te bez obzira što je njihova odluka konačna da ču se žaliti dok mi dijete ne prime u vrtić. I da ću tražiti uvid u  ostalu  dokumentaciju. Nije prošlo tjedan dana kada su me nazvali telefonom i rekli da se javim u vrtić radi upisa djeteta ako sam još zainteresirana.Zato samo pišite i žalite se.user posted image user posted image

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.

clock-img

06.07.2011, 08:20

clock-img

Duve

pencil-img

1497

Koji je rok za njihov odgovor?

_____________________________

Karlo 8.06.2005.
Ema 8.10.2009.-imamo 16 zubića

clock-img

06.07.2011, 19:59

clock-img

niina

pencil-img

340

Pa meni su odgovarali u roku između tjedan-dva, a na zadnju žalbu su odgovorili u roku par dana što me je stvarno iznenadilo,šokiralo.......no u svakom slučaju isplatilo se.nikad se ne predavati bez obzira što kažu ovo ono.......samo svoje dok ne pokleknu i to sam izričito pisala na ravnateljicu.sad da li je baš ona to čitala i riješavala ne znam ali eto......mene je nazvala glavna sestra.

_____________________________

Moji anđeli;

M 13.03.2000.
J 28.11.2007.