cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Crna magija i uroci

  
clock-img

26.02.2009, 18:08

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Vjerujete li u takve stvari?
Poznajete li nekoga tko je isao k osobama koje se time bave?
Iz kojeg razloga?
A poznajete li nekoga tko se time bavi?

Moja "svekrva" redovito obilazi jednu (za tu znam sigurno) babu vracaru kako bi vratila sina kojeg sam joj ja "zacoprala", pomutila mu mozak i otela user posted image
No, ponekad mi nije smijesno, jer se znam sve cesce priupitati, da li ga mozda pokusava otjerati od mene jer "je sredila" da mu necu moci dati djecu. Moze li to biti djelo uroka, s obzirom da sam ipak u prvom braku dva puta rodila. Moze li to biti istina? user posted image



_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.02.2009, 18:19

clock-img

Dajana

pencil-img

985

Nemam pojma. Ja nekako ne vjerujem u te stvari iako moj sin koji ide u nadbiskupsku klasičnu gimnaziju, kaže da je vještičarenje u Americi religija i da to funkcionira. Naime o tome su imali predavanje iz vjeronauka u školi. Ja ipak nekako ne vjerujem u to.
A nedavno mi je muž rekao da je njegova mama uredno odlazila kod takvih žena i da joj je jedna, dok je on bio mali, s nečim gatala i rekla da će MM imati puno djece i novaca a drugi sin neće dobro proći. Tako i je.

clock-img

26.02.2009, 18:30

clock-img

Anoniman

Postoje egzorcisti za rješavanje takvih stvari... user posted image  tko voli nek izvoli...

clock-img

26.02.2009, 18:32

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Mislis? A gdje mozes naci nekog egzorcista? Pa sto oni ne tjeraju vraga ako udje u covjeka?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.02.2009, 18:38

clock-img

Anoniman

A što su uroci i crna magija nego vražja posla, moja tikice? I svi ti vidovnjaci i coprnice... sve to POSTOJI ali MI biramo što ćemo sa svojim životom!
Egzorcist... da on može istjerati zlog duha, ali samo ako dotična osoba ŽELI da taj ode, ako ŽELI promijeniti svoj život. Bog nikad ne ide protiv naše slobodne volje.

clock-img

26.02.2009, 18:39

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ajoj...onda bu me ova skuhala user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.02.2009, 18:45

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Ne želim vjerovati u to. Čak ni razmišljati o takvim stvarima.

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

26.02.2009, 18:46

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ajoj...onda bu me ova skuhala user posted image



...ne bi ja rekla da bi se ti dala skuhati, nisi ti takva, ti si borac.
Evo ti link mjesta gdje sam najviše ljudi vidjela da su se oslobodili Zloga u svim oblicima:

http://www.ofm.hr/tabor/index.php?option=com_content&task=view&id=26&Itemid=1

clock-img

26.02.2009, 18:47

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

A ne zelim ni ja, ali kad znas da netko zbog tebe obilazi takve osobe, nije ti bas svejedno....pogotovo ako od tada imas nekih zdravstvenih problema user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.02.2009, 18:48

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Hvala Mariachi....vec sam cula to za Linica....MM je cak trebao ici na ovaj zadnji seminar sto je imao u Domu sportova, ali nesto ga je, na zalost sprijecilo. Ali razmisljamo da odemo to poslusati.

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.02.2009, 18:50

clock-img

Anoniman

Ružo, ni ja ne volim razmišljati o tim stvarima, ali vidim da ljude zanima, pa moram reći što znam, možda nekome pomogne... osobno nisam imala iskustvo oslobađanja, jer mi nikad nitko ništa nije "podvalio", hvala Bogu, ali sam vidjela stotine ljudi koji su tražili izlaz... i našli. Divno je vidjeti osobu koja je s 16 godina došla prvi put na Tabor opsjednuta a sad nekoliko godina kasnije je divna žena i majka 2 djece... to je čudo Božje.

clock-img

26.02.2009, 18:52

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Hvala Mariachi....vec sam cula to za Linica....MM je cak trebao ici na ovaj zadnji seminar sto je imao u Domu sportova, ali nesto ga je, na zalost sprijecilo. Ali razmisljamo da odemo to poslusati.



odi, draga moja, odi, odite skupa, ja vjerujem da Bog ima za tebe rješenje!
Rasplakala sam se sad!
user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.02.2009, 18:54

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Nemoj plakati molim te....i hvala ti puno user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.02.2009, 18:56

clock-img

lee

pencil-img

4135

tikice draga ne brini...kaže jedna moja prijateljica da je jedina vračara koja je za sve stručnjak u rusiji ali ona košta jako jako puno tako da ne vjerujem da tvoja svekrva ima toliko novaca za to. ali kaže mi ona da treba nositi uvijek sa sobom križ jer to tjera zlo...a svako zlo koje nekome napraviš vratit se...

ne brini se, kakvo vračanje...ja vjerujem samo u dragog boga i gotovo.

_____________________________

Alex 2.5.2009
pravi sam decko veliki :) stize mi brat 11.12. 2013

clock-img

26.02.2009, 19:00

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ja sam cula da ako ti netko stavi neki urok i odes nekom da ti ga skine, da ce se toj osobi koja ti je pozeljela urok dogoditi nesto lose....razboljet ce se ili tako nesto....

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.02.2009, 19:06

clock-img

Anoniman

Ja trenutno ništa ne nosim na sebi. Ali vjerujem da me Bog štiti. Svatko od nas ima svog anđela čuvara koji nas brani od zla. Ako bi se dogodio kakav konkretni napad Zloga, možemo ga otjerati zazivanjem Imena Isusovog, zaštite Predragocjene Krvi Kristove ... bitno je pripadati Bogu čitavim bićem, odlučiti se za to, onda nam onaj ništa ne može. Nemože nam ni blizu.
Inače, križ/medalja svetog Benedikta, blagoslovljena, je dosta jaka zaštita od zla, ako se nosi s vjerom. Meni je malo prevelika, pa ju držim u kući... user posted image

clock-img

26.02.2009, 19:07

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

vjerujem da postoje ljudi koji to rade i čine drugima zlo..Moj otac je bio pod takvim djelovanjem jedne žene..prošli smo pakao zbog nje u mome djetinjstvu..okrenuo se protiv moje mame..Postoje stvari daleko moćnije i jače od nas samih  i ježim se takvih osoba..Nikad ne bi mogla na taj način učiniti nekome zlo..čula sam za puno toga što napraviti ,ovo-ono..ali nikad mi nije palo na pamet to isprobavati..user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

26.02.2009, 19:09

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Ja sam cula da ako ti netko stavi neki urok i odes nekom da ti ga skine, da ce se toj osobi koja ti je pozeljela urok dogoditi nesto lose....razboljet ce se ili tako nesto....



zavisi kome ideš da ti skine urok. Ako ideš nekom tko se bavi tzv. bijelom magijom, opet nisi niš postigla, jer se vrtiš u krug. Magija je magija i zna se kome pripada, mraku, tami.
To ti je ko da hoćeš skinuti sa sebe crnu žvaku bijelom žvakom.
Jedino te Bog može potpuno osloboditi.

clock-img

26.02.2009, 19:14

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

Ne slažem se s tobom Mariachi bez uvrede..ja sam bila pod urokom i mama je potražila pomoć jer je bila očajna..Svaka majka u očaju ne bira sredstva ni načine da pomogne svome djetetu..Učinila je što joj je čovjek rekao(a zanimljivo je da je mama samo ondje došla)ništa mu nije rekla,sve je sam pogodio,tko,zašto i gdje da traži..Kad je to maknula sve je bilo u redu..I rekao joj je kako da se osveti tim ljudima ali moja mama to nije htjela ni čuti..rekla je da oni imaju malo dijete,a on joj je rekao:A zašto oni nisu mislili na vaše dijete?Mama je rekla:Nek im sudi Bog,ja na to nemam pravo..Pa ti dođe da se malo zamisliš..Nikad više nije nikome otišla od tada..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

26.02.2009, 19:27

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Ne slažem se s tobom Mariachi bez uvrede..ja sam bila pod urokom i mama je potražila pomoć jer je bila očajna..Svaka majka u očaju ne bira sredstva ni načine da pomogne svome djetetu..Učinila je što joj je čovjek rekao(a zanimljivo je da je mama samo ondje došla)ništa mu nije rekla,sve je sam pogodio,tko,zašto i gdje da traži..Kad je to maknula sve je bilo u redu..I rekao joj je kako da se osveti tim ljudima ali moja mama to nije htjela ni čuti..rekla je da oni imaju malo dijete,a on joj je rekao:A zašto oni nisu mislili na vaše dijete?Mama je rekla:Nek im sudi Bog,ja na to nemam pravo..Pa ti dođe da se malo zamisliš..Nikad više nije nikome otišla od tada..


slično ko i kod mene. Sada kada imam djecu bojim se takvih stvari iako imam u kući zaštitu za obitelj ali... Tikice ako imaš priliku pregledaj stan da ti nije dala nešto najviše preko robe tvoje ili njegove ako je u kontaktu na taj način da vam opere, uzme ili daruje.


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

26.02.2009, 19:35

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Ja nisam s njom u nikakvom kontaktu, ali MM je, pa moze jedino preko njega nekako. Doduse ima tamo u njenoj kuci nekih stvari koje sam mu ja davno poklonila, jos dok je on zivio tamo, pa mozda eventualno moze preko toga....stoje tamo u njegovoj staroj sobi i nikako da ih donese sve tu user posted image  

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.02.2009, 19:37

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

znam za slučaj da je netko darovao nekome odjeću,posteljinu..beba bolesna teško..netko rekao da to treba pošpricati s svetom vodicom..Oni su morali otići u 4 različite crkve po svetu vodicu i od tada beba zdrava..Ma neznam čula sam jako puno o tome i što su ljudi učinili i kažu da je pomoglo..Ja vjerujem da to postoji,postoji dobro kao i zlo..user posted image Takve osobe ne želim u svojoj blizini,bojim se takvih stvari..joj sačuvaj me Bože takvih ljudi i zla..sva sam se naježila...

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

26.02.2009, 19:39

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: Lady3

.joj sačuvaj me Bože takvih ljudi i zla..sva sam se naježila...



Mozes li si uopce zamisliti kako je MM....a zna da mu mater to cini user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.02.2009, 19:43

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

ne mogu vjerovati..Za mene to nije majka..prava majka će voljeti ženu koju njen sin odabere..ako je njenu dobra..i njoj treba biti..

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

clock-img

26.02.2009, 19:43

clock-img

zaba

pencil-img

5626

tikice zlato,imamo isto god,rodile smo djecu u bivšim brakovima,a sad se trudimo i ne ide...user posted image sve me strah pomisliti na nekaj takvog,kak se nekom da baviti bedastoćama.A možda sad kad smo se "upoznale" udružimo snage i otjeramo tu negativnu energiju i crnilo i svojim mužekima rodimo Lauru i Bartola.user posted image