cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Bungalovi Sagitta - Omiš

clock-img

03.07.2011, 18:19

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Uplatila sam nam tamo ljetovanje. Zanima me dali je netko bio tamo i kakva su vam iskustva?
Uglavnom cijena je dosta povoljna za all inclusiv aranžman pa me strah što će nas tamo dočekati.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

03.07.2011, 19:06

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

ne znam kakvi su to bungalovi ali meni se Omiš ko grad baš ne sviđa, ali  nadam se da će vam biti lipo i ugodno.

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

03.07.2011, 22:00

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Ovo je 7km od Omiša, turstičko naselje. Hvala na željama, nadam se da će biti o.k. premda bi voljela čuti iskustva.user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

03.07.2011, 22:22

clock-img

mayathebee

pencil-img

1544

Za bungalove neznam, ali meni je Omiš prekrasan! Jezgra grada, tvrđava Mirabel, pa predivna Cetina na kojoj vrijedi posjetiti Radmanove mlinice, super je tamo za klince! Restoran, odnosno konoba Kremenko (7 km, 15 min. vožnje u brdo), koja je potpuno uređena u stilu Flintstonsa, vlasnik je 10 godina radio sve predmete; od stolova do posuda za sol i papar, sve izrezbareno od drva. Imaju i svoj bus koji vodi do njih. Pogled na kanjon Cetine, dnosno njeno ušće u more, kip Mili Gojsalića u selu Gata, i ta povjesna priča........joj sve mi navire nostalgija!!!

_____________________________

IVANO.... mamin i tatin draguljčić 06.01.2011.
ISSA..... mala naša palčica, mamina 'potica! 18.03.2014.

http://www.facebook.com/maja.cancar?ref=tn_tnmn#!/photo.php?v=2720553127823

clock-img

03.07.2011, 22:26

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Opa ovo mi se već sviđa.user posted image
I to je već druga preporuka za taj restoran, znači nema šanse da nas zaobiđe.user posted image  

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

03.07.2011, 22:30

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Ružo za te bungalove zbilja ne znam, prvi put čujem....ali Omiš mi je svakako prekrasan i vrijedi otići ako imate prilikuuser posted image
Potpisujem Mayu od A-Žuser posted image
Mi kad idemo na cjelodnevni izlet obično odemo negdje kraj Omiša jer imaju prekrasnih plaža. I baš za ovaj tjedan planiramo izlet na Radmanove mliniceuser posted image
Nadam se da ćete biti zadovoljni sa svimeuser posted image

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

04.07.2011, 06:38

clock-img

berny

pencil-img

1227

potpisujem mayu plus postojao je odličan restoran Ranč. u masliniku je. stolovi na otvorenom ispod maslina. klopa odlična. lokacija... od omiša prema tučepima.user posted image
za bungalove ne znam.

clock-img

04.07.2011, 09:20

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

Ruzo cim nije hotelski smijestaj uvijek je povoljnije...i nebrini se sigurno je dobro...javi se kada se vratis sa iscrpnim izvijescem...user posted image

clock-img

04.07.2011, 10:16

clock-img

koka

pencil-img

10266

Meni se ne sviđa tvoj odabir user posted image ....al ajde neka bude sve super pa da nam javiš.

_____________________________

Idi Ga Mama - klikni me :D
Mila Puže - klikni me :D

clock-img

07.07.2011, 09:49

clock-img

beba_B

pencil-img

279


IZVORNA PORUKA: Ruža

Uplatila sam nam tamo ljetovanje. Zanima me dali je netko bio tamo i kakva su vam iskustva?
Uglavnom cijena je dosta povoljna za all inclusiv aranžman pa me strah što će nas tamo dočekati.user posted image



Cao, moja baka ima kucu u jednom malom mistu izmedju Omisa i Makarske, tako da prolazim cesto magistralom, i znam samo da to naselje Sagitta je blize Ruskamenu nego Omisu, znaci prodje se Omis i ide juznije. Znam da imaju neki fensišmensi logo Sagitta i da ne mozete falit kad budete dolazili. Ako nista, iza Omisa je more super cisto pa cete u tome uzivat sigurno!
GUSTAJ, bit ce vam sigurno super! user posted image

clock-img

26.06.2019, 07:38

clock-img

guycassode258

pencil-img

80

https://hotelscombined.com je meni daleko najbolja i najpreglednija stranica za rezerviranje hotela/hostela i zadnjih godinu-dvije gotovo jedino nju koristim za bukiranje. nemam apsolutno nikakvih zamjerki,naprotiv u velikom broju slučajeva hoteli bukirani na ovaj način puno su jeftiniji nego na licu mjesta,čak jeftiniji nego na ostalim sajtovima za bukiranje.
Jeftine Avio Karte - https://search.jetradar.com