cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Birc''Ugodni kutak''

  
clock-img

01.06.2008, 08:35

clock-img

koka

pencil-img

10266

Evo cure u ''Carstvu'' postala gužva pa hajde da osježimo prostor. DOBRO JUTRO svima.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image gratis za sveuser posted image . Prije sat vremena mi se Rokić probudio a po noći je nešto brbljao i nije mi dao da spavam jedno sat vremena.Vražičak mali. Sad kad vam zamiriše kavica.....

clock-img

01.06.2008, 08:41

clock-img

Puli

pencil-img

12860

mmmmmmmmm meni je već zamirišalauser posted image
mi smo se sad ustale
a tata se od 7 s tv-om druži

clock-img

01.06.2008, 08:45

clock-img

koka

pencil-img

10266

Znala sam je da ćeš ti biti  prva gošćauser posted image . Kako stemi spavale? Ovdje je bilo malo burno, večduže mi je spavao OK, pa sam zaboravila na to njegovo kenkanje po noći.

clock-img

01.06.2008, 08:56

clock-img

Puli

pencil-img

12860

suuper
curka u komadu od 21 do 6

a mama u komadu od 23 do 6
onda  smo se hranili drijemajući i spavajući do sedam
i nastavile svaka u svom krevetu do maloprije

clock-img

01.06.2008, 09:00

clock-img

koka

pencil-img

10266

user posted image user posted image user posted image za vas. Baš ste mi prave.Evo mi se spremamo pa pičimo vani dok je još ok, jer sudeći po ovim jutarnjim sunčevim zrakama bit će pakleno. 

clock-img

01.06.2008, 09:06

clock-img

božica

pencil-img

8832

uh napokon da sam uspjela stranicu otvoriti-već se od 8 mućim sa komp i njegovim piz.....
Vidim da se kavica pije-lijepouser posted image
puli:bravo za cvijetuuser posted image user posted image
koka niste jedine ti i tiha koje u trudnoći rade fitness-ja sam muža natjerala tjedan dana prije poroda da ode kupiti farbu-pa smo okrećili nas dvoje mali naš boravak u roza boju.user posted image

clock-img

01.06.2008, 09:11

clock-img

Puli

pencil-img

12860

svi smo radili pizuser posted image


i ja gurala namještaj,strugala kupaonu boju sa zida,prala podove prozore

a cura kasnilauser posted image

clock-img

01.06.2008, 09:24

clock-img

koka

pencil-img

10266

Evo mi spremni pa pičimo na zrakuser posted image . Ma znala sam ja da nas ima jošuser posted image , valjda podivljaju oni hormoni viška u namauser posted image . Baš smo opičene .Hajde cure odosmo u šetnjicu mi . pa-pa

clock-img

01.06.2008, 09:28

clock-img

božica

pencil-img

8832

ajde kooka samo odite šetati prije vrućineuser posted image user posted image
puli vidjela sam slikice super su - ti i cvijetić-sunce malouser posted image



clock-img

01.06.2008, 09:41

clock-img

Puli

pencil-img

12860

idemo i mi vani
mm ima petardu u guziciuser posted image
pa ih oboje poslala vani na zrak da se hlade
dok se ja u miru sredim

puse i bokić do navečeruser posted image

clock-img

01.06.2008, 10:54

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Jutro curke!user posted image  Kavica miriši ali nigdje nikoga?user posted image  Koka bravo za novi birc!user posted image  Vidim da sve negdje lajsate, neka iskoristite vrijeme dok ne pripeče pravo.

clock-img

01.06.2008, 11:56

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Mi imali rani ručak, svekrva kuhala, a mm ode na poso. I baš bi pasao neki lagani cappucino, a nema baš previše zainteresiranih. Sve ste vani.
Ja se hladim doma, tek budemo predvečer mm i ja malo u skitnju. Do tad, nogice u zrak da ne oteknu skroz...
Koka birc je baš super! Fino i ukusno uređen, tko je odgovoran za interijer? Stolice su baš udobne!!! user posted image

clock-img

01.06.2008, 12:22

clock-img

Elena

pencil-img

1874

Evo i mene da vas pozdravim i cestitam Koka na novi birc,zaista je drugaciji od ostaleuser posted image user posted image user posted image ali nije bitno gde smo,bitno je s kim smo,a drustvo ostaje pa ljepo cemo se druzitiuser posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2008, 12:22

clock-img

koka

pencil-img

10266

Bok curke, hvala, hvala. Roko mi je pomogao oko interijerauser posted image user posted image user posted image . ja sam sad zaokupljena ručkom. Prvi put radim artičoke, pa me zanimaju kako će ispastiuser posted image . Evo vam malo domačih trešanja što smo dobili, taman prije ručka.

clock-img

01.06.2008, 12:23

clock-img

božica

pencil-img

8832

  • al ste se zgurale vas dve u kutak-dobro je klima radi u kutku-i tako -danas sam barem nekaj napravila kaj nisam jućer i tako
  • kako si ti Ružice-kaj Đuro radiuser posted image
  • Puli nadam se da mužu iz guzice nije pucalo dok ste šetali
  • Eno moja leonica na kutnoj uživaa stavila sam joj igraćke ispred nje pa im prića eeee gugu- Viktorijica na moru guzu moći-
  • muž skuhao ručak  ja pospremila i di ćeš bolje-sada idemo papati-njam njam

clock-img

01.06.2008, 12:24

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Pozdrav Eleni i Koki!
Tnx na trešnjama, baš su jami! PUSA Roku i pohvale, stvarno ste super uredili birc.

clock-img

01.06.2008, 12:25

clock-img

koka

pencil-img

10266

Elena user posted image user posted image user posted image . Što se mene tiće možemo i ispod hrastauser posted image

clock-img

01.06.2008, 12:25

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Božice dobar vam tek!

clock-img

01.06.2008, 12:26

clock-img

božica

pencil-img

8832

uuuu a ima vas više dok ja uredim svoj tekst odmah je gužva oko šanka user posted image user posted image user posted image user posted image
može daj nam trešnje koka-pogotovo ako su hladne-njam njam

clock-img

01.06.2008, 12:28

clock-img

Elena

pencil-img

1874

ma curke zakon ste miuser posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2008, 12:30

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  ŽIVJELA JAJA!!!!!

clock-img

01.06.2008, 12:37

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Jeste i meni ostavili malo trešanja?user posted image  Baš bi mi dobro sjele sad...user posted image  Božica hvala na pitanju Đuro dobro, taman se budi izgleda da ga je izmorilo lumpanje.user posted image

clock-img

01.06.2008, 12:40

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Koka pazi da ručak ne zagori...user posted image  Kako praviš artičoke?
Tonkica ti već odručala, a ja nisam ni krenula kuhati. MM_u će nabrzinu neko meso ispeći, a on će meni otići po sladoled, ne mogu zamisliti da nešto konkretno na ovu žegu pojedem.
Elenica,a šta nam ti kuhaš danas?

clock-img

01.06.2008, 12:46

clock-img

Elena

pencil-img

1874

Danas pravim pice,ali je jos uvek rano,spremacu ih oko 15 pred da dodze svekrva pa da budu jos topleuser posted image user posted image user posted image

clock-img

01.06.2008, 12:48

clock-img

koka

pencil-img

10266

Ima, ima trešanja dobila sam ih skoro punu vrečicu, user posted image . Artičoke punila sam smjesom od graška, peršina , mrvicu češnjaka, i krušne mrvice. prelila vodom dodala ostatak smjese i sad se kuhaju. Takoradi moja nona i meni su super. Moji dečki imaju drugo a meni je to dovoljno+ salata normalnouser posted image . Danas nemaš nikakvu fešticu?