cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Baka i unuk u ljubavnoj vezi!

  
clock-img

30.04.2010, 11:07

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

Baka i unuk su zaljubljeni i čekaju dijete
www.anorak.co.uk
Pearl Carter je s 18 godina dala svoju kćer na posvajanje. Njen unuk Phil Bailey ju je pronašao nakon majčine smrti, te su odmah počele frcati ljubavne iskre.
Baka Pearl Carter, koja je ušla u 72. godinu života, čeka dijete (praunuka) sa svojim unukom Philom Baileyjem (26) unatoč potencijalnom kaznenom progonu i žestokoj osudi okoline.

Phil je sin Pearline kćeri Lynette Bailey, koju dala na posvajanje nakon što je rodila s tek navršenih 18 godina, jer se nije htjela suprotstaviti željama obitelji. Umirovljena baka ubrzo je požalila zbog svoje odluke, te je gotovo cijeli život provela tražeći 'izgubljenu' kći. No, prije 15-ak godina potpuno je izgubila nadu.

Kad je navršio 18 godina, Phil Bailey je od majke saznao da je posvojena kao malo dijete i da boluje od tumora na mozgu. Sljedećih šest mjeseci Phil je proveo brinući se za Lynette, sve do njezine smrti. Tada je odlučio pronaći baku.

Trebale su mi tri godine da dođe do Pearline adrese, te joj je odmah napisao poduže pismo.

"Pismo me je šokiralo" izjavila je Pearl. "Srce mi je poskočilo zbog mogućnosti da bih napokon mogla sresti svog unuka, te sam mu odmah odgovorila i dala broj telefona."

Dogovorili su se da će sastati, a čim su se vidjeli, kažu, znali su da neće imati klasičan odnos baka – unuk.

"Od prvog trena kada sam ga vidjela, osjetila sam da me seksualno privlači. Pozvala sam ga u svoju sobu, nagnula se da ga poljubim, a on je prihvatio poljubac", rekla je zaljubljena baka.

Tako je par ubrzo počeo živjeti zajedno, a pala je i odluka da će imati dijete. Kako je umirovljena baka već odavno prošla menopauzu, zaljubljeni par je bio primoran za 54.000 američkih dolara unajmiti surogat-majku Roxanne Campbell, koja će im roditi dijete.

"Život s Philom je sjajan. On kuha i pere, a ljubav vodimo tri puta tjedno", kaže Pearl.

Budući otac i nećak svog djeteta je također oduševljen svojom novom ljubavi.

"Mogu biti s Pearl jer me nije odgajala, a seks s njom mi je otvorio oči. Uvijek su me privlačile starije žene i mislim da je Pearl prekrasna. Sada ću postati otac i jedva čekam."

anketa

Ljubav između Phila i Pearl je: Kazneno djelo i njih dvoje bi trebalo poslati u zatvor Bolesna Najljepša stvar na svijetu jer se vole i sve ostalo nije važno

Net.hr 30.04.2010.

clock-img

30.04.2010, 11:07

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

 i ja vas pitam do kuda ovaj svijet IDE...u vlastitu propast...user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2010, 11:08

clock-img

Jack_Tequila

pencil-img

166

Nek' ostane u familiji, a? user posted image



_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

clock-img

30.04.2010, 11:08

clock-img

Bebys

pencil-img

10225


user posted image ovo su njih dvoje...

< Poruku je uredio Bebys -- 30.4.2010 11:10:11 >

clock-img

30.04.2010, 11:11

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

stravauser posted image user posted image

_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

30.04.2010, 11:12

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

ma fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

30.04.2010, 11:13

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

da stvar bude gore ..pogledajte ih ONI SLICE...kako ce se to djete roditi...boze sacuvaj..pa moze biti teski invalid....user posted image

clock-img

30.04.2010, 11:22

clock-img

osobno

pencil-img

2730

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Biti manjina nekad nije najpametnije, al'' je to mnogo bolje nego biti većina, ako je većina ovakva kakva je. Ne dajte se primitivcima. Ova bajka će se završiti. Pretvorićemo se u bundeve, u miševe, u konje...
A miševi smo već i ovako.

clock-img

30.04.2010, 11:55

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

o božeuser posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

30.04.2010, 12:18

clock-img

marija0

pencil-img

874

ajme grozno.... em šta su obitelj, em je stara i još milijun em em em.....user posted image katastrofa, nemogu se načudit kakvih bolesnika ima user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2010, 12:20

clock-img

mala pcelica

pencil-img

5866

kakva gadost

_____________________________

?"Često čovjek trpi i nekoliko godina, smiruje se, podnosi i najokrutnije kazne, i odjednom se slomi na nekoj sitnici, na nekoj gluposti, gotovo ni zbog čega."

clock-img

30.04.2010, 12:35

clock-img

Jack_Tequila

pencil-img

166

Mislim da ste fulali pouku ove vijesti: caka je u tome da britansko zdravstvo može i sposobno je i u ovako poodmakloj dobi (72 banke) trudnice bez problema iznijeti trudnoću do kraja. 

Milinoviću, zakopaj se!

user posted image


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

clock-img

30.04.2010, 12:36

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Milinoviću, zakopaj se!


user posted image


_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

30.04.2010, 12:39

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: Jack_Tequila

Mislim da ste fulali pouku ove vijesti: caka je u tome da britansko zdravstvo može i sposobno je i u ovako poodmakloj dobi (72 banke) trudnice bez problema iznijeti trudnoću do kraja.




Aha, i onda je svizac zamotao cokoladu!


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

30.04.2010, 12:48

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Ne znam zašto mi odmah pala na pamet ona: I staro i mlado, staro i mlado, Svi! Svi! Svi! u - CIRKUS KOLORADO user posted image user posted image user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

30.04.2010, 13:13

clock-img

cuba

pencil-img

21489

Svega danas na ovom našem svijetu...

_____________________________

Roko i Dino user posted image

clock-img

30.04.2010, 13:30

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Užas!Eto baš mi pričala kolegica da njeni susjedi su isto oženjeni a on je njoj zapravo bio očuh. Njena mama se rastala i oženila za tog tipa. Mala je imala 4 godina. Malo pomalo oni su se spetljali i on se rastao od njene mame s kojom je imao dijete i oženio se pokćerkom. Nakon nekog vremena je mama umrla i sad njih dvoje odgajaju tog malog i ona je njemu zapravo polusestra i mama. To mi je isto bolesno. Kakvih sve ljudi ima, užas!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

30.04.2010, 13:37

clock-img

Anoniman

ma, no comment... šta ću trošit riječi

clock-img

30.04.2010, 13:43

clock-img

ama

pencil-img

760

fuuuuuuuuuujjjjjjjjjj!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

30.04.2010, 14:34

clock-img

Jack_Tequila

pencil-img

166

Ma dobro sad ovo zgražanje, nego zamislite koje će dijete imati probleme svako jutro. Uđe u kuhinju, onako pospano i zapišano, pa kaže mami i tati koji piju kavu:

Doblo jutlo bako, mama, seko, tata, dida, braco, striko, teta, ujna, strina, sine, unuče, striko...!

user posted image user posted image


_____________________________

23.01.2010. > Zvijezda je rođena!

clock-img

30.04.2010, 14:40

clock-img

anne

pencil-img

8091

Prestrašno!
A i trudna u 72???

_____________________________

PETRA 19.05.2006.
SAMUEL 19.08. 2008.
1 anđeo
REBEKA 20.07.2012.

clock-img

30.04.2010, 14:43

clock-img

danery

pencil-img

10504

kao što si već rekao,sve ostaje u familiji...strašno user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...bejb...our be(a)st.....

....mini gospa....

bogo....priti pliiiiiiiiiz,očuvaj me od baba u životu,od ostalog ću se sama čuvati..... ;)

clock-img

30.04.2010, 14:45

clock-img

L.P.

pencil-img

698

Neću ni čitat!!!!Samo ću reći fuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nina rodjena 12.11.2006,
braco Marko 7.4.2009.
braco Ivan 2.5.2010.

clock-img

30.04.2010, 14:51

clock-img

pako

pencil-img

2935

ajme meni preprestrašno,katastrofa, užas,fuuuuuuuuuujuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

PATRICK 30.04.2008. 01:55h
MATEO 06.03.2010. 01:17h

clock-img

30.04.2010, 15:30

clock-img

njanja

pencil-img

8766

neka bogata bakica kada ima 54 tis dolara da plati surogat majku...

u svakom slučaju prebolesno....


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

Zadnji članci

article-img