cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Apsurd u pravilniku o udomiteljstvu

clock-img

07.06.2010, 22:34

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Evo kopriam cijeli tekst i izdvajam ovu katastrofu user posted image

Primjerice, djeca ne smiju spavati u krevetima na kat, iako mnoga djeca u biološkim obiteljima imaju takve krevete.

http://dalje.com/hr-zivot/apsurd--u-krevete-na-kat-smiju-bioloska-ne-i-udomljena-djeca/308094


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

07.06.2010, 22:42

clock-img

e_l_p_i

pencil-img

590

Nemam volje komentirati osim reći - živjela naša administracija user posted image U biti imam volje za komentare, ali me ovo toliko ljuti da mi je bolje da odmah na početku stanem jer ekran ne bi podnio bujicu mojh riječi. Žao mi je te djece i ljudi koji žele pomoći, a nikoga nije briga.

clock-img

07.06.2010, 23:07

clock-img

mamice

pencil-img

2424

To sam vec napisala. Nama je receno da nemoze se udomiti dijete ako nema svoju sobu. Nista me to ne iznenadjuje takva nam je politika i drzavauser posted image

_____________________________

Veliki braco Mihael-14.06.2008
Seka Valentina dosla 20.10.2011

clock-img

07.06.2010, 23:12

clock-img

novamama

pencil-img

8532

ne znam.....vrte mi se misli zašto bi to netko napisao u zakonu i jedino što mi je smisleno je da je to zbog onih koji bi na taj način eventualno pokušavali 'zarađivati' na djeci pa potrpati njih 5-6 u istu sobicu...

ne znam, treba dobro to protumačiti...

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

21.02.2011, 17:41

clock-img

diba

pencil-img

125

Mogu reći da sve ovisi o timu na koje naletite, evo mi želimo čisto iz ljubavi udomiti jedno dijete s pp koje već obilazimo, imamo s njim kontakt, drugo pošto ide u školu u ZG i ne može je promijeniti bi uzimeli vikendima, ali obrada nikako da započne, nikako da se pomakne s nulte točke. Zašto, e pa to ne znam, nadam se da će se ipak pomaknuti od nule!

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

clock-img

30.04.2011, 17:26

clock-img

diba

pencil-img

125

Baš sada kada su nam prošli s posjetom vidim još veći apsurd a djeca u tim domovima nemaju bolje uvjete od nas pak zahtjevaju savršenstvo,luksuz.... i pitam se čemu sve to, zar nije najvažnija ljubav????

_____________________________

Najsretniji je onaj čovjek koji je učinio sretnim najviše ljudi!(Didro)

clock-img

30.04.2011, 21:42

clock-img

inesica

pencil-img

877

Ma nemaju pametnijeg posla pa se bave takvim stvarima, tipa "ajmo zaje... malo narod". Joooooooooooooj, uzaaaaaas!!!!!!!1

_____________________________

Ljudi uvijek priželjkuju nekakve promjene, iako ne žele ništa mijenjati.

clock-img

18.11.2020, 13:21

clock-img

MovingNow

pencil-img

1

Looking for professional and licensed verified Packers and Movers at an affordable cost?

Your search ends here... Hire the most licensed and verified packers and movers at an affordable cost and save money, compare the quotes with the top 3 competitors and choose the best one!

100% Licensed & verified Transporters in India


Packers and Movers India | Licensed Transporters | Hassle-free relocation

MovingNow is the most trusted logistics platform for Packers and Movers in India, providing you with hassle-free house shifting, office relocation, and transport services.


MovingNow.in is the most reliable platform for Packers and Movers and commercial transporters in India offering you quick and cost-effective home moving services and transport services at your doorstep.



Click below to get the Best Quotes

Movers and Packers in Kolkata

Movers and Packers in Gurgaon

Movers and Packers in Mumbai

Movers and Packers in Noida

Movers and Packers in Ahmedabad

Movers and Packers in Bhubaneswar

Movers and Packers in Hyderabad