cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Admini ili Moderatori pomoc!

clock-img

18.04.2011, 08:03

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

jako mi je to ruzno i tesko mi pada...

imala sam spontani to vec znate..i bila sam tu trudnocu dok je bila upisala u kalendar trudnoce na RR i slali su mi svaki tjedan email koji je tjedan trudnoce i bla ...bla...bla...znate kako to vec ide...

kada sam imala spontani ja sam TO OTKAZALA NA RR na trudnickom kalendaru ali to mi I DALJE STIZE...

pisala sam cak na pomoc na email na rr NISTA OPET MI SE TO I DALJE SALJE...

pa mislim to je RUZNO...ZAR NE... i nije bas PSIHICKI LAKO PODNOSLJIVO...

stoga obrisite mi to kako god znate...jer je to ruzno i bolno...

hvala vam

clock-img

18.04.2011, 08:04

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

i mislim da ovo vise vrijedja i boli nego kada se brisu necije rijeci nekada i nepotrebno na rr A OVAKVE STVARI su jako jako bolne...molim vas povedite racuna o tome

clock-img

18.04.2011, 08:11

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Babys, pokušat ćemo sve da napravimo što tražiš. Nemoj se srditi, admini niti moderatori jednostavno ne mogu pratiti svaku trudnoću, i utjecati na takve stvari. Na traženje reagiramo iu nadam se da ćemo uspjeti rješiti problem. user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

18.04.2011, 08:13

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

nadam se ali morala sam ovo otvoriti jer sam PRIJE TOGA napravila sve sto sam mogla i nevredi...sory...hvala ti

clock-img

18.04.2011, 08:43

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

18.04.2011, 09:04

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Bebys žao mi je. Znam kako si se osjećala jer sam i ja to dobivala nakon izgubljne trudnoće. A moderator sam. Evo cure su proslijedili renati mail pa će ti to biti brzo riješeno.
Drugi put ako nešto trebaš samo nekoj od nas napiši pp.user posted image

_____________________________

Sretna i ponosna :)
Toni i Laura
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

clock-img

18.04.2011, 09:07

clock-img

Renata RR

pencil-img

1857

Jednostavno si mi trebala napisati P.P. i to bi već bilo riješeno.

Žao mi je zbog tvoje situacije... Mailing iz kalendara trudnoće se šalje automatski svakome tko se prijavi u kalendar.

clock-img

18.04.2011, 09:16

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

pa pisala sam na email pomoc...i nista se nije desilo...a mislis privatno na PP e to nisam mislila sam da je bolje poslati email...ok nema problema...nije mi smetalo ali MI JE BILO BOLNO...

ajd rijesite i nema beda...fala

clock-img

18.04.2011, 12:50

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

18.04.2011, 21:52

clock-img

jagodicabobica

pencil-img

1678

IZVORNA PORUKA: natalijax

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image