writing-img

3 kontinenta,5 država,10 gradova

clock-img

06.01.2009, 23:01

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Zapravo se radi o bračnom putovanju.Ne znam je li bila ova tema, ali je otvaram prije svega da objasnim Njanji detalje a i da vi pišete o vašim iskustvima.
Dakle ovako, bili smo na krstarenju 12 dana s talijanskom kompanijom MSC crociere. Venecija,Bari,Krf,Rodos,Atena,Kreta,Antalija/Turska,Tripoli/libija,Malta,Napulj i Genova. Svaki dan smo bili u drugoj luci i u luci bi bili cijeli dan i danju bi bili na izletima po gradovima,odnosno otoku,ovisno di smo, noću bi putovali.Obišli smo stvarno puno toga,nezaboravno iskustvo.

clock-img

06.01.2009, 23:07

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.01.2009, 23:22

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ajme prekrasno....razmišljala sam svoju prošlogodipnju 13. plaću uložiti u krstarenje, ali ipak sam bila već dobrano trudna pa nije bilo za plovodbu...

 
Moja želja je bila genova-španjolska-maroko-kanari.....
 
stavi par slikica u album....
 i da, šta ti se najviše sviđa??? 

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

06.01.2009, 23:32

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Oduševila me Antalija. Prelijep grad. moderan, čist, uredan. Nešto nevjerojatno.
Mislila sam Turska=prljavo,staro,ružno, kad ono nevjerojatan grad. A oduševila me i Libija a pogotovo Libijci. Zamišljala sam neku klasičnu Afriku, deve, pustinju... Glavni grad Tripoli je ok grad, nije to neka moderna arhitektura iako je oni tako nazivaju ali je normalan urban grad, al čim se makneš malo dalje bijeda i siromaštvo,polusrušene kuće,loše ceste,loši auti. A ljudi fenomenalni. Tamo sam s eosjećala tako sigurno, svi su nas pozdravljali, mahali nam, gledali su u nas bijelce kao u bogove. Svi su tjeli pričat s nama, svi se trude da ti kažu nešto o svojoj zemlji. Ma nevjerojatni su.
Znaš šta? Već sam počela odvajati od plaće dio za novo krstarenje. Idemo nas dvoje čim prije. Totalno je drukčije iskustvo kad krstariš nego kad si ono 10 dana na jednom mjestu.

clock-img

07.01.2009, 08:39

clock-img

Florijan Jakov

pencil-img

9214

bravo za lijep provod, mariola... vjerujem da bi si svatko poželio jedan takav odmor i uživanje... user posted image

_____________________________

FJ JE FRAJER

clock-img

07.01.2009, 09:47

clock-img

Ruža

pencil-img

14064

Prekrasno, prekrasno... Možda jednog dana kad otplatimo stambeni i mi odemo!user posted image

_____________________________

Samo luda mama...

clock-img

07.01.2009, 10:26

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image blago tebi.......ja nemrem trenutno ni do centra a da nemam planiranja kao ti za ovo predivno putovanje!!!

nek NEKA TJEŠIM SE...USKORO BUM I JA SA SVOJOM OBITELJI!!!user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

07.01.2009, 16:42

clock-img

Kika83

pencil-img

6965

prekrasno.blago tebi,možda jednog dana i mi odemouser posted image

clock-img

07.01.2009, 16:44

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Jel financijski podnosljivo?

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

07.01.2009, 16:52

clock-img

mariola

pencil-img

19495

Samo putovanje nije skupo. Za nas dvoje 10000kn 12 dana. Ali smo potrošili puno na druge stvari, izleti oko 1100 eura, čuvanje našeg auta u Veneciji 1000 kn, suveniri,sitnice, spa, sve skupa smo potrošili cca 4000 eura. Al se isplati. A može se i s puno manje novaca proć. Ne moraš uzeti izlete, možeš se sam šetat po gradu bez vodiča. Al ipak puno toga više vidiš i naučiš uz vodiča. Kad si individualac po gradu samo se šećeš, a kad uzmeš izlet obiđeš puno toga. Npr, cijeli Krf, dva grada na Rodosu, dva grada u Libiji...

clock-img

07.01.2009, 17:34

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Zakon!!! To je i meni želja jednog lijepog dana, možda kad mm i ja odemo u zasluženu mirovinu. user posted image Živi bili pa vidjeli!
I svakako stavi fotke u galeriju da vidimo djelić atmosfere.


_____________________________

Mia 13.07.2008
Blaž: cca 18.12.2010

Zadnji članci

article-img