cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Žene,djevojke,djevojčice

clock-img

15.09.2010, 15:52

clock-img

ivanaa

pencil-img

4923

Ovih sam dana jako jadna.Radim u dežurstvima po 24 sata,hodam s Patrikom po bolnicama,Paolo mi daje brige s govorenjem pa vićem na mm koji ne ostane dužan i svadim se stalno.Nisam plakala ravno 10 godina i nemam više suza,presušilo je.Problemi se nakupili.Nisam stigla ni na RR.Danas otvorim i bila bi sretna i da mi je MV rekla da sam njen anđelakuser posted image umjesto toga fajer.
Svadila sam se s Ninolinom(neznam zakaj),Njanjom-isto bezveze,sad mi je žao...
Jednino Renatu nevolim i dalje,al eto,svejedno sam ovdje.
Nije me briga za stare i nove,al me uz sve jakozabolilo što se svadimo radi stvari koje se stvarno nisu trebale desiti-Evo predlažema da se ovjdje ako je moguće jedna drugoj pokažemoko frendice i da ne šalabajzate po temama koje su vatreneuser posted image .Fali mi doć na RR i nać tu malo mira i utjehe.
Vratite mi se.


_____________________________

Prvu polovicu života unište nam roditelji,drugu dijeca.

clock-img

15.09.2010, 15:58

clock-img

njanja

pencil-img

8766

ivanaa, ovo nisam očekivala od tebe, sad imam osmjeh od uha do uha user posted image

 
ne brini za paola, propricati ce, a ako nece cemo nas dvije fajterice uspoređivati što nam logoped kaže user posted image
ne znam što je s Patrikom, ali nadam se da će ubrzo biti sve ok....
 
 


_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

15.09.2010, 16:06

clock-img

maja

pencil-img

6000

user posted image user posted image user posted image
evo i mene na ovoj temi, one zahuktale zaobilazim, jedna mi je forumašica rekla da sam svađalica pa sam sad na popravnomuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

15.09.2010, 16:07

clock-img

njanja

pencil-img

8766

IZVORNA PORUKA: maja

jedna mi je forumašica rekla da sam svađalica pa sam sad na popravnomuser posted image

 
mislim?????
ako si ti svađalica, šta sam onda ja???? user posted image

_____________________________

JAN, moja najveća ljubav, sreća, ponos, uspjeh i poticaj!


"Kad poljubim lice tvoje da izmamim osmjeh,
Onda pouzdano razumijem čari neba u svjetlu zore".
-Tagore-

clock-img

15.09.2010, 16:08

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

15.09.2010, 16:08

clock-img

maja

pencil-img

6000

u njanja, ti moraš na jako veliki popravniuser posted image

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

15.09.2010, 16:09

clock-img

uspavana

pencil-img

3044

nisam više često na raji, ali znam točno o čemu govoriš...
ovo više nije mjesto gdje se možeš doći opustiti, jer se stalno neko s nekim zakači... prestrašno...

kad sam ja došla na raju tu mi je sve bilo super - sve cure zlatne...a sad..neznam više o što se sve to skupa pretvara...

ivanaa... drži se!!!

_____________________________

...ne postoje nemoguće stvari,
postoji samo nedovoljno jaka želja...

Marta - ljubav naša - 10.06.2011.

clock-img

15.09.2010, 16:09

clock-img

Thea

pencil-img

4043

IZVORNA PORUKA: uspavana

nisam više često na raji, ali znam točno o čemu govoriš...
ovo više nije mjesto gdje se možeš doći opustiti, jer se stalno neko s nekim zakači... prestrašno...

kad sam ja došla na raju tu mi je sve bilo super - sve cure zlatne...a sad..neznam više o što se sve to skupa pretvara...

ivanaa... drži se!!!



Samo potpisujem user posted image user posted image user posted image


_____________________________

T & R - 28.09.1996.
Klaudia - 14.01.1997.
Antonio - 11.09.2000.
Valentino - 04.02.2009.

clock-img

15.09.2010, 16:21

clock-img

Anoniman

ivanaa user posted image user posted image user posted image user posted image
i ja se malo hladim od rr, niko mi nije niš krivo napisal, cure su mi vu črevnoj virozi a i mm se danas jedva dovlekel doma z posla...
nadam se da bu se svima sve lepo sposložilo pa bumo opet ćakulale na miru...user posted image

clock-img

15.09.2010, 16:39

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

15.09.2010, 16:42

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

mariachi pa di si legendo....

clock-img

15.09.2010, 16:42

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

pitala sam se di si

GDJE JE JOS NINOLINA NEMA JE...

clock-img

15.09.2010, 16:45

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

a ha ivanaa...to...........samo ti dodji vamo...


zao mi je sto se tako osjecas...

da renata rr mi je jako hladna zena sta je je...cudno za rr voditeljicu da je tako hladna zena...user posted image

bit ce bolje drzi se...


clock-img

15.09.2010, 17:10

clock-img

ama

pencil-img

760

Ivanaauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  i jos jedan svim ostalim curamauser posted image user posted image user posted image user posted image  i Cvrcak prestani se ispricavat i objasnjavat sta si htjela i zbog cega i kako jasno se vidi ko dan user posted image nastavimo dalje da uzivamo u nasoj prelijepoj rr...ko voli da bude ovdje nek izvoli kom se nesvidja nemora i zavrsena prica jubim vas sve user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Osobe koje vas mrze su samo zbunjeni ljudi koji nemogu da razumiju zasto vas svi ostali vole ;)))).....

clock-img

15.09.2010, 17:11

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

user posted image nastavimo dalje da uzivamo u nasoj prelijepoj rr...ko voli da bude ovdje nek izvoli kom se nesvidja nemora i zavrsena prica

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

15.09.2010, 18:31

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

DRaga ivana nadam se da će sve biti bolje i da te neće mrcvariti na poslu i da će dečki biti dobri i progovoriti. Ni ja nisam najbolje ovih dana jel mi se svega nakupilo. Mene je isto zaboljelo danas toliko da sam mislila da se više neću ni ulogirati jel mi to u životu neteba. Imam dosta stresa i oko sebe i ne treba mi ovdje. Umjesto da sam učila cijelo popodne sam bila rastrojena jel su neke stvari koje sam napisala možda krivo shvaćene ili interpretirane. No nije bitno ovo je jedno lijepo mjesto i nakon kiše uvijek dođe sunce pa se teške stvari zaborave i krenemo dalje. Za tebe i sve ostaleuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

15.09.2010, 19:31

clock-img

maja

pencil-img

6000


IZVORNA PORUKA: Bebys


da renata rr mi je jako hladna zena sta je je...cudno za rr voditeljicu da je tako hladna zena...user posted image

bit ce bolje drzi se...




user posted image user posted image user posted image
krivi dojam bebys, to joj je posao, inače je draga žena

_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

15.09.2010, 20:36

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Decaaa,bolje da se mi tu u ovoj temi sve user posted image user posted image user posted image ...najte se svaditi user posted image  niko z nikim...Ak se oću svaditi imam se dost s kim svadit,tu dođem da se malo relaksiram,uzmem malo vremena za sebe,pročitam nekaj pametno,smiješno,tužno,popijem cyber kavicu i pročavrljam...user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

16.09.2010, 22:00

clock-img

Anoniman

Lidac potpuno se slažem s tobom. Ne dolazim se u koje doba ovdje živcirati..Ovdje uvijek nađem korisne info, nasmijem se i brbljam sa dragim ljudima..
I meni nedostaje ninolina, ali znam da je sad u gužvi.
Cvrči mislim da dobro znaš što ja mislim o onoj temi i zato zbilja no sikiriki, nije vrijedno živaca.
Ivanaa nismo puno brbljale ali user posted image user posted image user posted image , sve će to proći.

clock-img

17.09.2010, 23:03

clock-img

anuska08

pencil-img

3910

Cure, sve vas volimuser posted image user posted image ,sve ste mi drage..
Tek sad vidim što napravi fejs pred neki dan..baš me iznervira....a tema zaključana
NO SIKIRIKI...user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nika 26.08.2009.

Zadnji članci

article-img