cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Što kupiti za rođendan curici od 4 godine

clock-img

16.05.2008, 20:15

clock-img

mirna

pencil-img

8134

Molim vas za prijedloge cure. U četvrtak smo pozvani ročkas.. Nemam pametne ideje. Neću kupovati robice jer toga ima i previše.

Hvalauser posted image

clock-img

16.05.2008, 20:26

clock-img

koka

pencil-img

10266

Ja ti mogu reči npr. šta bi ih moglo zanimati pošto je moj sin tu negdje s godinama. Sad je u modi onaj crtić Winx(cini mi se da se tako zove), jagodica bobica i fifi. Sad su i u fazi knjigica i slaganja puzzle. To znam jer sad se to u vrtiću fura. A možda još uvijek prolazi i Barbi. Ako ima još netko neku idjeju samo dajte, jer mi isto moramo brzo na jedan rođendan jednoj curici od 4g.

clock-img

16.05.2008, 21:18

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

šta kažeš na romobil???

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

17.05.2008, 15:15

clock-img

Elena

pencil-img

1874

Pa draga Mirna ja mislim da je zaista ljep poklon set slikovnica.Bas sam pre neki dan bila na rodzendam 4godisna devojcica i vjeruj da od toliko robice,igracke ona je bila zadivljena bas od slikovnice diznijevi spakovane u muzickoj kutii.Ali ti najbolje poznaje curicu pa odluci.user posted image