cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

Šablone za crtanje

clock-img

12.06.2008, 14:19

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Imam jedno pitanje: trenutno uređujemo bebinu sobu i ja došla na jednu pametnu ideju, samo ne znam kako da ju realiziram. user posted image  
Obojat ćemo zidove bebine sobe u 2 boje, a ja sam još mislila na zidove nacrtat nešto tipa pčelica, buba-mara... Pa me zanima da li netko zna postoje li šablone za tako nešto (jer inače nisam baš talentirana za crtanje) i di bi se eventualno mogle nabavit?

clock-img

12.06.2008, 16:38

clock-img

maja

pencil-img

6000

http://coloring.ws/coloring.html
http://www.coloring-page.net/coloring.html
to si možeš isprintati, izrezati i po tome crtati

http://www.hobbyart-chemaco.hr/katalog/default.asp?lang=hrvatski

a imaš i za kupiti gotove naljepnice , mislim da sam vidjela u Bauhausu


< Poruku je uredio maja -- 12.6.2008 16:41:14 >


_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

12.06.2008, 23:34

clock-img

DEA

pencil-img

591

imaš i na www.coloratutto.it ima svega.................ne znam stavit original linkuser posted image

_____________________________

Ne činim drugima ono što ne želim da se meni čini..........

clock-img

13.06.2008, 10:43

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

Tonkice, ja sam svojem zvrkicu uredila sobicu sama, po sredini sam naljepila borduru sa djecjim likovima i donji dio zida sam obojila u zuto, a gornji je ostao bijeli, na gornji bijeli sam nalijepila naljepnice sa istim likovima kao na borduri i sobica izgleda prekrasno. Naljepnice i bordura se ne odljepljuju a vec tako stoje 2 god, jako jednostavno, nije skupo a lijepo. Imas za kupiti u Kiki prilicno velik izbor.

clock-img

13.06.2008, 11:32

clock-img

maja

pencil-img

6000

Čokolada,molim te da slikaš sobicu da mi to vidimo i malo ukrademo ideja!

http://www.ringeraja.com.hr/forum/albumphoto.asp?albumid=53&asortType=3&apage=5
evo ima u albumu jedna



_____________________________

"Dok je prije postojalo samo jedno bez čega ne mogu živjeti, sada je nastalo dvoje.
Nije bilo diobe - moja se ljubav nije sada podijelila između njih; nije to bilo tako. Prije kao da mi je srce naraslo, nabujalo do dvostruke veličine u tom trenutku."

clock-img

13.06.2008, 12:04

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Mrak, baš super izgleda!
Evo, baš mi se mm igra s četkom i bojama i kreči. user posted image  Šogorica mi je kupila preslatku posteljinu, kombinacija roza i zelene, sa cvjetićima, bubamarama i pužekima. Pa smo kombinirali dvije boje zidova: rozu i zelenu. I još mi onda naknadno preostaje ukrašavanje zidova. Zato sam i htjela još zidove popuniti tu i tamo s istom temom, cvjetekom, bubamarom i pužićem. Budem slikala kad bude gotovo da steknete predodžbu kak izgleda. Jedva čekam!!! user posted image

clock-img

13.06.2008, 12:07

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Morat ću skoknut do Kike vidjet šta se tamo nudi i kupit nešto od naljepnica. Valjda će i meni poslužit i nadam se da se neće brzo odljepljivat. Tnx čokolada!

clock-img

13.06.2008, 12:18

clock-img

Puli

pencil-img

12860

hej tonkice
ja sam na moru izrezivala detalje sa salveta (školjkice,ribice)i lijepila ih na zidove,pločice(ljepilom za salvetnu tehniku s lakom)
isto izgleda jako lijepouser posted image

clock-img

13.06.2008, 12:18

clock-img

cokolada

pencil-img

1280

slikat cu pa vam stavim slikice

clock-img

13.06.2008, 12:20

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Puli i to je slatka ideja! user posted image  

clock-img

13.06.2008, 12:25

clock-img

Puli

pencil-img

12860

ako hoćeš slikam ti ormariće u kuhinji i kutiju od cipela koju sam obukla u salvete da vidišuser posted image

clock-img

13.06.2008, 12:27

clock-img

tonkica

pencil-img

6282

Samo daj Puli, svaka ideja je dobrodošla! user posted image