cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

čemu brak

clock-img

05.11.2012, 00:20

clock-img

Anoniman

ja se pitam tko je tu lud mi zene ili muski,čemu se udavat kad vise muski sjebu brak tako statistika kaze ,mi hoceo djecu obitelj bla bla, to je bajka ,funkcijonira kad zena zatvori oci ,kao da je sve super ,kao da ne kontroliram depove handy itd. kad statistike kazu 70% ovo ono ja nezna m vise nista ,dode mi da mislim sta moj tek radi , jer ja nisam vise imala hop cup vise od 2 mjeseca 16 godina smo skupa uvjek nam je bilo super uvjek sam za novo a on u zadnje vrijeme nije mu poterba????????????
sta vi mislite

clock-img

05.11.2012, 07:28

clock-img

seraphyme

pencil-img

1452

možda je čovjek u stresu pa nije za sex.i njima se događa.

_____________________________

Gosn Micek 4.4.2011.

Gosn Braco 20.12.2012.

clock-img

05.11.2012, 07:47

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Nemoj se ljutiti ali ja nisam shvatila ama baš ništa iz tvog posta. A čitala sam nekoliko puta user posted image

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

05.11.2012, 08:12

clock-img

tita

pencil-img

514

Čemu brak............mi smo obitelj bez braka,i odlično funcjoniramo,na to neznam šta komentirati!!!To ovisi od osobe do osobe kako se dogovore!!!!Moderno doba muškarci nisu zainteresirani za seks zbog stresssssssssa,moj primjer,mala pauza pa se još više volite,a dosada je gadna stvar,meni se često dogadja,bez obzira na sve obaveze koje imam,kako dodje tako i prodjeuser posted image

_____________________________

Ne idi ispred mene,mogu te ne slijediti,Ne idi iza mene,mogu te ne voditi,Jednostavno-idi pored mene i budi moj prijatelj....

clock-img

05.11.2012, 08:51

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

sad ću ja ko muško heh
sexat isto godinama ko i jest isto godinama jaouser posted image
super je ak vam se suša desila prvi put s 16 g braka kaj neuser posted image
svašta može bit razlog,a ti sama znaš zakaj odmah sumnjaš na nešto


_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

05.11.2012, 11:52

clock-img

girlpower

pencil-img

301

Uf ja se nekad neke suse pozelim...moj mm je gori od zecauser posted image ja bi spavala a on mi mira neda

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

clock-img

05.11.2012, 11:57

clock-img

girlpower

pencil-img

301

Uf ja se nekad neke suse pozelim...moj mm je gori od zecauser posted image ja bi spavala a on mi mira neda

_____________________________

13.04.2000 miko
20.02.2003 gago
17.06.2005 beba
15.08.2010i jedina princeza zvana JEJA

clock-img

05.11.2012, 14:01

clock-img

anamarijapupek

pencil-img

169

Ja sam htjela biti u braku i nakon što smo se vjenčali, kada bi me pitali ljudi dal se što promijenilo, rekla bi im da imam osjećaj da smo na drugačiji način povezani. Ne ZAVEZANI nego POVEZANI user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image U svakom odnosu će biti boljih i lošijih dana, međutim poštujem ljude koji kroz život donesu odluke koje su drugačije od mojih. Npr. Holly (političarka), kaže da je sebična i da ne želi djecu tj. da dijete pati pored nje, ne želi brak. user posted image user posted image user posted image Ali da ju se pita, sigurno u tih ohoho godina koliko je sa svojim partnerom je doživjela ono što dožive ljudi koji jesu u braku (civilnom ili crkvenom). Ono što ne bi htjela je da mi se kroz godine i godine dogodi da nestane sexualnosti, želje, ljubavi, itd. Ali za to se treba truditi. U ovih godinu dana braka nije prošao dan a da se nismo MM i ja zagrlili ili poljubili (osim kad smo u svađi user posted image user posted image ). Ali i to kratko traje, par sati durenja i gotovo. I on, kao i ja, ima mane. Ali za njih sam znala i prije. Iskreno mislim da ljudi koji su u braku ipak malo teže donesu odluku o razlazu od onih koji su u vezi ili izvanbračnoj zajednici. Možda krivo mislim, ali eto.....

_____________________________

05.10.2011.-AB
21.03.2012.-pozitivan test :)

clock-img

07.11.2012, 08:02

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Ne kužim baš naslov čemu brak user posted image  Nema hopa- cupa... nije više isto...Sve bi ti to bilo i da nisi u braku nego sa nekim 16 godina u vezi (mislim na živjeti zajedno, ne znam kako to funkcionira sa onima koji žive razdvojenim životima).
Brak je po meni prvenstveno - ako je vjerski - Božje sjedinjenje para. Ako je civilni - ili zajednička želja ili nekakav protokol user posted image
Ali kakav god je, nema veze sa lošim odnosima između para. Na svakom odnosu (poslovnom, s djecom, sa roditeljima, svekrvom, susjedima) se mora truditi. Možda da za početak otvoreno porazgovarate, vidite ima li možda kakav problem. Nedostatak odnosa bi možda i ukazao na nekakav problem, ali možda ga i nema. Možda je samo faza kada tvom mužu treba malo odmaka, ne znači nužno da te ne voli, jer ako je sex u braku mjerilo ljubavi onda ste osuđeni na loš odnos.
U svakom slučaju, razgovarajte kao odrasli ljudi. otvoreno, bez glume...

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

07.11.2012, 08:05

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: Anoniman

ja se pitam tko je tu lud mi zene ili muski,čemu se udavat kad vise muski sjebu brak tako statistika kaze ,



Nešto i o statistici user posted image

Skeptičan sam malo prema statistikama, jer prema statistici i milijunaš i prosjak, svaki imaju po pola milijuna.

(Franklin Delano Roosevelt)

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

07.11.2012, 21:31

clock-img

mamacita

pencil-img

1873

Necu ulaziti u dublju debatu, nego samo mogu reci da muz treba ugoditi zeni, a zena treba ugoditi muzu. To je to. Cim toga nema, ili jedna strana ne daje dobrovoljno (paznju) ili ju cak totalno oduzima od druge strane tada je brak u problemima. A sad koji problemi, o tome ne zelim jer je to za tebe i tvog muza da nasamo raspravite. Sretno!