cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

[Obrisani korisnik]

  
clock-img

26.08.2010, 19:44

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.08.2010, 19:59

clock-img

sina

pencil-img

1737

kod mene je ureaplazma napravila to što je oba dva puta.hvala ti na članku.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

clock-img

26.08.2010, 20:02

clock-img

Domy

pencil-img

3417

kod mene je Rh faktor bio uzročnik pobačaja...

clock-img

26.08.2010, 20:05

clock-img

sina

pencil-img

1737

hvala Bogu dragom,za sve ima lijeka,tako će i to proći.

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

clock-img

26.08.2010, 22:00

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

26.08.2010, 22:04

clock-img

Anoniman

Moja mama je poslije mene imala dva pobačaja u 22. i 24. tjednu. Oba su bila muška. Imam stariju sestru samo i neki dr. je mojoj mami rekao da ne može iznijeti trudnoću, ako su dečki. Ja mislim da je to glupost i dan danas, nakon 20. godina od toga, ja se s njom prepirem. Moja sestra ima dvije curice i kad sam ja bila trudna mama je stalno govorila da je cura jer da mi kao ne možemo rodit muško.
I onda sam ja rodila zdravog dečka i pobila tu teoriju.

Mislim da pobačaji nemaju veze sa spolom, nego možda s krvnom grupom. Negdje sam pročitala da su pobačaji u tako kasnijoj trudnoći najčešće vezani uz rh inkopatiblinost.

clock-img

26.08.2010, 22:06

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.08.2010, 22:07

clock-img

Anoniman

A onda možda je i moguće. Meni se to čini nekakouser posted image   Nemam pojma stvarno. Sad mi je sestra opet trudna pa bumo vili kaj bu kod nje.

clock-img

26.08.2010, 22:08

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

moja mama je prije brata 3puta pobacila muški plod..user posted image  onda je pila neke teblete iz australije, nemam pojma kakve neke jake,,jer ih smiješ piti par mj a onda tek nakon par god..i dobila sina

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

26.08.2010, 22:27

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Da li se to događa ako je majčina krvna grupa isključivo negativna?
Ja sam RH - a muž + i često pomislim dali će to biti problem?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

26.08.2010, 22:29

clock-img

Anoniman

Ja sam isto -, a mm je +.  Nisam imala pobačaj, ali G. je + pa sam dobila ono cjepivo nakon poroda.

clock-img

26.08.2010, 22:43

clock-img

BruMa

pencil-img

2513

Uglavnom jesu problemi kad je - faktor,ali to su jako rijetki slučajevi.Nemoj se sad brinut.Naše tijelo se jako dobro pobrine da ne odbaci bebu ako je ona +
Ja jesam - faktor ali uzrok pobačaja nije bio to.

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

26.08.2010, 22:44

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Znam za to poslije poroda, to je i tako za sljedeću trudnoću.
Ali u prvoj trudnoći ne znam dali prijeti opasnost. Ja moram ponovo na vađenje krvi drugi tjedan baš zbog tog RH faktora ali nisam točno razumjela zašto me šalje na to?

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

26.08.2010, 22:45

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

DANAS to zbilja vise nije problem. i ja sam negativna, mm pozitivan, a bebica nam je pozitivna pa sam ja primila cjepivo. bitno je samo da i nakon neuspjelih trudnoca primis cjepivo. 

moja mama je imala sve visoko rizicne trudnoce, između ostalog i zbog rh faktora. ali to je bilo prije 35 godina i zbog toga sto joj mesari u petrovoj nakon prvog spontanog nisu dali cjepivo. nakon toga je rodila brata, a između mene i brata je imala još 3 spontana jer je tijelo plod prepoznavalo kao strano tijelo. nije primila cjepivo. glupi mesari. nakon 10 godina sam se rodila JA.. medicinsko cudo za to doba :) tako su joj bar rekli :)

clock-img

26.08.2010, 22:46

clock-img

Anoniman

Ja sam ti to isto tri puta vadila u trudnoći. To ti je uobičajena procedura za mame -  

nemoj se ništa brinuti.

clock-img

26.08.2010, 22:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.08.2010, 22:50

clock-img

MiniMama

pencil-img

939

IZVORNA PORUKA: lilia

Znam za to poslije poroda, to je i tako za sljedeću trudnoću.
Ali u prvoj trudnoći ne znam dali prijeti opasnost. Ja moram ponovo na vađenje krvi drugi tjedan baš zbog tog RH faktora ali nisam točno razumjela zašto me šalje na to?



u prvoj trudnoci ti ne prijeti nikakva opasnost. meni su bar tako rekli. iako su me 4 ili cak 5 puta slali na provjeru krvne grupe i rh faktora. kad sam pitala ginekologicu zasto moram tako cesto, rekla mi je da mi je to rekreacija, da secem malo da se ne udebljam previse :)

clock-img

26.08.2010, 23:02

clock-img

lilia

pencil-img

3618

Ta ti je neka luda doktorica, postoji opasnost da majčina krv dospije kroz posteljicu u djetetovu i moglo bi doći do oštećenja. Zato se to cijelu trudnoću kontrolira. Pročitaj ovaj link koji je Cvrčak stavila.

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

27.08.2010, 08:10

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975


IZVORNA PORUKA: Brunina mama

kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image


Moja kolegica s posla ima kćer,i 2x je pobacila u 5.mj trudnoće muški plod...Ona je išla na svakakva testiranja i našli su joj neki genetski razlog zašto joj tijelo jednostavno odbacuje muške plodove..Sad se više i ne usudi ostat trudna...

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

27.08.2010, 08:41

clock-img

tiny

pencil-img

1247

ja sam isto cula da postoje slucajevi di tijelo odbacuje određeni spol.ja sam izgubila 2 trudnoce zbog trombofilije maternice.

_____________________________

mjenjam potpis....

clock-img

27.08.2010, 13:47

clock-img

sina

pencil-img

1737

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image


2 x pobačaj u 21. tj.? ja ne znam kako ću preživjeti ovaj jedan,ne mogu si zamisliti još koji. i ja sam sad u bolnici čula da postoje slučajevi gdje žena ne može iznijeti do kraja određen spol. ići ću i ja čim se oporavim na tu pretragu da vidim da nije i to kod mene,iako je ovaj put bila ureaplazma i jaka infekcija uzrok pobačaja. i Božja volja, naravno....

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

clock-img

27.08.2010, 14:23

clock-img

lilia

pencil-img

3618

nemoj se Sina nervirati i neće ti se to opet dogodit, probaj pozitivno razmišljati, tako je valjda moralo bit. Napravit ćeš pretrage i hrabro krenuti opet.
I bit će sve dobro, vidjet ćeš.user posted image

_____________________________

Drekavac Mihael stigao 11.11.2010.

clock-img

27.08.2010, 19:21

clock-img

sina

pencil-img

1737

IZVORNA PORUKA: lilia

nemoj se Sina nervirati i neće ti se to opet dogodit, probaj pozitivno razmišljati, tako je valjda moralo bit. Napravit ćeš pretrage i hrabro krenuti opet.
I bit će sve dobro, vidjet ćeš.user posted image


user posted image user posted image user posted image   hvala ti !

_____________________________

16.03.2012- Korana
09.10.2013- Ivan

clock-img

28.08.2010, 12:28

clock-img

BruMa

pencil-img

2513


IZVORNA PORUKA: sina

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image


2 x pobačaj u 21. tj.? ja ne znam kako ću preživjeti ovaj jedan,ne mogu si zamisliti još koji. i ja sam sad u bolnici čula da postoje slučajevi gdje žena ne može iznijeti do kraja određen spol. ići ću i ja čim se oporavim na tu pretragu da vidim da nije i to kod mene,iako je ovaj put bila ureaplazma i jaka infekcija uzrok pobačaja. i Božja volja, naravno....


Nikad zaboravljene i neprežaljene.Prva je trebala biti Emma,a druga Laurauser posted image

_____________________________

Bruno 26.04.2006.♥♥♥
Mateo 18.12.2009.♥♥♥
http://www.youtube.com/watch?v=_1_MydgRFZw&feature=player_embedded

clock-img

28.08.2010, 12:44

clock-img

gogillli

pencil-img

171

IZVORNA PORUKA: Brunina mama


IZVORNA PORUKA: sina

IZVORNA PORUKA: Brunina mama

kod mene se ne zna koji su bili razlozi za pobačaje u 21. tjednu oba puta.Jedino možda što su oba ploda bila žensko.Nisam nikad čula tako nešto.A vi?user posted image


2 x pobačaj u 21. tj.? ja ne znam kako ću preživjeti ovaj jedan,ne mogu si zamisliti još koji. i ja sam sad u bolnici čula da postoje slučajevi gdje žena ne može iznijeti do kraja određen spol. ići ću i ja čim se oporavim na tu pretragu da vidim da nije i to kod mene,iako je ovaj put bila ureaplazma i jaka infekcija uzrok pobačaja. i Božja volja, naravno....


Nikad zaboravljene i neprežaljene.Prva je trebala biti Emma,a druga Laurauser posted image




user posted image user posted image user posted image


_____________________________

zivot je kao bombonijera... nikad neznas sta te ceka...

IAN - mamina ljubav