cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

[Obrisani korisnik]

  
clock-img

01.02.2010, 11:30

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

01.02.2010, 11:32

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

nisi jedina

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

01.02.2010, 11:34

clock-img

bomboncic02

pencil-img

1591

Ovisi...ako sam u vremenu ovulacije onda sam luda i da smo neznam kako posvađani mora pasti "pomirbeni" jer ako ne padne onda sam dodatno ljuta..
A ako nisam u ovulaciji a dečko se ispriča i bude fin (dovoljno mi je i 5 min) opet padne "pomirbeni" a varijanta ako se ne ispriča "pomirbeni" padne nakon možda 1 dan...

_____________________________

Da bi se osmjehnuo, čovjek treba pokrenuti sedamnaest mišića, a četrdeset_ i tri da se namršti. Stoga činite ono što morate s osmijehom, to će vas stajati mnogo manje truda..

clock-img

01.02.2010, 11:34

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

A ovisi o intenzitetu svadje, odnosno oko cega smo se posvadili. Ako je nesto krupnije onda sam kao i ti, a ako je u pitanju neka sitnica, onda ocekujem da mi se isprica na nacin da mi pokaze koliko sam mu sexy i bas mi je to gust user posted image user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

01.02.2010, 11:34

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

identicno cvrle

clock-img

01.02.2010, 11:34

clock-img

mišica 666

pencil-img

3302

definitivno nisi jedinauser posted image

_____________________________

16.06.2004.

28.06.2010. !!!!

Prije nego što prijeđeš ulicu uhvati me za ruku. Život je ono što ti se dešava dok ti razmišljaš o drugim stvarima.

clock-img

01.02.2010, 11:36

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

kod nas bude u većini slučaja drugi dan pomirdbeni sex

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

01.02.2010, 11:36

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

joj sad neka moderatori izvinu ali ja moram biti originalna ako zelim ovo ispricati..dok smo tako KOPALI KUKURUZ davno je to bilo u slavoniji...a to mi vrijeme nedostaje danas ...jer mi je tada bilo fino...iako vam to mozda blesavo sada zvuci...uglavnom bila jedna stara zena..pokojoj joj dusi umrla je bila je srpkinja stara...ali jako DUHOVITA zena. kaze ona gledam je svojeg sina i snaju...svadjaju se na nozeve.....ALI KUR.....I PIC....A SVE POMIRE...tako je upravo rekla...

dakle kada to stara zena kaze....onda ima ISTINE...je to govori iz iskustva...
a sto se mene tice....sex apsolutno NISTA NE MOZE PROMIJENITI ako je netko lose postupao...to mi je odvratno i licemijerno...ali to sam samo JA

clock-img

01.02.2010, 11:40

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

A cuj....tko zna sto je stara mudra zena zborila...mozda nije mislila na K vlastitog muza ili svoju P.....mozda na onu "tudje je sladje"  i da ako odes drugom K, pomirit ces se sa time da bivsi K za K....ako kuzis sto sam htjela reci  user posted image

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

01.02.2010, 11:41

clock-img

xxl

pencil-img

1724

Ja se nikad tak nisam dala dobiti..može cvjeće,može parfem,može čokolada al ne dam ni blizu maloj,nek se odmakne dok me huja ne prođee.

_____________________________

Patrik 04082000
Paolo 30092008
Paula ili Pacifik
Ivanaa

clock-img

01.02.2010, 11:43

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

xxl zato si se i rastala...jer NISI POPUSTALA...vidim ti si jako cvrsta zena TAKO I OSTANI...

clock-img

01.02.2010, 11:43

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

IZVORNA PORUKA: cvrčak


Meni kada smo posvađani jedino što pada na pamet su slike kako ga sjeckam na komadiće ili mlatim tavom po glavi.
Nikako mi ne pada na pamet intimnost s njim! To mi je nezamislivo.user posted image



Isto user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

01.02.2010, 12:23

clock-img

Anoniman

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: cvrčak


Meni kada smo posvađani jedino što pada na pamet su slike kako ga sjeckam na komadiće ili mlatim tavom po glavi.
Nikako mi ne pada na pamet intimnost s njim! To mi je nezamislivo.user posted image



Isto user posted image user posted image user posted image  



Također...
ja se čopim olovke i papira... ili tipkovnice... user posted image ... drugi dan se osvećujem tak da ga grickam dugo i polako - izluđujem gauser posted image ... tek nakon par dana kad dokaže da će bit dobar, može nekaj dobit... ak ne dokaže, nema ništa!user posted image

clock-img

01.02.2010, 12:48

clock-img

gljiva

pencil-img

2809

Kod nas vrijedi ona nakon svađe tri put slađeuser posted image user posted image

clock-img

01.02.2010, 12:56

clock-img

ejmama

pencil-img

7290

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: cvrčak


Meni kada smo posvađani jedino što pada na pamet su slike kako ga sjeckam na komadiće ili mlatim tavom po glavi.
Nikako mi ne pada na pamet intimnost s njim! To mi je nezamislivo.user posted image



Isto user posted image user posted image user posted image  



Također...




Takve slike i ja imamuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

H 07 E 09

clock-img

01.02.2010, 12:59

clock-img

evanda

pencil-img

1385

Ne volim ni sebe nakon bilo kakve svađe....a kamoli koga drugoga.....ali tko može, super stvar za izglađivanje međusobnih odnosa

clock-img

01.02.2010, 13:12

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: ejmama

IZVORNA PORUKA: Mariachi

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: cvrčak


Meni kada smo posvađani jedino što pada na pamet su slike kako ga sjeckam na komadiće ili mlatim tavom po glavi.
Nikako mi ne pada na pamet intimnost s njim! To mi je nezamislivo.user posted image



Isto user posted image user posted image user posted image  



Također...




Takve slike i ja imamuser posted image user posted image user posted image


i jauser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

01.02.2010, 13:32

clock-img

pincirotvajler

pencil-img

12489

ja sam za uvijek, i kad sam tužna i ljuta i bolesna , ma sve mi lječi..user posted image

_____________________________

"Ljubav je slijepa i zbog toga joj je tako izoštreno čulo dodira."

clock-img

01.02.2010, 13:34

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333


IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja sam za uvijek, i kad sam tužna i ljuta i bolesna , ma sve mi lječi..user posted image


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.

clock-img

01.02.2010, 14:39

clock-img

lavica81

pencil-img

3268

potpisujem

IZVORNA PORUKA: MILLA

nisi jedina

clock-img

01.02.2010, 14:49

clock-img

Ninaa

pencil-img

7487

Kod nas ništa dok se ne ispriča i dok se ne odljutim na njega. nema sexsa par dana jel mi je to onda zadnje na pameti!

_____________________________

Mamine srećice 14.03.2009. i 2012.

clock-img

01.02.2010, 14:53

clock-img

CallamityJane

pencil-img

11119

IZVORNA PORUKA: pincirotvajler

ja sam za uvijek, i kad sam tužna i ljuta i bolesna , ma sve mi lječi..user posted image


e i kod mene ako sam bolesna, hvata me temperatura, gripa 20 minuta dobrog seksa i budem kao nova, mada to je vise iscjeliteljski seks nego pomirbeni user posted image

clock-img

01.02.2010, 14:55

clock-img

minnie

pencil-img

1497

IZVORNA PORUKA: Zvonki

IZVORNA PORUKA: cvrčak


Meni kada smo posvađani jedino što pada na pamet su slike kako ga sjeckam na komadiće ili mlatim tavom po glavi.
Nikako mi ne pada na pamet intimnost s njim! To mi je nezamislivo.user posted image



Isto user posted image user posted image user posted image  



potpisujem. i to na duže vrijeme nek mi ne prilazio jer bi mogao ostati bez one stavari

clock-img

01.02.2010, 15:00

clock-img

Domy

pencil-img

3417


IZVORNA PORUKA: gljiva

Kod nas vrijedi ona nakon svađe tri put slađeuser posted image user posted image



potpisujem

clock-img

01.02.2010, 15:58

clock-img

Lady3

pencil-img

7201

kad sam ljuta... ma briši od mene,kakav sex...user posted image dok se ne odljutim nema ništa.user posted image

_____________________________

Šta je sreća?Znati što se
hoće i to strastveno željeti:)

Zadnji članci

article-img