cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

[Obrisani korisnik]

clock-img

26.01.2010, 08:36

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

26.01.2010, 09:03

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

ima istine  100% ....bravo cvrle...sam sto to MNOGI NECE PRIZNATI NIKADA...

clock-img

26.01.2010, 09:26

clock-img

novamama

pencil-img

8532

onda meni definitivno prijeti rastava brakauser posted image

_____________________________

Ča je život vengo fantažija....

clock-img

26.01.2010, 09:29

clock-img

evanda

pencil-img

1385

za britance možda istina.....za balkance-teško

clock-img

26.01.2010, 09:53

clock-img

MILLA

pencil-img

2676

po ovome...moj me puunnooo voooooooli!!user posted image   da,slažem se sa time...znam nekoliko slučajeva,gdje se na kraju otkrilo da se prazni negdje drugdje....nažalost...

_____________________________

mm & ja..18.12.2002.
Samuel... 30.12.2008.
Mila....???

clock-img

26.01.2010, 10:03

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

IZVORNA PORUKA: evanda

za britance možda istina.....za balkance-teško



e ja bih ovo potpisala user posted image


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.01.2010, 10:13

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

..nije za sprdat....to je činjenica....ja ipak mislim da je tak kak su i dokazali....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

26.01.2010, 11:14

clock-img

evanda

pencil-img

1385

IZVORNA PORUKA: FIONA

..nije za sprdat....to je činjenica....ja ipak mislim da je tak kak su i dokazali....user posted image user posted image user posted image


Ne sprdam se.
Samo kažem svoje mišljenje.
Anketirani su britanci.
Zašto misliš da se sprdam?

clock-img

26.01.2010, 12:18

clock-img

elle1

pencil-img

1378

nema mi bas ovo smisla...

clock-img

26.01.2010, 12:34

clock-img

natalijax

pencil-img

12210

mom mužu se da svaki dan,znači voli meuser posted image

clock-img

26.01.2010, 13:09

clock-img

Anoniman

Verujem ovom istrazivanju, narocito ako je odbijanje sexa dugorocno.

clock-img

26.01.2010, 13:29

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

a sto ako zena odbijauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

26.01.2010, 13:43

clock-img

Anoniman


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

a sto ako zena odbijauser posted image user posted image user posted image user posted image



Znaci da je maaaaajka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

26.01.2010, 13:45

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: Nellyca


IZVORNA PORUKA: pepeljuga

a sto ako zena odbijauser posted image user posted image user posted image user posted image



Znaci da je maaaaajka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


bingo,odgovor je tocanuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

26.01.2010, 13:45

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Mislim, izvor teksta je geniusbeauty.com.
Sto drugo reci.....mozda da su uz sve to dodali da cesto postoji i medicinski razlog zbog kojeg se muskracu ne dize, mozda bi netko njihovu studiju i shvatio ozbljno jer muski su teski priznati da zdravstveno mozda nesto ne stima pa koriste priglupe izgovore tipa "umoran sam", "boli me glava" i dr......
Naravno da postoje i muskarci koji vise ne vole svoje zene ali tekst je stvarno potkrijepljen takvim cinjenicama da nisi sigran jel to pisao idiot ili se sprdaju.....


_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

26.01.2010, 13:46

clock-img

Bebys

pencil-img

10225

pa dala si temu o NOVINARIMA...sve je moguce ali meni se cini vrlo istinito napisano..iako ima malo i to sto ti kazes tiki...

clock-img

26.01.2010, 17:54

clock-img

FIONA

pencil-img

9057

IZVORNA PORUKA: evanda

IZVORNA PORUKA: FIONA

..nije za sprdat....to je činjenica....ja ipak mislim da je tak kak su i dokazali....user posted image user posted image user posted image


Ne sprdam se.
Samo kažem svoje mišljenje.
Anketirani su britanci.
Zašto misliš da se sprdam?



ma ko je rekao da se ti sprdaš...user posted image user posted image user posted image ...velim opčenito...ja osobno mislim da je tako...da ima veze....


_____________________________

"Dječji život je poput komada papira na koji svako ostavlja bilješku."

clock-img

18.03.2010, 10:23

clock-img

Točkica28

pencil-img

2918

ma molim vas, od kad frajer treba nekog voljeti da bi ga posh...io
ili se ova tema odnosi samo za ekipu u braku?! hm, to još ne znam ,al još malo bum znala user posted image


_____________________________

Točka do točke točkica...
11.10.2010.Šimac <3, 17.1.2013. Mini Šimac <3
Naše sve <3 <3

clock-img

18.03.2010, 10:25

clock-img

lidac0605

pencil-img

4975

Točkica,mani se tema o seksu jer ti bu pozlilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...skup z menom user posted image

_____________________________

"Children will not remember you for the material things you provided,but for the feeling that you cherished them"

clock-img

18.03.2010, 10:27

clock-img

ninolina

pencil-img

15879

Točkica,mani se tema o seksu jer ti bu pozlilo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...skup z menom user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image



_____________________________

sad sam mama za 5 :)
Tin, Iva, Theo Petar, Iris, Nino Lukas

...Nikad se ne prestani smijati, čak ni kad si tužna. Netko će se možda zaljubiti baš u tvoj osmjeh...

clock-img

21.03.2010, 11:50

clock-img

adryosijek

pencil-img

3129

mene moj oce i po 3 puta u danu joj a meni se neda kad ja moram zbog toga 3 puta pod tus sam zbog togauser posted image user posted image   nekad mi stvarno ljeno i glumim da mi pase ,sam da on bude zadovoljan i da nepomislja sta okolo user posted image user posted image kako onda muskarci u avanturi sexaju se a nevjerujem da vole na 1 noc i slicno

_____________________________

moja mala cura je moje sve...

clock-img

19.04.2010, 09:25

clock-img

sig

pencil-img

594

moj mm ponekad radi 17 sati na dan i ne mogu od nejga očekivati sex kada dođe doma... ali... kada je u normalnoj smjeni on je nezasitan... ali zato što je on prekoma neznači da me on ne voli... mislim da u tom studiju nisu objašnjena dob ispitanika i njihovo radno mjesto i vrijeme. Iako znam za slučajeve gldje se ljudi po godinu dana ne taknu iako spavaju u istom krevetu i nažalost nemaju još ni 30 god. ali jednostavno... više se ne vole.

_____________________________

imam dvije ljepotice jedna ljepša od druge

clock-img

11.05.2010, 22:56

clock-img

Anoniman

Hm...zanimljiva tema.jedno vrijeme ja nisam htjela,i on se trudio na sve moguce nacine ali nikako da probudi u meni neku zelju,i onda kad je uspio,on nije htio ... i sve sam isprobavala i nema sanse i naravno zena ko zena pao je otvoren razgovoruser posted image user posted image u kojem je on rekao zar nemozes shvatiti da radim 18 sati dnevno i da sam umoran, a to je fakat istina pa mislim da nije to ne voli i iza tog razgovora bolje je nego ikad user posted image ili vi mislite da nije bio umoran user posted image user posted image user posted image = ?hm...