cookie-img

Web stranica upotrebljava kolačiće

Ringeraja.hr koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku. Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe.

writing-img

[Obrisani korisnik]

clock-img

29.04.2009, 17:03

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

7400

[Sadržaj poruke je obrisan]

clock-img

29.04.2009, 17:13

clock-img

pikachu

pencil-img

4192

Slažem se da je puno bolje za djecu da su sa svojim vršnjacima, pogotovo u toj dobi kada je razlika i od pola godine ogromna... Nažalost, jedno su želje, a drugo mogućnosti...user posted image

_____________________________

Sunce naše malo, stigla si...
Vita-10.08.2009.
Ponosni T&M

clock-img

29.04.2009, 17:43

clock-img

tikica_69

pencil-img

25386

Mislim da bi se trebali odgajati na razini svoje dobi i svojih vrsnjaka ali se i druziti sa ostalom djecom

_____________________________

E pa ova kokoš dok god može nesti jaja će pokušavati!!!
http://zalauru.blog.hr/
U iscekivanju.......

clock-img

29.04.2009, 18:07

clock-img

gljiva

pencil-img

2809

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mislim da bi se trebali odgajati na razini svoje dobi i svojih vrsnjaka ali se i druziti sa ostalom djecom



potpisujem.
I vršnjaci se jako razlikuju, a pogotova kad je veća razlika, teško je onda prilagodit
program svima.

clock-img

29.04.2009, 23:07

clock-img

pepeljuga

pencil-img

17269

IZVORNA PORUKA: gljiva

IZVORNA PORUKA: tikica_69

Mislim da bi se trebali odgajati na razini svoje dobi i svojih vrsnjaka ali se i druziti sa ostalom djecom



potpisujem.
I vršnjaci se jako razlikuju, a pogotova kad je veća razlika, teško je onda prilagodit
program svima.


ja prepisujem i potpisujemuser posted image

_____________________________

Ništa u životu nije tako loše, da nebi moglo biti i gore, ali ni tako dobro da nebi moglo biti bolje!! :))

clock-img

29.04.2009, 23:12

clock-img

Zvonki

pencil-img

10869

Po meni su uvijek oni stariji malo zakinutiji od mlađih u tim grupama. Recimo, u našem slučaju, dugo se nije moglo mrdnuti iz vrtića jer su ovi još malo premali za izlete i sl. I ti stariji nemaju baš puno što naučiti od ovih mlađih, dok u obrnutom slučaju, ovi profitiraju. Ne znam, ja baš i nisam za te mješovite grupe.

_____________________________

.-..-.
`·.·´
?/
/?
/ \ Bože, molim Te za strpljenje...I to želim odmah sada!

clock-img

30.04.2009, 08:04

clock-img

lueman

pencil-img

2780

e ja volim te mješovite grupe. jer moje dijete je s tri i pol godine već prepoznavalo slova a sad već slaže riječi. dakle za nju su ovi stariji u grupi bili poticaj. grupa je mala 11 djece od kojih je jedno dijete s cerebralnom paralizom. takvim mixom u grupi uče djecu da postoje i "drugačiji" ljudi od njih , ljudi koji trebaju njihovu pomoć. i već kad su tak mali usađuje im se svijest o odgovornost i osjetljivost prema drugima. meni se sviđa mješovita grupa, i uvijek bih ponovo odabrala taj vrtić.tete se svima posvećuju a raspon godina je od 3 do 6

_____________________________

28.12.95 L
27.03.97 E
24.04.05 A
**

clock-img

30.04.2009, 08:11

clock-img

ZVRK

pencil-img

20333

kod zvrkića u vrtiću nisu mješovite grupe.
spojeni su nekako od 1-2,3-4,5-6godina,ali mi se sviđa ponašanje(mog malog)u 7i8mjesecu kada su sve grupe pomiješane pa ih onda ima i velikih i malih i on se približi onda većim za igranje ...


_____________________________

Život ponekad traži od nas više no što mislimo da možemo podnijeti.IPAK,vrijedi se potruditi!
zvrkić došao 17.06.2005.
zvrkica došla 08.12.2010.